Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybos namų darbai

Vadybos namų darbai (280 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Reklamos kampanija: "Hansa" vonios įrangos pardavimų skatinimas

  BRIEF užpildymas. Lentelė: Produktas, rinkos fondas, problema, konkurentų pranašumai, pavadinimo pardavimo pranašumai, informacija, auditorija, auditorijos nuomonė, privalomi komunikacijos elementai, orientacinis kompanijos biudžetas, papildoma informacija. "Hansa" vonios įrangos pardavimų skatinimo kampanija. Media. Pagrindinė priemonė: reklama pardavimo vietose (POS). Papildančios priemonės: spauda, internetas, radijas. Kūrybiniai sprendimai. Žinutė. Stilius. Išraiška. Kūrybinė idėja. Kampanijos planas. Kampanijos ir jos etapų planas. Kampanijos biudžetas.
  Vadyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-02-11
 • Reklamos technologijos

  Reklamos technologijų savarankiškas darbas. Įvadas. 1-ojo pavyzdžio analizė: jachtų regatos varžybos. 2-ojo pavyzdžio analizė: VIVA plaukų dažai. 3-ojo pavyzdžio analizė: "AVON" firminės kosmetikos naktinis kremas brandžiai odai "Accolade". 4-ojo pavyzdžio analizė: kava "Jacobs Kronung". Išvados.
  Vadyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-05-31
 • Richard Branson

  Biografija. "Screw it, let‘s do it". Trumpa knygų "Business Stripped Bare" ir "Losing My Virginity"" apžvalga. Verslo filosofija. 10 pagrindinių Richard Branson prekės ženklo kūrimo bei plėtojimo principų.
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-06-01
 • Rinkos samprata. Rinkos atsiradimo ir funkcionavimo sąlygos

  Įvadas. Rinkos samprata. Rinkos bruožai. Rinkos atsiradimo sąlygos. Rinkos funkcionavimo sąlygos. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-11-26
 • Rytų senovės mąstytojų vadovavimo ypatumai

  Įvadas. Pirmas principas. 1 strategija. 2 strategija. 3 strategija. 4 strategija. 5 strategija. 6 strategija. 7 strategija. 8 strategija. 9 strategija. Antras principas. 10 strategija. 11 strategija. 12 strategija. 13 strategija. 14 strategija. 15 strategija. 16 strategija. 17 strategija. 18 strategija. Trečias principas. 19 strategija. 20 strategija. 21 strategija. 22 strategija. 23strategija. 24 strategija. 25 strategija. 26 strategija. 27 strategija. Ketvirtas principas. 28 strategija. 29 strategija. 30 strategija. 31 strategija. 32 strategija. 33 strategija. 34 strategija. 35 strategija. 36 strategija. Išvada.
  Vadyba, namų darbas(17 puslapių)
  2009-09-22
 • Rizikos analizė: projekto vadovo reikalaujamas stropumas

  Knygos Robert Charette konspektas. Su kokiais rizikos tipais susiduriama projekte? Ar yra būdas juos kategorizuoti. Ar yra sistemingas būdas projekto rizikai nustatyti. Kontrolinis sąrašas. Kokias temas jis apima. Kokia yra rizika susijusiu su produkto dydžiu. Kokia yra rizika susijusiu su biznio įtaka. Kokia yra rizika susijusi su užsakovo savybės. Kokia yra rizika susijusi su proceso aiškumu ir aplinka, kurioje produktas bus daromas. Kokia yra rizika susijusi su technologija, kuri bus daroma. Kokia yra rizika susijusi su personalo dydžiu ir patirtimi. Apie rizikos komponentus ir draiverius. Jei jau rizika buvo identifikuota, kaip apskaičiuoti išlaidų, kurių atsiradusi problema pareikalaus, tikimybę. Programos charakteristikų įvertinimas. Nustatėm tam tikrų įvykių tikimybes, o kaip nustatoma bendra rizikos pasekmė. Tarkim mes išsiaiškinome kaip identifikuoti ir analizuoti riziką. O kaip įvertinti tą informaciją, kurią gavome. Rizikos identifikavimas yra naudingas, bet nepakankamas. Ar neturėtume mes sukurti rizikos valdymo strategijos. Ar yra dar kitos rizikos sritys, kurios nėra aiškiai susijusios su projektu, bet vis tiek lieka svarbios. Kai kalbama apie saugumą kompiuterių srity, ką mes turime omeny. Mes įdėjome nemažai pastangų rizikos analizei, kuo visa tai baigsis. Vadovų tikrinimo sąrašas. Klausimai.
  Vadyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-07-31
 • Segmentacijos bazės

  Įvadas. Segmentacijos bazės. Demografiniai kriterijai. Geografiniai kriterijai. Psichografiniai kriterijai. Elgsenos kriterijai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-03-23
 • Synopsis: complex of organizational goals

  Darbas anglų kalba. Santrauka: organizacinių tikslų kompleksas. The definition. Types of goals. Criteria for goals.
  Vadyba, namų darbas(2 puslapiai)
  2006-05-30
 • System of management functions

  Darbas anglų kalba. Vadybos funkcijų sistema. Main goals. Introduction. Management functions. Henry Fayol vs G.A. Cole. Bernard L. Erven. Andrew Spanyi.
  Vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-10-12
 • Sisteminis požiūris vadyboje

  F.S. Butkaus požiūrio analizė. Sistema. Sistemos apibrėžimas. Sisteminis požiūris. Sistemą sudarančių elementų ir ryšių tarp jų turinys bei savybės. Sistemų tipai.
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-05-01
 • Sisteminis požiūris vadyboje (2)

  Sisteminis požiūris samprata. Pagrindinės sąvokos. Sisteminis požiūris vadyboje. Įmonė sisteminiu požiūriu. Sisteminio požiūris kokybės valdyme.
  Vadyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-09-24
 • Slapto pirkėjo tyrimo ataskaita

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti esamą aptarnavimo situaciją pasirinktame pardavimo objekte. Tyrimo laikas ir aplinka. Parduotuvės charakteristika. Vertinimo paaiškinimas. Darbuotojų kompetencija. Darbuotojo kompetencija. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-03-03
 • Socialinė vadyba

  Socialinė atsakomybė, kultūra, vertybės. Organizavimo esmė ir žingsniai, organizavimo ypatumai mažose, vidutinėse ir didelėse įmonėse. Komunikacijos esmė, rūšys, komunikacijos proceso etapai. Pasirengimas deryboms organizaciniu požiūriu, derybų vedimas, derybų proceso analizė. Bendravimo problemos.
  Vadyba, namų darbas(11 puslapių)
  2006-03-29
 • Socialiniai sprendimai – grupių ir organizacijų sprendimų priėmimas

  Įvadas. Sprendimų priėmimo samprata. Socialiniai sprendimai. Sprendimų priėmimas grupėse ir organizacijose. Sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo etapai. Sprendimų priėmimo grupėse ir organizacijose metodai. Grupinių sprendimų priėmimo privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(15 puslapių)
  2010-03-12
 • Sprendimų priėmimas (5)

  Įvadas. Tikslas: susipažinti su įmonių ir organizacijų sprendimų priėmimo procesu ir metodika. Sprendimų rūšys. Sprendimų priėmimo procesas. Svarbiausi sprendimo priėmimo periodai. Kiekybiniai ir kokybiniai sprendimų priėmimo metodai. Dešimt pagrindinių sprendimo priėmimo problemų. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-10-31
 • Sprendimų priėmimas (8)

  Įvadas. Darbo tikslas: atskleisti sprendimų priėmimo ypatumus. Sprendimo priėmimo samprata. Logiškos sprendimo priėmimo pakopos. Sprendimų įgyvendinimas. Sprendimo priėmimo stiliai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(10 puslapių)
  2010-01-05
 • Sprendimų priėmimas įmonėje: UAB "Samsonas"

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti bendrovėje kilusią problemą ir ją išspręsti. Sprendimų priėmimo žingsniai. Problemų sprendimo "per" modelis. UAB "Samsonas" charakteristika. UAB "Samsonas" išorinės aplinkos įvertinimas. Išorinės aplinkos tiesioginiai veiksniai. Išorinės aplinkos netiesioginiai veiksniai. Problemos sprendimas uždarojoje akcinėje bendrovėje "Samsonas", remiantis "per" modeliu. Įsijungimo fazė. Suvokimo fazė. Vertinimo fazė. Sprendimo priėmimo fazė. Realizavimo fazė. Kontrolės fazė. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(13 puslapių)
  2010-04-14
 • Sprendimų priėmimas ir problemų sprendimas organizacijoje

  Individualus ir grupinis sprendimų priėmimas. Sprendimų priėmimo metodai. Sprendimo priėmimo grupėje valdymas. Sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo etapai. Sprendimų priėmimo metodų trūkumai ir privalumai.
  Vadyba, namų darbas(12 puslapių)
  2007-03-09
 • Sprendimų priėmimas organizacijos lygmenyje

  Sprendimų priėmimas: sąvoka ir aktualumas. Sprendimų priėmimo pakopos. Sprendimų priėmimo tipai. Sprendimų priėmimo kokybiniai metodai. Sprendimų priėmimas Europos Sąjungoje.
  Vadyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-05-23
 • Standartizacijos reikšmė

  Įvadas. Standartizacija. Tikslas. Standartizacijos uždaviniai. Principai. Standartizacijos teikiama nauda. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-01-14
Puslapyje rodyti po