Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybos referatai

Vadybos referatai (999 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Personalas įmonėje: UAB "Langas"

  UAB "Langas" trumpas apibūdinimas. Darbas su personalu. Personalo skyriaus analizė. Darbuotojų sudėtis. Darbuotojų kaita. Darbuotojų pareigos, jų pareiginiai nuostatai. Darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimas. Darbuotojų atestavimas. Darbuotojų mokymas. Personalo karjeros planavimas. Organizacijos kultūros apibūdinimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, referatas(15 puslapių)
  2006-06-26
 • Personalo karjeros planavimas (2)

  Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti kas yra karjera, apibūdinti karjeros pasirinkimą lemiančius veiksnius. Karjeros samprata. Karjeros pasirinkimą lemiantys veiksniai ir etapai. Karjeros formavimo koncepcijos. Personalo karjeros planavimo principai. Personalo karjeros vieta ugdymo sistemoje. Lyties reikšmė siekiant karjeros. Karjeros planavimas ir realizavimas. Karjeros planavimo ir realizavimo organizavimas ir problemos. Tipiniai personalo karjeros planai. Individuali karjera ir jos realizavimas. Karjeros plano sudarymas. Išvados.
  Vadyba, referatas(20 puslapių)
  2011-04-29
 • Personalo paieška: prekyba šildymo įranga UAB "Vilpra"

  Įvadas. Personalo organizavimas ir poreikio planavimas. Personalo paieškos samprata ir tikslai. Personalo paieškos procesą lemiantys veiksniai. Pagrindiniai personalo parinkimo būdai, jų privalumai ir trūkumai. Išvados. UAB "Vilpra". Personalo paieška UAB "Vilpra". Išvados. Pasiūlymai.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2008-09-15
 • Personalo parinkimas (4)

  Įvadas. Personalo veiklos apibūdinimas. Komandos formavimas. Personalo paieška. Pretendento dokumentų analizė. Pokalbis dėl priėmimo į darbą. Testavimo centras. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2008-04-08
 • Personalo politika ir jos įtaka personalo poreikio planavimui

  Įvadas. Personalo politika ir jos įtaka personalo poreikio planavimui. Personalo poreikio planavimo turinys. Bendrasis personalo poreikis. Papildomasis poreikis. Papildomo poreikio padengimo šaltiniai. Išvados ir siūlymai.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-07-27
 • Personalo tarnybos (darbuotojai), jų darbo turinys ir atsakomybė

  Įvadas. Personalo organizavimas. Personalo organizavimo turinys. Vidiniai ir išoriniai veiklos subjektai. Darbo su personalu organizavimo formos. Personalo tarnybos organizavimas. Personalo tarnybos organizavimas mažoje įmonėje. Personalo tarnybos organizavimas vidutinėje ir didelėje įmonėje. Personalo valdymas. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-07-21
 • Personalo valdymas (13)

  Įvadas. Komandos samprata. Komandų tipai. Formalioji komanda. Neformalioji komanda. Komandų klasifikacija. Komandinio darbo organizavimas. Komandos vystymosi etapai. Komandų formavimosi etapų teorijos. Komandos vidinė sandara. Lyderiavimas komandoje. Kiti komandos nariai. Komandinio darbo efektyvumas. Komandinio darbo nauda. Efektyviai dirbanti komanda. Superkomanda. Savivaldos komanda. Komandinis sprendimų priėmimas. Komandinio sprendimų priėmimo nauda. Komandinio sprendimų priėmimo trūkumai. "X" organizacijos komandinio darbo tyrimo analizė. Komandinio darbo kvizo analizė, klausimai ir atsakymai. Išvados.
  Vadyba, referatas(32 puslapiai)
  2007-04-17
 • Perspektyvūs valdymo organizacinių struktūrų valdymo tipai ir jų pritaikymo galimybės

  Įvadas. Organizacijos struktūros samprata. Organizacinių struktūrų valdymo schemos. Štabinė organizacinė struktūra. Linijinė valdymo struktūra. Patriarchalinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. Projektinė valdymo struktūra. Centralizuota ir decentralizuota valdymo struktūra. Inovacinė struktūra. Regioninė ir segmentinė valdymo struktūra. Išvados.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2008-01-10
 • Planavimas

  Planavimas, jo sudedamosios dalys: Sprendimų priėmimas, Planavimas ir strateginis valdymas, Strategijos įgyvendinimas. Planavimo eiliškumas. Planavimo reikšmė. Planavimo praktinis pritaikomumas. Išvados.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2005-06-18
 • Planavimas - vadybos ciklo pradžia

  Darbo tikslas – aptarti planavimo reikšmę vadyboje, jo metodus, funkcijas ir principus, o taip pat susipažindinti su literatūroje skelbiamų nuomonių įvairovę. Planavimas. Planavimo etapai. Planavimo reikšmė vadyboje.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-09
 • Planavimas (16)

  Įvadas. Planavimo principai. Plėtros planavimas. Sprendimų priėmimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2009-01-27
 • Planavimas (2)

  Įvadas. Planavimo esmė ir reikšmė. Planavimo reikšmė sprendimo priėmimo procese. Planavimo procesas. Planavimo etapai. Planavimo proceso fazės. Vadybinių sprendimų priėmimo sistema. Vadybinių sprendimų priėmimo sistemos tobulinimo galimybės. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2005-09-24
 • Planavimas (5)

  Įvadas. Planavimo reikšmė ir samprata. Planų rūšys. Efektyvaus planavimo modelis. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-01-19
 • Planavimas (6)

  Planavimo reikšmė, planų sistema, planų hierarchija. Organizacinis projektavimas, organizacinės struktūros. V.Vroom "lūkesčių" teorija ir J.Adams teisingumo (pusiausvyros) teorija ir jų taikymas motyvacija. Efektyvaus bendravimo kliūtys: organizaciniai barjerai. Informacinė valdymo sistema.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-01-26
 • Planavimas ir jo barjerai

  Įvadas. Planavimas. Planavimo esmė ir principai. Organizacijos planų sistema ir hierarchija. Planavimo proceso valdymas. Planavimo barjerai. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-05-11
 • Planavimas ir prognozavimas

  Įvadas. Prognozavimas. Prognozavimo metodai. Prognozavimo esmė. Planavimas. Planavimas, jo suderinamumo dalys. Sprendimų priėmimas. Planavimas ir strateginis valdymas. Strategijos įgyvendinimas. Planavimo eiliškumas. Planavimo reikšmė. Planavimo ir prognozavimo praktinis pritaikomumas. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2007-01-09
 • Planavimas ir strateginis valdymas

  Planavimas. Planavimo organizacijose svarba. Planavimo hierarchija. Strateginių ir operacinių planų skirtumai. Strateginio valdymo procesas. Strategijos lygiai ir pagrindiniai jų skirtumai. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-23
 • Planavimas ir strateginis valdymas (2)

  Įvadas. Aktualumas. Problema. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Tyrimo metodai. Hipotezė. Strateginis planavimas. Išvados ir siūlymai.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-22
 • Planavimas ir strateginis valdymas (3)

  Įvadas. Strategijos samprata. Strategijos koncepcija. Strategijos lygiai. Strateginis planavimas. Strateginio planavimo tikslai. Strateginio planavimo etapai. Išvados.
  Vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-09
 • Planavimas. Planavimo sudedamosios dalys

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti planavimą, jo sudedamąsias dalis. Vadybos funkcijų samprata. Planavimas. Planavimo esmė ir principai. Planavimo funkcija. Planavimo žingsniai. Valdymo lygiai ir planų hierarchija. Planuojamos veiklos trukmė ir periodiškumas. Vienkartiniai planai. Pastovūs planai. Planų pavidalai. Išvados.
  Vadyba, referatas(15 puslapių)
  2010-11-19
Puslapyje rodyti po