Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Darbo įvertinimo ir apmokėjimo už darbą ryšio nustatymas UAB "Amžinasis judėjimas" kavinėje "Pakeliui"

Darbo įvertinimo ir apmokėjimo už darbą ryšio nustatymas UAB "Amžinasis judėjimas" kavinėje "Pakeliui"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Darbo organizavimo, normavimo ir apmokėjimo kursinis darbas. Santrauka. Įvadas. Darbo įvertinimo ir atlyginimo už darbą ryšys. Darbo įvertinimo metodų palyginimas ir jų taikymas. Darbo užmokesčio modeliai, formos, jų atmainos. Darbo užmokesčio dydį lemiantys veiksniai. Darbo užmokesčio modeliai ir jų atmainos. Darbo užmokesčio formos ir jų atmainos. Piliečių pajamų sudėtis rinkos sąlygomis. UAB "Amžinasis judėjimas" darbuotojų darbo įvertinimo ir atlygio už darbą tyrimas. UAB "Amžinasis judėjimas" personalo analizė. UAB "Amžinasis judėjimas" darbuotojų darbo užmokesčio analizė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Darbo aktualumas. Lietuvos ekonomikos perėjimas iš centralizuoto planinio ūkio į rinkos santykius taip pat palietė ir darbo sferą. Nuo 1991 m. vasario 1 d. įsigaliojo naujas LR darbo apmokėjimo įstatymas. Šis įstatymas reguliuoja darbuotojų, dirbančių pagal samdos (darbo) sutartis įmonėse, įstaigose ir organizacijose nepriklausomai nuo jų nuosavybės formų, darbo apmokėjimą. Pagal priimtą įstatymą darbuotojo darbo užmokestis priklauso nuo darbo paklausos ir pasiūlos darbo rinkoje, darbo kiekio ir kokybės bei įmonės veiklos rezultatų. Darbo apmokėjimo įstatymas suteikia teisę darbdaviams nustatyti darbo apmokėjimo sąlygas, profesijų ir pareigų tarifinius ir kvalifikacinius reikalavimus, darbų ir darbuotojų tarifikavimo tvarką. Anksčiau egzistavusi centralizuota darbo apmokėjimo sistema dabar išlikusi tik biudžetinėse įstaigose. Darbo apmokėjimo vaidmuo svarbus ne tik motyvuojant darbuotojus dirbti efektyviai ir kokybiškai, bet ir palaikant teigiamą atmosferą darbo grupėse, skatinant sutelktam komandiniam darbui ir savitarpio pagalbai. Taigi įsigalint rinkos santykiams Lietuvoje, iškyla būtinybė kurti lankstesnes darbo apmokėjimo sistemas, labiau atitinknčias išplėtotos rinkos santykių prigimtį.
Darbo tikslas: atlikti tyrimą UAB "Amžinasis judėjimas" kavinėje "Pakeliui" ir įvertinus darbą, nustatyti ryšį tarp darbo ir apmokėjimo už jį.
Darbo objektas – UAB "Amžinasis judėjimas" kavinė "Pakeliui". Darbe analizuosime šios įstaigos darbą ir darbuotojų atlyginimus.

Darbo uždaviniai:
1. Ištirti teorinius darbo įvertinimo ir apmokėjimo už darbą ryšius.
2. Išanalizuoti UAB "Amžinasis judėjimas" naudojamą darbo užmokesčio sistemą, įvertinant jos naudą darbuotojams bei įmonei.
Darbo priemonės: mokslinės literatūros apžvalga, darbo įvertinimo ir darbo užmokesčio analizavimas tiriamoje įmonėje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis829.04 KB
AutoriusIngrida
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasSolnyškinienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo ivertinimo ir apmokejimo uz darba rysio nustatymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Solnyškinienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą