Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo karjeros planavimas (2)

Personalo karjeros planavimas (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti kas yra karjera, apibūdinti karjeros pasirinkimą lemiančius veiksnius. Karjeros samprata. Karjeros pasirinkimą lemiantys veiksniai ir etapai. Karjeros formavimo koncepcijos. Personalo karjeros planavimo principai. Personalo karjeros vieta ugdymo sistemoje. Lyties reikšmė siekiant karjeros. Karjeros planavimas ir realizavimas. Karjeros planavimo ir realizavimo organizavimas ir problemos. Tipiniai personalo karjeros planai. Individuali karjera ir jos realizavimas. Karjeros plano sudarymas. Išvados.

Ištrauka

Mūsų pasirinkta kursinio darbo tema yra aktuali šiomis dienomis, nes šiandien karjera daugumai asocijuojasi su sėkme, pergalėmis, geru gyvenimu, dideliais pinigais ar garbe. Juk kartais mes net patys nepastebime, kaip pradedame lyginti save su draugais ar giminaičiais, kurie sėkmingai "kyla karjeros laiptais". Tačiau sprendimas apie karjeros sėkmę yra labai individualus, jeigu žmogus yra patenkintas savo darbine veikla, niekas negali teigti, jog jo karjera nesėkminga. Todėl žodis karjera tapo neišvengiamas šiomis dienomis. Kiekvienas individas turi planuoti savo karjerą. O vadovas turi gebėti dar ir savo darbuotojų karjerą suplanuoti, sudaryti sąlygas "kilti karjeros laiptais". Svarbu paminėti, kad planuojant karjerą, asmeniniai aspektai turi būti derinami su organizacijos poreikiais.
Šio darbo tikslas – atskleisti kas yra karjera, apibūdinti karjeros pasirinkimą lemiančius veiksnius. Labai svarbu aptarti karjeros formavimo koncepcijas, personalo karjeros palnavimo principus bei visą karjeros planavimo ir realizavimo procesą. Kadangi ruošiant karjeros ugdymo programas įvairiose oraganizacijose, susiduriama su daugeliu sunkumų, todėl šiame kursiniame darbe aptarsime juos.
Abiejų darbo autorių indėlis yra vienodas. Rašydamos šį darbą rėmėmės moksline literatūra, statistikos departamento duomenimis bei internetiniuose puslapiuose pateiktais straipsniais. Tikimės, jog šis kursinis darbas bus įdomus ir informatyvus skaitytojui. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos referatas
KategorijaVadyba
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis41.61 KB
AutoriusGintare
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRima Česynienė
Švietimo institucijaVilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo karjeros planavimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Rima Česynienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą