Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Derybų organizavimas ir jų vedimas

Derybų organizavimas ir jų vedimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Delegacijos vizito programa ir scenarijus. Vizitų rūšys. Oficialusis vizitas. Darbo vizitas. Neoficialusis vizitas. Vizitas tranzitu. Mandagumo vizitas. Užsieniečių delegacijos vizito programos parengimas. Garbingiausių svečių sutikimas. Susodinimas į automobilius. Derybos. Problemos analizė. Derybų planavimas. Organizacinių momentų planavimas. Derybų vedimas. Pirmieji konsultantai su partneriu. Derybų vedimo technologija. Techniniai derybų variantai. Kaip įveikti konfliktus. Derybų taktika. Derybų pabaiga. Priėmimai. Priėmimų organizavimas. Kvietimai į priėmimą. Priėmimų rūšis (pietūs). Priėmimo rūšies pasirinkimas. Kviečiamųjų svečių sąrašo sudarymas. Prisistatymas. Sodinimas už stalo. Vizitinės kortelės. Stalo kortelės. Tostai ir kalbos. Tosto pavyzdys. Išvados.

Ištrauka

Derybos...Kas tai?
Tai puikus būdas rasti priimtiną sprendimą sprendžiant visas iškilusias problemas, nesutarimus, ginčus.
Apie tai ir panagrinėsime šiame darbe. Šiuo darbu suteiksiu plačios informacijos apie derybas, jų sprendimo būdus, galimas pasekmes, susitarimų svarbą, konfliktus ir kita.
Pirmoje darbo dalyje, supažindinsiu su delegacijos vizitų programomis, jų parengimo būdais. Pateiksiu įvairių patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, bei kaip tinkamai parengti delegacijos sutikimą bei išlydėjimą.
Antroje dalyje (derybose) apsvarstoma kaip tinkamai bei tikslingai vesti derybas, kaip išvengti konfliktų.
Trečioje dalyje (priėmimuose) aprašoma, kaip tinkamai priimti svečių delegaciją, aptariamos smulkios detalės: salės paruošimas, tostų sakymas, kortelių ruošimas ir kita.
Kad informacija būtų labiau suprantama, panaudojau keletą iliustracijų.
Visa medžiaga sudaro septyniolika puslapių. Kiekviename iš jų, naudinga informacija besiruošiančiam rengti derybas asmeniui bei besidominančiam jomis.
Panaudoti trys skirtingi medžiagos šaltiniai, todėl informacijos galima rasti gana įvairios.


Vizitų rūšys

Pasaulinėje tarptautinio bendravimo praktikoje vizitai skirstomi į:
1) Oficialiuosius (Vakarų šalyse dar yra vadinamasis valstybinis vizitas, kai su oficialiu vizitu lankosi valstybės vadovas);
2) Darbo;
3) Neoficialiuosius;
4) Tranzitu (vykstant per konkrečią valstybę);
5) Mandagumo.

Oficialusis vizitas.
Tai aukščiausio lygio, didelės politinės reikšmės vizitas. Čia tiksliai laikomasi ceremonialo tiek sutinkant (palydint) aukštus svečius, tiek organizuojant kitus renginius (oficialius pusryčius, pietus, priėmimus, susitikimus su visuomene, teatrų ar kitų objektų lankymą).
Darbo vizitas.
Tai vizitas, kurio metu valstybių ir vyriausybių vadovai, kiti valstybės veikėjai ar verslo atstovai atvyksta į Lietuvą arba išvyksta į užsienį pasikonsultuoti, pasikeisti nuomonėmis, dalyvauti tarptautiniuose pasitarimuose bei konferencijose, pasirašyti konkrečių susitarimų ir pan.
Neoficialusis vizitas.
Tai vizitas, kurio metu užsienio valstybės atstovai atvyksta į Lietuvą poilsiauti, gydytis, asmeniniais reikalais ar kaip turistai. Tokio vizito metu oficialūs protokoliniai renginiai neorganizuojami.
Vizitas tranzitu.
Šiam vizitui priskiriami trumpalaikiai užsienio valstybių delegacijų, vykstančių tranzitu per Lietuvos teritoriją, lankymaisi. Svečiai trumpam sustoja kuriame nors mūsų krato mieste. Ten, iš anksto susitarus, gali būti organizuojami kai kurie protokoliniai renginiai – svečių ir šeimininkų susitikimai bei pokalbiai.
Mandagumo vizitas.
Prieš pradedant dalykinę vizito dalį, garbingas svečias (užsienio delegacijos vadovas) dažnai apsilanko priimančioje organizacijoje. Tai – mandagumo (protokolinis) vizitas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis46.29 KB
AutoriusEdita
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc. Rūta Adamonienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Derybu organizavimas ir ju vedimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • doc. Rūta Adamonienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą