Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba

Vadyba (2297 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Rizika versle

  Įvadas. Tikslas: Įvertinti rizikos valdymą versle. Globalinė rizika. Visuotinė klimato rizika. Visuotinė ekologinė rizika. Visuotinė išteklių rizika. Visuotinė valiutinė rizika. Visuotinė integracija. Rizikos analizė ir valdymas. Rizikos analizė. Rizikos valdymas. Rizikos draudimas.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2008-06-04
 • Rizikos analizė: projekto vadovo reikalaujamas stropumas

  Knygos Robert Charette konspektas. Su kokiais rizikos tipais susiduriama projekte? Ar yra būdas juos kategorizuoti. Ar yra sistemingas būdas projekto rizikai nustatyti. Kontrolinis sąrašas. Kokias temas jis apima. Kokia yra rizika susijusiu su produkto dydžiu. Kokia yra rizika susijusiu su biznio įtaka. Kokia yra rizika susijusi su užsakovo savybės. Kokia yra rizika susijusi su proceso aiškumu ir aplinka, kurioje produktas bus daromas. Kokia yra rizika susijusi su technologija, kuri bus daroma. Kokia yra rizika susijusi su personalo dydžiu ir patirtimi. Apie rizikos komponentus ir draiverius. Jei jau rizika buvo identifikuota, kaip apskaičiuoti išlaidų, kurių atsiradusi problema pareikalaus, tikimybę. Programos charakteristikų įvertinimas. Nustatėm tam tikrų įvykių tikimybes, o kaip nustatoma bendra rizikos pasekmė. Tarkim mes išsiaiškinome kaip identifikuoti ir analizuoti riziką. O kaip įvertinti tą informaciją, kurią gavome. Rizikos identifikavimas yra naudingas, bet nepakankamas. Ar neturėtume mes sukurti rizikos valdymo strategijos. Ar yra dar kitos rizikos sritys, kurios nėra aiškiai susijusios su projektu, bet vis tiek lieka svarbios. Kai kalbama apie saugumą kompiuterių srity, ką mes turime omeny. Mes įdėjome nemažai pastangų rizikos analizei, kuo visa tai baigsis. Vadovų tikrinimo sąrašas. Klausimai.
  Vadyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-07-31
 • Rizikos pasireiškimo atvejų įvertinimas planavimo proceso turiniui

  Įvadas. Rizikos samprata. Rizikos rūšys. Rizikos nustatymo sistema. Verslo rodiklių sistema. Verslo valdymo sprendimų turinys. Verslo rizikos įvertinimas. Rizikos mažinimo būdai. Išvados.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2005-06-02
 • Rizikos valdymas ir mažinimas projektuose

  Įvadas. Rizikos klasifikavimas. Rizikos valdymo procesas. Rizikos identifikavimas. Rizikos analizė. Atsakomųjų veiksmų parinkimas ir kontrolė. Rizikos mažinimas. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-10-15
 • Rizikos valdymas smulkiajame versle

  Įvadas. Rizika ir smulkus verslas. Ką reiškia "rizikos valdymas"? Galimų nuostolių priežasčių išaiškinimas ir analizė. Kas kelia didžiausią pavojų? Fizinis pažeidimas. Negalėjimas naudoti materialinių priemonių ankstesniu ręžimu. Neteisėti trečiųjų asmenų veiksmai. Nuostoliai susiję su laikinu veiklos nutraukimu. Nuostoliai, susiję su civiline atsakomybe. Civilinė atsakomybė. Atsakomybė tarnautojų atžvilgiu. Nuostoliai susiję su savininko ar gero įmonės specialisto netektimi. Vieno iš pagrindinių specialistų praradimas. Darbuotojų socialinės apsaugos sistema. Nuostolių atsiradimo tikimybė ir rizikos valdymas. Rizikos prisiėmimas. Rizikos perdavimas. Draudimas, kaip rizikos sumažinimo strategija. Draudimo srities specialisto vaidmuo. Kitos draudimo kompanijų teikiamų paslaugų rūšys.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2008-04-11
 • Rūkymo problema ir jos sprendimo būdai

  Įvadas. Rūkymo samprata. Galimos alternatyvos rūkymo problemai spręsti. Alternatyvų įvertinimas ir sprendimo priėmimas.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2007-01-12
 • Sales promotion

  PowerPoint pristatymas anglų kalba. Pardavimų didinimas, skatinimas. Sales Promotion. Definition. Objectives of sales promotion. Classification of sales promotion. Price promotions. Coupons. Gift with purchase. Competitions and prizes. Money refunds. Point-of-sale displays. Advantages of sales promotion. Disadvantages.
  Vadyba, pristatymas(11 skaidrių)
  2009-06-11
 • Samdomų darbuotojų organizacijos

  Įvadas. Samdomų darbuotojų organizacijų raida. Profesinių sąjungų įsteigimas, jų veikla. Pokyčiai profesinėse sąjungose. "Mažeikių naftos" profesinė sąjunga. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2006-12-13
 • Sandoriai (6)

  Sutarčių rūšys. Sandorių teisėtumas. Sutikimas sudaryti sutartį. Svarbiausieji verslo sutarčių elementai. Sandorių transporte subjektai ir įgaliotiniai. Pirkimo-pardavimo sutarčių objektai. Unikalus daiktas. Pirkimo-pardavimo daiktais gali būti ir vienarūšiai daiktai. Sandorio kaina. Pirkimo-pardavimo objekto apmokėjimo ir atsiskaitymo formos. Sutarties vykdymo terminai. Sutarties įsipareigojimai ir sąlygos (netesybos). Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo ir vykdymo vieta. Verslo sandorių prekių dokumentai. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo išlaidos. Kokybės sertifikatai. Prekių ženklų apsauga ir gynimas. Force majeure (neįveikiamos aplinkybės). Sandorio perdavimas (cesija). Krovinių vežimo. Keleivių vežimo. Nuomos. Lizingo. Paskolos. Faktoringo. Frančizės. Reklamos. Bendradarbiavimo, partnerystės, jungtinės veiklos.
  Vadyba, konspektas(9 puslapiai)
  2008-01-25
 • Sandorio samprata. Sandorių rūšys

  Sandoriai. Sandorio samprata ir sandorių rūšys. Sandorio subjektai. Juridiniai poelgiai. Sąlyginiai sandoriai. Sandorio galiojimo sąlygos. Sandorio sudarymas esant apgaulės įtakai. Sandorio sudarymas esant smurto ar gąsdinimo įtakai. Sandorio sudarymas dėl šalies atstovo piktavališko susitarimo su antrąja šalimi. Sandorio sudarymas dėl susidėjusių sunkių aplinkybių. Rankpinigių sutartis. Žodiniai sandoriai. Rašytiniai sandoriai. Konkliudentiniais veiksmais sudaromi sandoriai. Negaliojantys sandoriai. Sandorių negaliojimo pasekmės. Išvados.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-17
 • Santykių su klientais vadyba

  Įvadas. Kas yra CRM? Strategijos esmė. Vadybininkų registracija. Kontaktų su klientais planavimas ir registravimas. Komercinio pasiūlymo paruošimas, registravimas, spausdinimas arba siuntimas elektroniniu paštu. Užsakymų perdavimas vykdymui. Informacijos apie kreditus ir apmokėjimus už sąskaitas registravimas ir apmokėjimo kontrolė. Prekių išdavimo dokumentų spausdinimas ir išduotų prekių apskaita. CRM duomenų bazės laikymo būdai. CRM sistemų ekonominis efektyvumas. CRM programos įsigijimas ar nuoma?. Kas šiuo metu blogai?. Baltijos šalių kompanijos tiki CRM sprendimais. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-11-14
 • Savaitės darbo laiko analizė

  Įvadas. Savaitės darbo laiko fiksavimas. Savaitės darbo laiko analizė. Išvados.
  Vadyba, pavyzdys(8 puslapiai)
  2006-11-16
 • Savaitgalinių kelionių pasirinkimo galimybių analizė

  Įvadas. Norminių dokumentų, reglamentuojančių nagrinėjamą veiklą, apžvalga. Nagrinėjamos turizmo veiklos aprašymas. Savaitgalinių kelionių pasirinkimo galimybės. Savaitgalis Druskininkuose. Savaitgalis Birštone. Gamtos mėgėjams. Maršrutu "Alaus kelias". Išvyka į Molėtus. Trokštantiems adrenalino. Ryga - vandens pramogų parkas Livu. Lenkija — Tropikana Mikolaikos. Krokuvos vandens pramogų parkas. Mano nuomonė apie paslaugos teikimą (analizė). Atliktos apklausos analizė. Išvados, pasiūlymai.
  Vadyba, kursinis darbas(13 puslapių)
  2008-12-04
 • Savęs valdymas

  Protinio darbo darbuotojams susiduria su naujais aštriais reikalavimais. Kokios yra mano stipriosios pusės. Koks mano darbo stilius? Kas aš – skaitytojas ar klausytojas? Kaip aš mokausi? Kokios yra mano vertybės? Kam aš tinku? Koks yra mano įnašas? Atsakomybė už savitarpio santykius. Antroji mūsų gyvenimo pusė.
  Vadyba, konspektas(5 puslapiai)
  2006-02-27
 • Savimotyvacijos būdai

  Savimotyvacijos būdai. 1 būdas. Kruopščiai susitvarkyk. 2 būdas. Savęs tobulinimas. 3 būdas. Įsivaizduokite, kaip jausitės, kai tai bus padaryta. 4 būdas. Ar iš tikrųjų darbas yra problema? 5 būdas. Elkis išradingai. 6 būdas. Nusikratyk nemėgstamo darbo. 7 būdas. Kopimas į kalną. 8 būdas. Tiksintis laikrodis. 9 būdas. Nepersistenk, bet tausok save. 10 būdas. Nusistatyk tikslą. 11 būdas. Minčių lietus. 12 būdas. Savimotyvacija – kvapų terapija. 13 būdas. Darboholizmas – nepasitvirtina. 14 būdas. Kur jūsų savimotyvacija? 15 būdas. Apšvietimas. 16 būdas. Keiskite aplinką. 17 būdas. Venkite rutinos. 18 būdas. Pavyzdžio modeliai. 19 būdas. Fizinio aktyvumo skatinimas. 20 būdas. Mankšta darbo vietoje. 21 būdas. Dėmesio sukoncentravimas. 22 būdas. Užmerktos akys. 23 būdas. Tinkamas planavimas. 24 būdas. Atlygis už darbą. 25 būdas. Nemėgstamo darbo planavimas. 26 būdas. Sėdėti ar stovėti? 27 būdas. Savianalizė. 28 būdas. Svarbu pradėti. 29 būdas. Kas gali mus motyvuoti? 30 būdas. Suplanuokite rytdieną. 31 būdas. Energijos teikiantis maistas. 32 būdas. Skambutis pertraukai. 33 būdas. Apsaugokite save nuo karščio ar šalčio. 34 būdas. Pasirinkite su kuo bendrauti. 35 būdas. Maistingasis kuras. 36 būdas. Susidomėjimo minutė. 37 būdas. Patogi laikysena. 38 būdas. Pakelta taurė - sumažėjęs ryžtas. 39 būdas. Savimotyvacija kasdien. 40 būdas. Prioritetų nustatymas. 41 būdas. Nebūkite diletantiškas. 42 būdas. Tu įniršęs! 43 būdas. Įveikti aplaidumą. 44 būdas. Siekite tobulėjimo. 45 būdas. Nebijokite klaidų. 46 būdas. Savaitgalių išvykos. 47 būdas. Laiko skaičiavimai. 48 būdas. Drožinėjimas. 49 būdas. Rezultatų apžvalgos. 50 būdas. Tinkamai apsirenkite darbui. 51 būdas. Kavos ir arbatos pertraukėlės. 52 būdas. Mąstyk pozityviai ir pagirk save. 53 būdas. Ar iš tiesų darote tai, ką sakote? 54 būdas. Patarėjai. 55 būdas. Teiginiai. 56 būdas. Perprogramuokite savo mintis. 57 būdas. Valios ugdymas. 58 būdas. Tikslų koregavimas. 59 būdas. Dirbkite išradingiau, o ne sunkiau. 60 būdas. Nieko neveikimo jėga. 61 būdas. Laukia malonumai. 62 būdas. Vizijos ir aplinka. 63 būdas. Motyvacija baime. 64 būdas. Šokoladas. 65 būdas. Dirbkime kartu. 66 būdas. Truputis pagalbos. 67 būdas. Įsiklausykite į savo ritmus. 68 būdas. Tinkami žmonės. 69 būdas. Veiklos autentiškumas. 70 būdas. Ateitis šiandien. 71 būdas. Prašau, šypsokitės. 72 būdas. Energijos išsaugojimas. 73 būdas. Ar gerai jaučiatės?. 74 būdas. Darbo vietos tinkamas įrengimas. 75 būdas. Apsupkite save žaluma. 76 būdas. Pralinksmėkite. 77 būdas. Lentynos. 78 būdas. Atlaisvinkite kelią. 79 būdas. Priedangos. 80 būdas. Paveiksliukai. 81 būdas. Smeigtukų lenta. 82 būdas. Gėlės. 83 būdas. Feng Shui. Epilogas.
  Vadyba, konspektas(43 puslapiai)
  2008-12-24
 • Savivaldybių įstaigų vadyba

  Teritorinio valdymo formos ir teritorinio valdymo subjektai. Teritoriniai valstybinio administravimo subjektai (4 požymiai). Teritorinio valdymo formos ir teritoriniai valdymo subjektai. Vietos savivaldos subjektai (4 požymiai). Valstybės teritorijos administracinis vienetas ir jo valdymas(samprata, jame veikiantys teritorinio valdymo subjektai ir t.t.). Savivaldybės samprata (4 požiūriai). Savivaldybė kaip ypatinga žmonių bendruomenė (socialinis junginys, teritorinis kolektyvas). Savivaldybės samprata (4 požiūriai). Savivaldybė kaip ypatinga teritorinio valdymo subjektų (institucijų ir įstaigų) sistema. Savivaldybės apibrėžimai ir jų kaita Lietuvoje nuo 1990 metų iki dabar. Vietos savivaldos samprata (3 požiūriai). Vietos savivaldos apibrėžimai ir jų kaita Lietuvoje nuo 2000 metų. Teritorinio valdymo subjektai Lietuvoje dabartiniu metu. Pagrindinių teisės aktų, reglamentuojančių vietos savivaldą Lietuvoje, sistema. Europos vietos savivaldos chartija. Pagrindinių teisės aktų, reglamentuojančių vietos savivaldą Lietuvoje, sistema. Lietuvos Respublikos Konstitucija. Pagrindinių teisės aktų, reglamentuojančių vietos savivaldą Lietuvoje, sistema. Vietos savivaldos įstatymas. Savivaldybių kompetencija. Funkcijų grupavimas. Savivaldybių funkcijos ir jų grupavimas Lietuvoje. Savivaldybių institucinė struktūra (6 modeliai). Lietuvos savivaldybių institucinė struktūra po 2003.01.28 vietos savivaldos pataisų. Renkamoji savivaldybių valdžios institucija: paskirtis, vaidmuo, sudarymo būdai, įgaliojimų grupės. Renkamosios savivaldybės valdžios institucijos sudėtis ir sudarymo tvarka Lietuvoje. Savivaldybės tarybos (ST) įgaliojimai ir jų įgyvendinimo būdai (veiklos formos) Lietuvoje. Savivaldybės tarybos komitetai ir komisijos: sudėtis, sudarymo ir veiklos pranašumai ir skirtumai (Lietuvos pavyzdžiu). Savivaldybės vykdomoji institucija ar paskirtis, vieta bendrojoje sistemoje ir sudarymo būdai. Savivaldybės vykdomosios institucijos sudarymas ir įgaliojimai Lietuvoje. Savivaldybės kontrolės paskirtis, vieta bendroje sistemoje, sudarymas (sudėtis), įgaliojimai. Savivaldybės kontrolės komitetas ir kontrolierius (sudarymas, įgaliojimai ir kt.) Lietuvoje. Savivaldybės administracijos paskirtis, statusas, vieta bendroje sistemoje. Paskirtis. Savivaldybės administracijos statusas ir funkcijos Lietuvoje. Naujovės formuojant Administraciją ir jai vadovaujant pagal 2002m. Valstybės tarnybos įstatymą ir 2003m. vietos savivaldos įstatymą. Valstybinio valdymo subjektų ir savivaldybių santykiai (teoriniai aspektai). Valstybės valdymo institucijų ir savivaldybių santykiai Lietuvoje. Vietos savivaldos subjektų administracinė priežiūra Lietuvoje. Tiesioginio valdymo įvedimas savivaldybės teritorijoje (Lietuvos pvz.)
  Vadyba, konspektas(37 puslapiai)
  2007-05-02
 • Segmentacijos bazės

  Įvadas. Segmentacijos bazės. Demografiniai kriterijai. Geografiniai kriterijai. Psichografiniai kriterijai. Elgsenos kriterijai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-03-23
 • Sėkmingas vadovavimas

  Įvadas. Vadovavimo samprata ir esmė. Vadovavimo stiliai. Vadovavimo tipai. Vadovo asmenybė. Vadovo veiklos analizė. Išvados. Priedai (1).
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-04-20
 • Sėkmingo vadovavimo ypatumai pagal UAB "Baisogalos bioenergija" vadovą

  Santrauka. Įmonės aprašymas. Vadovo–lyderio savybių identifikavimas. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Vadovavimo stilius. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Vadovo atliekamos funkcijos. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Išvados. Pasiūlymai.
  Vadyba, tyrimas(8 puslapiai)
  2009-04-10
 • Sekretoriaus profesijos paveikslas

  Įvadas. Profesijos tikslas. Veiklos objektas. Darbo priemonės. Darbo vieta. Funkcijos. Kompetencijos. Pagrindinės sekretorės kompetencijos. Statusas.
  Vadyba, rašinys(4 puslapiai)
  2007-07-11
Puslapyje rodyti po