Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybinės praktikos ataskaita: parduotuvė UAB "Rimi Lietuva"

Vadybinės praktikos ataskaita: parduotuvė UAB "Rimi Lietuva"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Praktikos užduotys: Apibūdinkite praktikos įmonės tipą ir jos darbo technologijos ypatumus. Atlikite išorinės ir vidinės įmonės aplinkos analizė. Nustatykite įmonės vidinės aplinkos pranašumus ir trukumus naudojant analizės duomenis. Aprašykite verslo aplinkos poveiki įmonės sprendimu priėmimui. Nubraižykite ir aprašykite įmones organizacine valdymo struktūra. Aprašykite planu sistema įmonėje. Aprašykite įmonės taikomus valdymo metodus. Aprašykite įmonės rinkodaros komplekso elementus. Išanalizuokite pagrindinius įmonės ekonominius rodiklius. Įmonės tipas, konkurentai. Susipažinimas su įmone. Įmonės istorija, esama situacija ir perspektyvos. Valdymas. Įmonės valdymo struktūra. Padalinių atliekamos funkcijos. Valdymo metodų klasifikavimas. Ekonominiai valdymo metodai. Organizaciniai administraciniai valdymo metodai. Psichologiniai valdymo metodai. Marketingas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Akcininkai. Įmonės finansinės veiklos rodikliai. Išvados. Rekomendacijos.

Ištrauka

Savo praktikos ataskaitoje aš pabandysiu apžvelgti UAB "Rimi Lietuva" įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Tai darysiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų vadybos pagrindų supratimu, įgytų studijuojant vadybą bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė įmonė.
Praktiką atlikau UAB "Rimi Lietuva".

"RIMI Baltic" užsiima ūkine veikla, apimančia prekių gamybą ir komerciją, jų tarpusavio sąveiką. Komercija – būdas,kuriuo rinkoje pakeičiami prekės savininkai. Savo ruožtu komercija įmonėje apima: 1) įmonei reikalingų gamybinių išteklių (darbo, kapitalo, žemės) pirkimą atitinkamoje rinkoje; ir 2) pagamintų daiktų bei paslaugų pardavimą prekių rinkoje.
Bendrovė plačiai bendradarbiauja ne tik su komercinėmis įmonėmis, kurios teikia prekes kaip tarpininkai, bet ir su Lietuvos įmonėmis - gamintojais, kurios teikia savo pagamintas prekes. Daugelis prekių yra importuojama tiesiogiai iš ES šalių gamintojų.
Kadangi įmonės ūkinė aplinka yra gana plati ir siekiant numatytų tikslų, bendrovėje atliekami tam tikri darbai arba jų etapai. Bet kuris iš ūkinių procesų turi būti valdomas siekiant maksimalaus pelno su minimaliomis gamybos sąnaudomis. Organizacijoje yra bendra duomenų bazė ir sistema, į kurią per interneto ryšį iš karto patenka ir yra bet kada prieinami visi duomenys apie visas atliktas operacijas visuose įmonės padaliniuose. Įmonėje įdiegta centrinio valdymo sistema.

Pagrindinis šio darbo tikslas – savarankiškai rinkti ir apdoroti informaciją apie įmonės.
Prieš atlikdama pažintinę verslo praktiką turėjau menką supratimą apie tai kaip įmonėje organizuojama valdymo struktūra, kaip įmonė planuoja savo veiklą, kaip veikia atskiri jos struktūriniai padaliniai. Taigi manau, kad tokios žinios yra aktualios ne tik būsimiems ar esamiems vadybininkams, ar verslininkams, bet ir kiekvienam eiliniam žmogui, nes manyčiau kiekvienam būtu įdomu sužinoti kažką naujo, susipažinti su įvairaus tipo įmonėmis ir jų darbo technologijomis, įmonės organizacine valdymo struktūra, planų sistema įmonėje, įmonės planais, jų sudarymo tvarka ir forma, planų įgyvendinimo sistema, įmonės kokybės vertinimo sistema, pareiginiais nuostatais ir darbo vietų aprašymu, įmonės plėtros galimybėmis, įmonės dalyvavimo užsienio rinkose formomis. Visa tai ir yra pagrindiniai pažintinės verslo praktikos tikslai.

1. Apibudinkite praktikos įmonės tipa ir jos darbo technologijos ypatumus.
2. Atlikite išorinės ir vidinės įmonės aplinkos analizė.
3.Nustatykite įmonės vidinės aplinkos pranašumus ir trukumus naudojant analizės duomenis. Aprašykite verslo aplinkos poveiki įmonės sprendimu priėmimui.
4. Nubraižykite ir aprašykite įmones organizacine valdymo struktūra.
5. Aprašykite planu sistema įmonėje.
6. Aprašykite įmonės taikomus valdymo metodus.
7. Aprašykite įmonės rinkodaros komplekso elementus.
8. Išanalizuokite pagrindinius įmonės ekonominius rodiklius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis44.13 KB
AutoriusVioleta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasAgrotechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita parduotuveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą