Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba

Vadyba (2297 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinės komunikacijos standartai ieškant veiklos partnerių Airijos respublikoje

  Dalykinės komunikacijos standartai ieškant veiklos partnerių Airijos respublikoje. Dalykinės komunikacijos standartai derantis su partneriais Airijos respublikoje. Neformalieji kontaktai: Airijos tradicija. Problemų sprendimas bendraujant su partneriais iš Airijos: teismas, moderacija ar atlaidumas? Plėtra Airijoje, arba kaip airiai vertina konkurentus iš užsienio.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-03-15
 • Dalykinės komunikacijos su Ispanija ypatumai

  Šalies bendroji ekonominė ir politinė situacija. Politinė situacija. Ekonominė situacija. Teisinis verslo reguliavimas. Bankai ir finansinės paslaugos Ispanijoje. Kai kurie verslo kaštai Ispanijoje. Logistika. Ispanijos šalies dalykinės komunikacijos ir verslo etika. Darbo aplinka. E – verslas, internetas. Moterys ir verslas. Komercinių ryšių užmezgimas. Sėkmės strategija. Laikas. Dalykiniai susitikimai. Verslo kelionės. Derybos su ispanais. Vardai ir pavardės. Kreipimasis. Bendravimo būdas. Papročiai Drabužiai ir išvaizda. Kaip suprasti ispanus. Vaišės, tradicinis maistas, pietų etiketas. Neoficialus bendravimas. Susirašinėjimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(25 puslapiai)
  2006-01-21
 • Dalykinės komunikacijos su Ispanijos partneriais ypatumai

  Anotacija. Įvadas. Trumpa pažintis su Ispanija. Svarbiausi šalies istorijos faktai. Nacionalinės vertybės ir būdingiausios ispanų savybės. Pagrindiniai verslo principai. Bendravimo ypatumai. Dalykinės komunikacijos su Ispanijos partneriais ypatumai. Ką reikėtų žinoti prieš pradedant derybas? Dalykinių kontaktų užmezgimas. Derybos. Bendri bruožai. Pramogos vardan verslo sėkmės. Oficialių susitikimų skyrimo etiketas. Tinkamos dovanos. Neverbalinio bendravimo išraiškos pokalbių temos. Išvados.
  Vadyba, referatas(21 puslapis)
  2007-03-06
 • Dalykiniai pokalbiai

  Įžanga. Pokalbio pradžia. Dialogas. Pašnekovų tipai. Argumentavimas. Dialogo prieštaravimai. Ko pasimokyti iš pasibaigusio pokalbio? Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-15
 • Dalykinio bendravimo su Britanijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Darbo aplinka. Išsilavinimo svarba. Britų darbo etika. Klasinės priklausomybės jausmas darbo vietoje. Vyresnumo principas. Sprendimų priėmimas. Vidurinės grandies vadovai. Moterys verslininkės. Kartų kaita. Naujas reiškinys - moterų savitarpio parama. Moterų verslininkių strategija. Komercinių ryšių užmezgimas. Vienas iš mūsų. Dalykinių ryšiu ir asmeninės draugystės santykis. Būti ne anglu - privalumas. Tinkamas pristatymas. Tarpininkas. Sėkmės strategija. Dovanos. Britų humoras. Dešimt auksinių taisyklių. Laikas. Galutiniai terminai. Pietūs darbe. Dalykiniai susitikimai. Pasirengimas. Kas yra kas. Prisistatymas. Pasitarimo pabaiga. Dešimt rekomendacijų. Derybos su britais. Įžanginis protokolas. Derybos. Derybos posėdžio užbaigimas. Kontraktai. Britų stilius. Vertėjai. Drabužiai. Neverbalinė komunikacija.
  Vadyba, referatas(17 puslapių)
  2010-03-31
 • Dalykinio bendravimo su Egipto partneriais ypatumai

  Įvadas. Bendroji šalies apžvalga. Bendros žinios. Ekonominė situacija. Egipto dalykinės komunikacijos ir verslo etika. Egiptiečių bendravimo būdas bei esminiai bruožai. Darbo etika. Moterys ir verslas. Komercinių ryšių užmezgimas. Sėkmės strategija. Dalykiniai susitikimai. Verslo kelionės. Derybos. Dovanos. Vaišės, tradicinis maistas, pietų etiketas. Išvados.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2007-06-16
 • Dalykinio bendravimo su Suomijos partneriais ypatumai

  Įvadas. Pesimizmas ir paradoksai. Suomių savybės. Suomių stiprybės. Suomių silpnybės. Kalbos ir mąstymo ledkalniai. Kultūrinis šokas. Vadovo vaidmuo. Gera, bloga ir bjauru. Kaip sutarti su suomiais. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-06-06
 • Dalykinis pokalbis. Pokalbis priimant į darbą

  Darbo pokalbis iš potencialaus darbuotojo pusės. Prieš pokalbį su darbdaviu. Įvaizdžio galia sėkmingai karjerai bei pasitikėjimas. Ką svarbu žinoti apie aprangą ir išvaizdą. Punktualumas ir kvepalai. Patarimai moterims. Nevalia pamiršti šypsenos bei geros nuotaikos. Neverbalinė kalba. Pasiruošimas pokalbiui su darbdaviu. Dažniausiai pateikiami klausimai. Pokalbis su darbdaviu. Svarbiausi patarimai, kaip elgtis pokalbio metu. Nenumatytos aplinkybės. Ar reikia užsipulti darbdavį. Nuo ko pradėti. Ką būtina žinoti apie darbą. Keblus atlyginimo klausimas. Baimę klausti lydintys kuriozai. Pokalbiui pasibaigus. Kandidato elgesys po interviu su darbdaviu. Darbo pokalbis iš potencialaus darbdavio pusės. Kad pokalbis su kandidatais būtų efektyvus. Išvados.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2005-06-15
 • Darbo apmokėjimas taikant prioritetų paskirstymo metodą

  Įvadas. Pagrindinės darbo apmokėjimo formos. Vienetinė darbo užmokesčio forma ir jos atmainos. Laikinė darbo apmokėjimo forma. Darbo užmokesčio skaičiavimas taikant prioritetų paskirstymo metodą. Trumpas įmonės aprašymas. DU skaičiavimas taikant paprastąjį laikinio darbo apmokėjimo metodą. Metodo apibūdinimas. Vertinimo kriterijų parinkimas. Kriterijų svorio nustatymas. Darbuotojų vertinimas pagal kriterijus. Darbinio dalyvavimo koeficiento (DDK) apskaičiavimas. Metodo įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, namų darbas(16 puslapių)
  2008-03-21
 • Darbo apmokėjimo organizavimas: gydymo įstaiga

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti gydymo įstaigos darbo apmokėjimo organizavimo principus. Darbo apmokėjimo organizavimo teoriniai principai. Darbo užmokesčio samprata ir reikšmė. Darbo užmokesčio principai ir jų kaita šiuolaikiniame etape. Užmokesčio už žmogų plitimas. Darbuotojų vertinimo reikšmė formuojant darbo užmokesčio sistemą. Profsąjungų įtaka darbo užmokesčiui. Darbo užmokesčio struktūra. UAB "X" specialistų darbo apmokėjimo organizavimo tyrimas. UAB "X" personalo analizė. UAB "X" specialistų darbo užmokesčio analizė. Išvados.
  Vadyba, kursinis darbas(19 puslapių)
  2008-10-28
 • Darbo apmokėjimo organizavimo tobulinimas

  Įvadas. Darbo įvertinimo ir apmokėjimo sąlygos. Darbo apmokėjimas. Atlyginimo dydis. Darbo apmokėjimo sistemos. Laikinė darbo apmokėjimo sistema. Vienetinė apmokėjimo sistema. Mišrios apmokėjimo sistemos. Mėnesinio apmokėjimo sistemos. Apmokėjimas už apyvartą. Darbo laiko sąnaudų skirstymas. Atsiskaitymai. Veiksniai, lemiantys darbo apmokėjimo lygį, užsienio šalyse. Lietuvos respublikos darbo apmokėjimo įstatymas. Darbo užmokesčio sistema Lietuvoje bei teisingos ir motyvuojančios darbo apmokėjimo sistemos sukūrimas. Vieninga darbo apmokėjimo sistema. Tarptautinės darbo organizacijos ištakos ir istorija. Tarptautinės darbo organizacijos įkūrimas. Atlyginimų apsauga. Išvados. Priedai (3).
  Vadyba, referatas(28 puslapiai)
  2007-09-26
 • Darbo grupėse organizavimas ir valdymas

  Įvadas. Darbo grupėse samprata. Darbo grupėse organizavimas. Vadovavimas darbo grupei. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2007-04-23
 • Darbo įvertinimo ir apmokėjimo už darbą ryšio nustatymas UAB "Amžinasis judėjimas" kavinėje "Pakeliui"

  Darbo organizavimo, normavimo ir apmokėjimo kursinis darbas. Santrauka. Įvadas. Darbo įvertinimo ir atlyginimo už darbą ryšys. Darbo įvertinimo metodų palyginimas ir jų taikymas. Darbo užmokesčio modeliai, formos, jų atmainos. Darbo užmokesčio dydį lemiantys veiksniai. Darbo užmokesčio modeliai ir jų atmainos. Darbo užmokesčio formos ir jų atmainos. Piliečių pajamų sudėtis rinkos sąlygomis. UAB "Amžinasis judėjimas" darbuotojų darbo įvertinimo ir atlygio už darbą tyrimas. UAB "Amžinasis judėjimas" personalo analizė. UAB "Amžinasis judėjimas" darbuotojų darbo užmokesčio analizė. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, kursinis darbas(19 puslapių)
  2012-02-22
 • Darbo jėgos

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Prancūzų požiūris į darbą: "labas, tinginyste". Darbo mobilumas. Imigracija. Federaliniai įstatymai. Darbininkai emigrantai. Nedarbas (Bedarbystė). Darbo jėgos našumas. Darbo politikos sprendimai: socialinė padėtis, moterų diskriminacija, rasizmas, visuomenės mažumos ir augančios šalys. Indija. Japonija. Moterų diskriminacija. Moterų galimybės tarptautiniame versle. Mažumos. Darbas besivystančiose šalyse. Tinkamo pasirengimo svarba prieš įeinant į rinką. Darbo Sąjungos: Europa, Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV), Japonija. Tarptautinė darbo veikla. Ar suderinti darbo standartai pakels aukštyn prekybos ir pajamų lygį? Darbininko dalyvavimas valdyme. Darbo tarybos Europos Sąjungoje. Vystymasis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Išvados.
  Vadyba, pristatymas(23 skaidrės)
  2007-04-13
 • Darbo komandoje (grupėje) ypatumai

  Įvadas. Komandos (grupės) samprata. Asmenybė. Grupės. Komandos. Formalios ir neformalios grupės, jų vaidmuo organizacijos veikloje. Komandos vystymosi etapai (stadijos). Grupių ir komandų skirtumai. Komandų tipai. Grupių vystymosi stadijos. Komandiniai vaidmenys. Moderavimas. Moderavimas ir tradicinis vadovavimas grupei. Moderavimo turinys. Moderavimo struktūra. Moderavimo metodai. Darbas grupėse. Išvados. Priedai (6).
  Vadyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2009-04-24
 • Darbo kultūra

  Įvadas. Organizacijos darbo kultūros samprata. Organizacijos kultūros lygiai. Asmens įtaka organizacijos kultūrai. Grupės įtaka individo požiūriu. Organizacijos klimatas. Kultūros keitimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-12-13
 • Darbo normavimas

  Darbo normos ir jų funkcijos. Darbo laiko sąnaudų klasifikavimas. Darbo laiko norma. Kuo skiriasi Lietuvos ir Vakarų šalių darbo laiko klasifikacijos. Kuo skiriasi vienetinio kalkuliacinio laiko norma nuo vienetinės laiko normos, kaip ji naudojama. Išsiaiškinti pagalbinio ir paruošiamo bei baigiamojo laiko esminį skirtumą. Darbo proceso tyrimų metodai, laiko normų nustatymas (kokia technika naudojama). Diferencijuotas darbo normavimas pagal normatyvus. Sustambintas laiko normavimas pagal sustambintus normatyvus. Mikroelementiniai normatyvai. Išdirbio normos ir jų nustatymas. Normuotos užduotys ir jų nustatymas. Įrengimų aptarnavimo normos. Kaip apskaičiuojamas įrengimų aptarnaujančių darbininkų skaičius. Darbo normavimo brigadose ypatumai. Mikroelementinių sistemų patirtis normavime vakarų šalyse. Priedas (1).
  Vadyba, konspektas(11 puslapių)
  2007-05-22
 • Darbo normavimas pramonėje

  Konspektas pagal P. Vanago "Darbo normavimas pramonėje". Darbo normavimas. Uždaviniai keliami darbo normavimo teorijai ir praktikai dabartiniu pramonės vystymo etapu. Darbo matas, jo reikšmė ir funkcijos. Darbo normavimo ryšys su kitomis DMO kryptimis. Darbo normavimo ir darbo užmokesčio organizavimo ryšys. Gamybos procesai ir jų klasifikavimas. Darbo laiko sąnaudų klasifikavimas gamybos proceso atžvilgiu. Laiko normos sudėtis. Darbo laiko naudojimo tyrimas. Darbo laiko naudojimo tyrimo tikslas ir metodai. Darbo laiko fotografijos. Chronometražas. Kiti darbo laiko tyrimo metodai. Fotochronometražas. Oscilografija. Filmavimas. Įrengimų naudojimo tyrimas. Normatyvų rūšys ir jų sudarymas. Normatyvų rūšys. Darbininkų darbo normų nustatymas ir jų kokybės įvertinimas. Darbo normos ir jų nustatymo metodai. Darbo normavimo metodai. ITD ir tarnautojų darbo normavimo ypatybės. Laiko ir išdirbio normų nustatymas. Aptarnavimo, valdymo ir darbuotojų skaičiaus normų nustatymas. Darbuotojų skaičiaus santykio normų nustatymas.
  Vadyba, konspektas(19 puslapių)
  2007-05-22
 • Darbo normavimo esmė ir jo taikymas

  Įvadas. Darbo normavimo pradininkai. Frederikas Vinslou Teiloras. Frenkas ir Liljana Džilbretai. Kiti. Darbo normavimo esmė. Darbo normos ir jų funkcijos. Darbo normavimo metodai. Išdirbio normų ir normuotų užduočių apskaičiavimas. Vadovų, specialistų ir pagalbinių darbininkų darbo normavimas. Darbo normatyvai. Darbo normavimo taikymas šiuolaikinėje organizacijoje. Išvados.
  Vadyba, kursinis darbas(15 puslapių)
  2006-11-16
 • Darbo normos ir darbo laiko sąnaudų klasifikavimas

  Dažniausiai naudojamos šios darbo normos. Normavimo metodai. Laiko normos struktūra. Technologijos priemonės laiko sąnaudoms mažinti. Pagrindinio laiko trumpinimas. Pagalbinio laiko trumpinimas. Parengiamojo ir baigiamojo laiko trumpinimas.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-19
Puslapyje rodyti po