Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybinės praktikos ataskaita: parduotuvė UAB "Maxima LT"

Vadybinės praktikos ataskaita: parduotuvė UAB "Maxima LT"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Įmonės istorija, esama situacija ir perspektyvos. Valdymas. Padalinių atliekamos funkcijos. Įmonės valdymo struktūra. Vadovo valdymo stilius. Darbo organizavimas UAB "Maxima LT". Darbuotojo pareiginė instrukcija. Įmonės marketingo kompleksas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Apskaita. Pirminiai duomenys, norint vykdyti apskaitą įmonėje. Apskaitos procesas įmonėje. Pirminiai dokumentai naudojami įmonėje. Praktikos vertinimas. Išvados.

Ištrauka

Savo praktikos ataskaitoje aš pabandysiu apžvelgti UAB "Maxima Lt" įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius. Tai darysiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų vadybos pagrindų supratimu, įgytų studijuojant vadybą bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė įmonė.
Praktiką atlikau UAB "Maxima Lt". Šioje įmonėje aš užėmiau vadybininkės pareigas.

Pagrindinis šio darbo tikslas – savarankiškai rinkti ir apdoroti informaciją apie įmonės veiklą.

Pagrindiniai šio darbo uždaviniai:

• trumpai supažindinti su "Maxima LT";
• supažindinti su "Maxima LT" valdymo struktūra;
• suprasti įmonės padalinių funkcijas;
• susipažinti su įmonėje naudojamais marketingo elementais;
• aprašyti kaip vyksta apskaitos procesas įmonėje;
UAB "Maxima LT" – nuolat auganti privati Lietuvos įmonė, didžiausio Baltijos šalyse mažmeninės maisto produktų ir pramoninių prekių prekybos tinklo operatorė, kuri plečia savo prekybos galimybes, pateikiama produkcija vartotojams ne tik puikios kokybės, bet ir patraukliai pateikiami. Naujų technologijų diegimui bendrovė skiria didžiulį dėmesį. Perkama naujausia ir patikimiausia sandėliavimo, apskaitos bei atsargų valdymo įranga, visos prekybos linijos nuolat modernizuojamos. Įmonė visada pasirengusi abipusiai naudingų dalykinių ir prekybos ryšių plėtrai.
Bendrovė "Maxima LT" priklauso stambiausiai Lietuvoje privačių įmonių grupei, kuri mažmenine prekyba užsiima nuo savo veiklos pradžios 1992 m. Bendrovė "Maxima LT" yra Lietuvos prekybos rinkos lyderė, užimanti apie 34 proc. mažmeninės prekybos rinkos. Pagrindinė veikla – maisto produktų ir pramoninių prekių prekyba. Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos 2006 m. atliktų tyrimų duomenimis, bendrovės užimta rinkos dalis, lyginant su mažmenine prekių apyvarta įmonių, kurių pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba, 2005 m. sudarė 22,4 proc., o maisto prekių grupėje – 34,5 ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis19 puslapių 
Dydis53.39 KB
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadybines praktikos ataskaita parduotuveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais