Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo steigimo problemos ir kaip jų išvengti

Verslo steigimo problemos ir kaip jų išvengti

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinių sąvokų analizė. Verslo įmonių klasifikavimas ir organizavimo formos. Pagrindinės verslo steigimo problemos. Biurokratizmo problemos. Firmos registravimas. Individualios įmonės steigimas. Akcinės bendrovės steigimas. Nesėkmės rizika. Mokesčiai. Pelno mokestis. Pridėtinės vertės mokestis. Gyventojų pajamų mokestis. Įmonių ir organizacijų nekilnojamo turto mokestis. Socialinio draudimo mokestis (Sodra). Finansavimo problemos. Nepalankus ekonominis klimatas verslui pradėti. Informacijos apie verslo pradžią stoka. Problemų sprendimo būdai. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Temos aktualumas. Šiandien dažnas pamąsto apie savo verslą, ir ko gero ne visuomet teisingai įsivaizduoja jo turinį. Dabar vis daugėja žmonių kurie patys imasi kurti savo verslą nori būti nepriklausomais. "Pavienių kovotojų skaičius ateityje turėtu vis didėti." (Handy Ch. 2002). Tačiau kiekvienas žmogus norėdamas pradėti savo verslą turi žinoti koks kelias jo laukia link svajonės išsipildimo, kokias kliūtis jam teks pereiti ir kokie netikėtumai gali iškilti. O kliūčių pradedant verslą yra tikrai daug. Verslo idėja yra tikrai svarbu, tačiau ją turint ir norint įgyvendinti prasideda išbandymų metas, vienas pirmųjų žingsnių tai sprendimo priėmimas kokią įmonę pasirinkti. Kiekviena įmonė turi savo privalumų ir trūkumų.
"Verslininkai yra nuostabūs žmonės, tačiau jiems reikia tiek pagalbos, kiek tik įmanoma gauti. Be to, jiems reikia ir aistros, ir aiškumo." ( M. Southon.. 2005.psl 9)
Tikslas šio darbo yra išanalizuoti teoriniu aspektu pagrindines verslo steigimo problemas, t.y. Biurokratinės problemos, finansavimo stoka, mokesčiai, nepalankios ekonominės sąlygos, nesėkmės rizika ir aptarti kaip jų išvengti.
Pagrindinis darbo uždavinys yra išnagrinėti su kokiomis kliūtimis susiduria žmogus norintis pradėti savo verslą, kokiomis savybėmis jis turi pasižymėti ir kas jam gali padėti ir patarti vienu ar kitu atveju. Taip pat palyginti kelių įmonių steigimo būdus.
Tyrimo objektas – verslo steigimo problemos ir kaip jų išvengti.
Tai bus atlikta naudojantis: moksline literatūra, internetinėmis svetainėmis, bei konkrečiais įmonių pavyzdžiais.
Lietuvoje įsigalėjo bloga tradicija. Kalbama apie verslo ir žmogaus iniciatyvos skatinimą, tačiau iš tikro tik propaguojama valdžios parama, kuri, neva, atvers naujas galimybes, o atsirandantys barjerai verslui tiesiog "nepastebimi". Tuo tarpu jau pirmieji žingsniai, nusprendus steigti įmonę, yra lyg beprasmiškas kliūčių ruožas, kuriame kai kurie barjerai gali būti taip ir likti neįveikti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Dydis3.41 MB
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo steigimo problemos ir kaip ju isvengti [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Inga Černeckienė
Pasidalink su draugais