Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybos referatai

Vadybos referatai (999 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • XVIII – XIX amžiaus mąstytojai ir jų darbų įtaka vadybos mokslui

  Įvadas. Referato tikslas – aprašyti XVIII–XIX amžiaus mąstytojus, kurie yra vadinami pirmaisiais vadybos teorijos pradininkais. Vadybos sąvoka, ištakos ir raida iki XVIII amžiaus. XVIII – XIX amžiaus mąstytojai. Adamas Smitas (Adam Smith). Darbo pasidalijimo analizė A. Smito "Tautų turte". Nematoma Adamo Smito ranka ir rinkos atvirkštinių ryšių struktūros interpretacija. Čarlzas Babidžas (Charles Babbage). Davidas Rikardas (David Ricardo). Robertas Ovenas. Endriu Ure. Henris R. Tounas. Išvados.
  Vadyba, referatas(20 puslapių)
  2009-01-05
 • XVIII – XIX amžiaus mąstytojai ir jų idėjos

  Įvadas. Adamas Smitas. Robertas Ovenas. Čarlzas Babidžas. Endriu Ure. Išvados.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2007-03-29
 • XVIII – XIX amžiaus mąstytojų darbai apie vadybą

  Įvadas. Vadybos ištakos. Adam Smith. David Ricardo. Robert Owen. Karl Marx. Charles Babbage. Išvados.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2007-09-23
 • XVIII–XIX amžiaus mąstytojai ir jų vadybinės mintys

  Įvadas. Richardas Cantillonas. Anne Robert Jacques Tugotas. Robertas Ovenas. Francois Quesnay. Čarlzas Babidžas. Adam Smith. Išvados.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2009-04-09
 • Žemės ūkio bendrovės organizavimas

  Įvadas. Žemės ūkio bendrovė. Įmonės veiklos organizavimas. Žemės ūkio bendrovės organizacinės struktūros sudarymas. Organizavimo esmė. Delegavimas. Užduočių pasiskirstymas. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2009-10-02
 • Žemesnio lygio vadovų darbas draudimo kompanijose

  Darbo tikslas: susipažinti su vidurinės grandies vadovų skyrimu, darbo specifika. Valdymo schema ir vadovas. Informacijos tekėjimo svarba ir kryptys. Pardavimų grupių vadovas. Pardavimo vadybininkų komandos kūrimas. Tyrimas. Tyrimo duomenys. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-05-18
 • Žymiausi švietimo vadybos veikėjai

  Įvadas. Švietimo vadyba. Henri Fayol. Frederick W. Taylor. Max Weber. E. Mayo. Henry Ford. Vytautas Andrius Graičiūnas. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-07
 • Žiniasklaidos įmonių elektroninis verslas

  Įvadas. Elektroninio verslo samprata. Elektroninio verslo apibrėžimas, sudėtis. Elektroninio verslo sudėtis. Elektroninio verslo raida. Elektroninio verslo veiklos rūšys. Organizacijų elektroninis verslas. Elektroninio verslo modeliai. Žiniasklaidos įmonės ir jų elektroninis verslas. Naujienų agentūros. Televizija. Radijas. Spaudos įmonės. Įrašų studijos. Bibliotekos, knygynai. Informacijos paslaugų tarnybos. Leidyklos, spaustuvės, reklamos agentūros. Elektroninio verslo nauda. Trūkumai. Išvados.
  Vadyba, referatas(15 puslapių)
  2009-03-17
 • Žinių įtaka inovaciniams procesams. Besimokanti organizacija

  Įvadas. Žinių įtaka inovaciniams procesams. Inovacijų samprata. Tradicinis požiūris į inovacijas. Procesinis požiūris į inovacijas. Inovacijų sąsaja su žiniomis ir žinių vadyba. Darbotvarkės formavimas: sisteminis požiūris. Pasirinkimas ir įgyvendinimas: į bendruomenę orientuotas požiūris. Pavertimas įprastiniu darbu (rutina): kognityvinis požiūris. Besimokanti organizacija. Mokymosi samprata. Besimokanti organizacija ir organizacinis mokymasis. Organizacinio mokymosi varomoji jėga. Žinių vadybos svarba besimokančioje organizacijoje. Mokymosi svarba. Mokymosi tipologijos. Besimokančios organizacijos principai. Minčių modeliai. Bendra vizija. Komandinis mokymasis. Asmeninis meistriškumas. Sisteminis mąstymas. Skeptikų ir propagandininkų požiūriai į organizacinį mokymąsi. Barjerai ir iššūkiai besimokančioje organizacijoje. Išvados.
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2007-05-16
 • Žinių kūrimas ir veiksniai, darantys įtaką žinių kūrimui ir inovacijai organizacijoje

  Įvadas. Žinių kūrimo teorinė apžvalga. Organizacinis mokymasis kaip prisiderinimas prie besikeičiančios aplinkos. Organizacinis mokymasis kaip standartų generavimas, panaudojimas ir keitimas. Organizacinis mokymasis - veiklos ir rezultatų koregavimo procesas. Straipsnio "Veiksniai įtakojantys žinių kūrimą ir inovacijas organizacijoje" (M. Merx – Chermin, W.J. Nijhof) analizė. Tyrimo planas ir metodologija. Tyrimo rezultatai. Tyrimo išvados. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2009-04-29
 • Žinių vadyba (2)

  Įvadas. Žinių vadybos uždaviniai ir fazės. Perėjimas į žinių organizaciją. Žinių vadybos mokslo kryptys. Veiklos dinamika. Ar žinome, tai ką žinome? Žinios ir pseudožinios. Ar žinių vadyba yra tik elitinių organizacijų galimybė? Išvados.
  Vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-28
 • Žinių vadyba (5)

  Įvadas. Žinių vadybos sąvoka. Žinių vadyba kaip procesas. Žinių vadybos įtaka sprendimų priėmime. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-11-27
 • Žinių vadyba ir inovacijos, mokymasis

  Įvadas. Inovacijų svarba žinių vadyboje. Inovacijų bruožai ir skirstymas. Tradicinis požiūris į inovacijas. Žinių ir žinių vadybos sąryšis su inovacijomis. Darbotvarkės formavimas: sisteminis požiūris. Pasirinkimas ir įgyvendinimas: į bendruomenę orientuotas požiūris. Pavertimas įprastiniu darbu (rutina): kognityvinis požiūris. Besimokanti organizacija. Kas yra besimokanti organizacija? Reikšmė, valdymas ir įvertinimas. Besimokanti organizacija ir organizacinis mokymasis. Mokymosi procesas. Mokymosi būtinybė. Mokymosi matavimas. Pirmieji žingsniai. Barjerai ir grėsmės. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas. 20 klausimų susijusių su inovacijomis ir mokymu. 5 atrinkti klausimai.
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2006-05-11
 • Žinių valdymas

  Įvadas. Žinių valdymo istorija. Žinių valdymo nauda. Žinių valdymo funkcijos. Žinių valdymo programa. Programos kūrimas. Programinė įranga žinių valdymui. Žinių valdymas ir strategija. Reikalavimai strategijai. Žinios, verslo strategijos ir technologijos. Patarimai, kuriant žinių valdymo sistemą. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-02-27
 • Žinių valdymo sistemos

  Įvadas. Žinių valdymas. Žinių valdymo nauda. Žinių valdymo strategija. Infrastruktūros įvertinimas. Žinių valdymo sistemos analizė, projektavimas ir vystymas. Įdiegimas. Rezultatų vertinimas. Žinių valdymo sistemos privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2008-01-02
 • Žmogiškųjų išteklių strateginis valdymas

  Įvadas. Strateginis valdymas viešojo sektoriaus organizacijose. Žmogiškieji ištekliai. Strateginio valdymo ypatumai viešojo sektoriaus organizacijose. Žmogiškųjų išteklių vadyba ir valdymas. Sąsajos su organizacijos strateginiu valdymu. Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas. Strateginės analizės etapas. Strategijos kūrimo etapas. Žmogiškųjų išteklių strateginio valdymo metodologija. Žmogiškųjų išteklių strategijos formavimo ir įgyvendinimo procesas. Išvados.
  Vadyba, referatas(20 puslapių)
  2011-10-03
 • Žmogiškųjų išteklių teorija: Douglas McGregor

  Įvadas. Ankstyvieji požiūriai. Teorija X ir Y. D. McGregoro darbų kritika. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2009-04-04
 • Žmogiškųjų santykių koncepcija

  Įžanga. E. Mėjo tyrimai. Žmogiškųjų santykių mokykla. Mary Parker Follett tyrimai. X ir Y vadybos teorijos. Apibendrinimas.
  Vadyba, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-26
 • Ведение коммерческих переговоров

  Ведение деловой беседы. Подготовительные мероприятия. Начало беседы. Информирование присутствующих. Обоснование выдвигаемых положений. Вы бор способа аргументирования. Завершение беседы.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2006-05-15
Puslapyje rodyti po