Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybos referatai

Vadybos referatai (999 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Inovacinė įmonės veikla ir jos įvertinimas

  Inovacinės veiklos valdymo problemos ir aktualijos Lietuvoje. Inovacinės veiklos valdymo įmonėje esmė. Inovacinės veiklos valdymo ypatumai paslaugų sferos įmonėse. Apibendrinimas.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-05
 • Inovacinė įmonės veikla ir jos įvertinimas (2)

  Įvadas. Tyrimo tikslas – ištirti inovacinę įmonės veiklą ir jos vertinimą. Inovacijų ir inovacinės veiklos samprata. Inovacinės veiklos įmonėje analizė. Įmonės vadovų vaidmuo inovacijos vystymo procese. Inovacinės veiklos valdymo versle funkcijos. Inovacinės veiklos įmonėje vertinimas. Inovacinės veiklos plėtros analizė. Inovacinės veiklos valdymo palyginamoji analizė. Teorinės dalies ir inovacinės veiklos analizės apibendrinimai. Išvados.
  Vadyba, referatas(29 puslapiai)
  2008-10-01
 • Institucijų įvaizdis, jo būtinybė

  Įžanga. Viešųjų ryšių istorinė raida. Tiesos sakymas – kelias į visuomenės palankumą. Įvaizdis, įvaizdžio formavimo būdai. Įvaizdis. Įvaizdžio formavimo būdai. Lietuvos televizijų įvaizdžio formavimo problemos. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-11-06
 • Interesai ir derybos

  Įvadas. Interesai. Derybos. Pasirengimas deryboms. Derybų vedimas. Derybų vedimo būdai. Derybų analizė. Apie UAB "Dominga Mill". Interesai ir derybos. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2007-05-23
 • Interneto komunikacijos modelio sukūrimas ir pagrindimas

  Įvadas. Interneto komunikacija. Interneto komunikacijos samprata.Interneto komunikacijos pavyzdžiai. Komunikacijos modeliai. Populiariausi komunikacijos modeliai. Interneto komunikacijos modelis. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2010-04-12
 • Ispanijos verslo kultūra

  Apie sandorio sudarymą, pramogas, susitikimus, verslo dovanos, elgesys viešumoje, pokalbiai.
  Vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2005-03-09
 • Išorinė aplinka ir jos veiksnių įtaka verslui

  Įvadas. Verslo aplinka. Tolimoji išorinė aplinka ir jos veiksnių įtaka verslui. Ekonominiai veiksniai. Technologiniai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Politiniai veiksniai. Gamtos ir ekologiniai veiksniai. Artimoji išorinė aplinka ir jos veiksnių įtaka verslui. Vartotojai. Įstatymai ir normatyviniai aktai. Tiekėjai ir kreditoriai. Tarpininkai ir pagalbininkai. Konkurentai. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2008-01-10
 • Išorinės aplinkos analizė (3)

  Įvadas. Aplinkos dinamikos analizė. PEST analizė. Svarbiausi sėkmės veiksniai. Penkių jėgų modelis. Penkių jėgų modelis. Konkurentų profiliavimas. Produkcijos portfelio analizė, Ilgalaikių konkurencinių pranašumų samprata. Konkurencijos intensyvumo ir agresyvumo analizė. Strateginių grupių analizė. Paklausos analizė ir klientų sudėtie nustatymas. Rinkos segmentacija ir klientų profiliavimas. Klientų profiliavimas. Bendravimo su klientais ir kainodaros analizė.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2009-05-04
 • Išorinės aplinkos strateginė analizė: restoranų tinklas UAB "Delano"

  Įvadas. Tolimosios aplinkos įvertinimas. Vartotojų galios įvertinimas. Tiekėjų galios įvertinimas. Potencialių konkurentų įvertinimas. Tiesioginių konkurentų įvertinimas. Pakaitalų pasirodymas. Išvados.
  Vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2008-11-27
 • Išorinių ir vidinių veiksnių įtaka įmonės veiklos rezultatams

  Įvadas. Įmonės veiksniai įtaką darantys veiksniai. SSGG analizės išoriniai veiksniai. SSGG analizės vidiniai veiksniai. Vidiniai aplinkos veiksniai. Išoriniai aplinkos veiksniai. Išvados.
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2007-12-07
 • Įvadas į verslo studijas (2)

  Nemokios įmonės ir bankrotas Lietuvoje šiandien. Kokie veiksniai lemia įmonės veiklos sėkmę? Kodėl verslininkas turi žinoti apie mokesčius?
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-07
 • Įvaizdžio galia sėkmingai karjerai

  Įvadas. Kas yra įvaizdis? Asmens įvaizdis ir sėkmės komponentai. Pirmasis įspūdis. Savęs pateikimas. Bendravimo pradžia. "Lipimas karjeros laiptais". Išvados. Išnašos.
  Vadyba, referatas(16 puslapių)
  2008-01-14
 • Japoniškosios vadybos bruožai

  Įvadas. Vadybos raidos etapai, kryptys (Japonijoje). Vadybos struktūra. Kadrų rengimas. Darbo apmokėjimas. Firmos aptarnavimo sistemos. Kapitalo eksportas. Valdymo menas. Japonijos kompanijų vadovavimo sistema. Efektyvių pasikeitimo informacija sistemų kūrimas. Žemesniųjų grandžių darbuotojų dalyvavimas sprendžiant problemas. Vadovavimo funkcijų pasidalijimas. Moterys ir verslas. Japonijos vadybinis fenomenas. Išvados.
  Vadyba, referatas(22 puslapiai)
  2006-01-26
 • Jei aš tapčiau vadovu

  Gera vadyba ir geras vadovas. Douglas Mc.Gregor X ir Y teorija. Vadovas kaip skatintojas. Savęs suvokimo inventorius (pagal Belbin’ą). Charakterio tipo nustatymas (pagal Myers – Briggs’ą). Vadovo elgesio analizė. Keturiolika W. Edvardo Demingo principų. Asmenybės testas (ADIZE). Permainų valdymas. Vadovavimas permainoms. Vadovas ir profesijos ugdymas.
  Vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-31
 • Ką aš geriau daryčiau negu konkurentas

  Įvadas. Parduotuvė "Sodyba". Parduotuvė "Mastis". Paslaugų klasifikavimas. Duomenų rinkimo metodai. Rinkos tyrimas. Konkurentų tyrimas. Silpnųjų ir stipriųjų konkurentų pusių analizė. Išvados ir pasiūlymai.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-03
 • Ką reikėtų žinoti ieškant darbo

  Įvadas. Pagrindiniai sugebėjimai, reikalingi darbui susirasti. Kaip ieškoti darbo? Darbo paieškos būdai, kuriais verta pasinaudoti. Gyvenimo aprašymas. Kaip rašyti gyvenimo aprašymą? Rekomendaciniai laiškai. Motyvacinis laiškas. Pokalbis dėl darbo. Ruošimasis pokalbiui dėl darbo. Kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo. Atvykus į pokalbį su darbdaviu. Kaip atsakyti į klausimus? Neteisėti klausimai. Klausimai, kuriuos jūs galite užduoti, pokalbio dėl darbo metu. Neverbalinės komunikacijos taikymas pokalbio metu. Ką daryti ir ko nedaryti pokalbio metu. Pokalbiui pasibaigus. Dažniausios klaidos daromos pokalbio metu. Išvados.
  Vadyba, referatas(30 puslapių)
  2007-01-11
 • Kaimo turizmo verslo organizavimas

  Įvadas. Darbo tikslas – išnagrinėti kaimo turizmo verslą, jo organizavimą, reikšmę. Kaimo turizmas ir jo esmė. Kaimo turizmo rūšys. Kaimo turizmo organizavimas. Kaimo turizmo marketingas. Kaimo turizmo plėtra. Kaimo turizmo ekonominė ir socialinė reikšmė. Ekonominė reikšmė. Socialinė reikšmė. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2009-05-27
 • Kainodaros principai

  Įvadas. Tikslas išsiaiškinti kainodaros principus, esmę įmonių veikloje. Kainos esmė ir funkcijos. Kainodaros veiksniai. Kainodaros metodai. Nenuostolingumo metodas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainų nustatymas orientuojantis į konkurencijos lygį. Tarpusavyje pakeičiamų prekių kainų nustatymas Kainų skalės nustatymas. Profesinių paslaugų kainų nustatymas. Prekės gyvavimo ciklas ir kainų politika (prekių, pasiekusių brandą, kainų nustatymas). Ekonominės analizės metodo naudojimas kainoms nustatyti. Kainų prognozavimo metodai. Kainų prognozės panaudojimas. Kainodaros metodai. Kainų politikos reikšmė, rengiant kainodaros strategiją. Kai kurie kainodaros strategijos atvejai. Valstybinis kainų reguliavimas. Valstybinio kainų reguliavimo esmė ir metodai. Lietuvos kainų ir kainodaros reformos pagrindiniai bruožai. Dabartinė kainodaros sistema respublikoje.
  Vadyba, referatas(30 puslapių)
  2009-11-08
 • Kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne"

  Įvadas. Strategijos: kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne" pagrindiniai žingsniai, orientuoti į aplinką. Motyvavimas. Konfliktų prevencija ir sprendimas. Tinkamas verbalinis, neverbalinis bendravimas. Strategijos: kaip išgauti "taip" ir išvengti "ne" pagrindiniai žingsniai, orientuoti į save. Savęs "Aš" vaizdo suvokimas. Saviugda komunikacijos procese. Išvados.
  Vadyba, referatas(10 puslapių)
  2009-05-26
 • Kaip vadovauti sau pačiam

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti žmonių sugebėjimą valdyti save. Žongliruokime gyvenimu. Pažinkime save. Būkime veiklūs. Imkitės atsakomybės. Gerai sutarkite su kitais žmonėmis. Išvados.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2009-02-25
Puslapyje rodyti po