Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba

Vadyba (2297 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbuotojų motyvacijos skatinimo galimybės: UAB "Transcom worldwide Vilnius"

  Anotacija. Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti UAB "Transcom worldwide Vilnius" kompanijos taikomas darbuotojų motyvavimo priemones ir pateikti kitas motyvavimo galimybes. Motyvacijos samprata įvairiose teorijose. Motyvacijos teorijos. Motyvacijos samprata poreikių motyvacijos teorijose. A. Maslow žmonių poreikių teorija. F. Herzberg dviejų veiksnių teorija. Motyvacijos samprata procesinėse motyvacijos teorijose. V. Vroom lūkesčių teorija. J.Adams teisingumo teorija. L.W. Porter – E.E. Lawler modelis. Darbuotojų motyvavimas. Darbuotojų iniciatyvumą skatinantys veiksniai. Darbuotojų motyvavimo būdai. Darbuotojų motyvacija UAB "Transcom worldwide Vilnius". UAB "Transcom worldwide Vilnius" ir jo veiklos apžvalga. Darbuotojų motyvacinės sistemos "UAB Transcom worlwide Vilnius". UAB "Transcom worldwide Vilnius" vertybės. UAB "Transcom worldwide Vilnius" siūlomos paslaugos. UAB "Transcom worldwide Vilnius" klientai Lietuvoje. UAB "Transcom worldwide Vilnius" darbuotojų ir vadovų tyrimas. Darbuotojų tyrimo organizavimas ir eiga. Darbuotojų demografinė charakteristika. Darbuotojų požiūris į UAB "Transcom worldwide Vilnius" taikomą darbuotojų motyvavimą ir motyvacijos skatinimo galimybės. Vadovų tyrimo organizavimas ir eiga. Vadovų demografinė charakteristika. Vadovų požiūris į UAB "Transcom worldwide Vilnius" darbuotojų motyvacija ir motyvacijos skatinimo galimybės. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (2).
  Vadyba, diplominis darbas(45 puslapiai)
  2010-09-17
 • Darbuotojų motyvacijos teorijos ir jų taikymas

  Įvadas. Tikslas atskleisti pagrindines motyvacijos teorijas, bei jų pritaikymą įvairiose organizacijose. Darbuotojų motyvacijos teorijos. Mayo socialinis modelis. Maslowo poreikių piramidė (turinio teorijos pagrindas). Dauglas McGregoras x ir y teorijos. F. Herzbergo dviejų veiksnių motyvacijos teorija. Vroomo lūkesčių teorija. Alderferio poreikių teorija. Likerto sisteminė teorija. D. Adamso pusiausvyros (teisingumo) teorija. Motyvacijos tyrimas UAB "Palink". Išvados.
  Vadyba, referatas(19 puslapių)
  2009-05-18
 • Darbuotojų motyvavimo (skatinimo) šiuolaikinės tendencijos, jo reikšmė dabarties organizacijoje (3)

  Įžanga. Motyvacijos šaltiniai. Motyvacijos teorijų apžvalga. Motyvavimo tendencijos. Darbuotojų motyvacija dirbti. Motyvavimo principai įmonėje, organizacijoje. Motyvacijos metodai. Keletą patarimų, kurie gali padėti stiprinti darbuotojų motyvaciją. Individualus požiūris į darbuotojų motyvaciją. Remiantys ir motyvuojantys veiksniai. Atlygis ir materialinis skatinimas. Naujos atlygio tendencijos. Pastebėjimai apie skatinimą. Nepiniginių motyvavimo būdų visuma. Svarbiausi motyvacinės sistemos aspektai krizės sąlygomis. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(11 puslapių)
  2007-03-06
 • Decentralization

  Darbas anglų kalba. Decentralizacija ir jos vertimas. Decentralization. The Horizontal Structure and the Functional Organization. Vertimas. Decentralizacija. Linijinė valdymo struktūra ir funkcinė organizacija.
  Vadyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-12-22
 • Decision making rules

  Vartotojų pasirinkimo kriterijų reikšmingumas, renkantis tam tikrą prekę. Introduction. Hypotheses. Procedure. Results. Conclusion.
  Vadyba, tyrimas(7 puslapiai)
  2006-06-07
 • Delegacijos į Indoneziją vizitų vadyba

  Įvadas. Indonezijos kultūriniai savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Trumpas šalies aprašymas. Apie Indoneziją ir indoneziečius. Mokslas ir švietimas. Dar šis tas. Tarptautinio verslo su Indonezija ir kultūros ryšys. Pagrindinės kultūros kryptys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Pasikalbėjimai. Kreipiniai į žmones jų neįžeidžiant. Indonezijos religijų, elgsenos ir manierų ypatumai. Religija ir demokratija. Bendravimo būdai. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Dar šis tas. Išvados.
  Vadyba, referatas(23 puslapiai)
  2005-06-01
 • Delegacijos iš Airijos vizito vadyba

  PowerPoint pristatymas. Darbo tikslas: Susipažinti su Airijos valstybe, išsamiai panagrinėti Airijos valstybės protokolą ir etiketą. Uždaviniai. Trumpas Airijos aprašymas. Ryšiai su Lietuva. Laiko naudojimo savitumai. Valgymo laikas. Sveikinimasis ir supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Religija. Bendravimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Laikysena ir fizinis artumas. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Darbo kultūra. Derybos. Dovanos. Svečių kelionės planavimas ir organizavimas. Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas.
  Vadyba, pristatymas(21 skaidrė)
  2008-09-12
 • Delegacijos iš Olandijos vizito Lietuvoje vadyba

  Įvadas. Olandijos aprašymas. Olandija. Geografija. Istorija. Įdomybės. Lietuvos tarptautiniai verslo santykiai su Olandija. Olandijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Gyventojai. Olandijos verslo susitikimų ypatumai. Olandijos žmonių elgsenos, manierų bei mitybos ypatumai. Religija. Delegacijos iš Olandijos atvykimo tikslas. AB "Audimas". AB "Comfortable world". Paroda "Baltijos stilius 2007". Derybų su olandais organizavimas ir jų vedimas. Užsienio verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Viešnagės Lietuvoje scenarijus. Derybų delegacijos iš Olandijos sutikimas ir palydos į viešbutį. Svečių garbei rengiamų priėmimų vadyba. Verslininko tinkamos aprangos ir išvaizdos svarba. Svečių vizito išlaidų sąmata. Bendros paslaugų kainos. Svečių vizito išlaidų sąmatos variantas. Svečių vizito išlaidų sąmatos variantas. Svečių vizito išlaidų sąmatos variantas. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(25 puslapiai)
  2007-04-20
 • Derybinės situacijos analizė

  Įvadas. Situacija. Analizė. Išvados. Reziumė.
  Vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-04-21
 • Derybos

  Įvadas. Derybos. Pasiruošimas deryboms. Strategijos pasirinkimas. Kur kas sėdės. Derybų eiga. Taktiniai manevrai. Pozicijos stiprinimas. Priešininkų pozicijos silpninimas. Derybų užbaigimas. Derybų rezultatas. Pagrindiniai derybų vedimo trūkumai. Partnerio analizė ir savianalizė. Apklausos analizė. Išvados. Priedai.
  Vadyba, referatas(20 puslapių)
  2006-02-09
 • Derybos (2)

  Įvadas. Derybų organizavimas. Pagrindiniai derybų vedimo trūkumai. Ko reikia užtikrinti derybų sėkmei? Derybų vedimo metodai. Partnerio analizė ir savianalizė. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-04-26
 • Derybos (6)

  PowerPoint pristatymas. Kokiose derybose teko dalyvauti? Neteisingas derybų suvokimas. Charakteristikos, apibūdinančios derybines situacijas. Derybų apibrėžimas. Kas, jeigu ne derybos? Derybų eiga - stadijos. Derybų eiga – stadijos (paprasčiau). Derybos apima. Derybų tikslai. Nuo tikslų priklausanti derybų strategija. Psichologiniai manevrai derybose. "Atsisakymas" derėtis. Fiktyvus atsitraukimas. Nevaldoma" situacija. Blefavimas (netiesa). Legenda apie ankstesnįjį savininką. Įvykęs faktas. Standartinė praktika. Terminas. Spąstai. Geras/blogas vaikinas. Riboti įgaliojimai. Salami strategija. Siurprizas ir jausmingi pasisakymai. Kainos skaidymas. Kainos skirtumo gavimas. Vėliau. Parodykite, kad neskubinate sandorio. Gąsdinimas. Kaip inžinierius inžinieriui. Siūlykite savo sąlygas. Užbėgimas skundams už akių. Seksualiniai fokusai. Specialisto patirtis. 100 pirmųjų pirkėjų. Leisti "Netyčia pamatyti" didelę kainą.
  Vadyba, pristatymas(36 skaidrės)
  2010-03-05
 • Derybos Anglijoje ir Graikijoje

  Derybų samprata. Kultūriniai skirtumai derybų procese. Didžioji Britanija. Graikija. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2005-09-15
 • Derybos bei pasirengimas joms

  PowerPoint pristatymas. Darbo tikslas – išanalizuoti derybų esmę bei struktūrą. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti derybų esmę. Nustatyti pagrindines gero derybininko savybes. Aptarti pagrindines derybų rūšis. Išanalizuoti kaip tinkamai pasiruošti deryboms. Nustatyti derybų pranašumus.
  Vadyba, pristatymas(17 skaidrių)
  2006-04-27
 • Derybos ir interviu

  Įvadas. Pasirengimas deryboms. Derybų vedimo technologija. Derybų pabaiga. Interviu. Interviu, analizė ir įvertinimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-12
 • Derybos su britais

  Šalies pavadinimas ir trumpa geografinė padėtis (UK), Orientavimasis į laiką, Asmeninė erdvė ir asmeniniai kontaktai. Tarpusavio santykių sukūrimas, Apranga, Moterys versle, Neverbalinis ir paraverbalinis bendravimas, Derybos su britais.
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-04-21
 • Derybos. Gero derybininko aspektai

  Kas sudaro derybas. Pagrindiniai gero derybininko aspektai. Derybų rūšys. Pasirengimas deryboms. Derybų pranašumai. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-27
 • Derybų analizė: automobilių pirkimas

  Derybų analizė. Kokios derybos ir dėl ko deramasi. Analizuosime verslo derybas paslaugų sferoje. Stambi, pasaulyje žinoma įmonė "INFO" prekiauja naujais automobiliais, turi ne vieną automobilių saloną tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. O Vokietijos įmonė "OSLO" skubiai nori nusipirkti partiją automobilių savo naujojo filialo darbuotojams. Dalyvių sudėtis. Derybų vieta ir laikas. Patalpos, įrengimai. Abiejų pusių įvaizdis, pirmojo įspūdžio sudarymas. Derybų planavimas. Derybų proceso valdymas ir vedimo technika.
  Vadyba, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-13
 • Derybų analizė: baldų pirkimas

  Derybų vedimo planas. Kokios tai derybos, dėl ko deramasi. Verslo derybos, kuriomis UAB "Nemuno baldų prekyba" siekia bendradarbiauti su Lenkijos Respublikos baldų gamintojais "Bogfran", t.y. pirkti Lenkijos įmonės gaminamus baldus. Derybų sudėtis. Derybų vieta ir laikas. Patalpos, įrenginiai. Jūsų įvaizdis (apranga), pirmojo įspūdžio sudarymas. Derybų planavimas. Derybų proceso valdymas ir vedimo technika. Šalių poreikiai ir reakcijos į siūlymus. Derybų užbaigimas.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2010-04-06
 • Derybų darbotvarkė

  Įvadas. Derybų samprata. Pasiruošimas deryboms. Darbotvarkė ir jos privalumai. Darbotvarkės sudarymas. Problemos. Bagažas – mūsų ir jų. Norai. Kas vyksta po to. Išvados.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2009-04-02
Puslapyje rodyti po