Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Parduotuvės personalo valdymo veiklų analizė

Parduotuvės personalo valdymo veiklų analizė

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Personalo apskaita. Darbų analizė. Personalo planavimas. Personalo verbavimas. Personalo atranka. Personalo adaptavimas. Personalo vertinimas. Personalo mokymas ir tobulinimas. Personalo judėjimo valdymas. Atlygis už darbą ir darbų sauga. Išvados.

Ištrauka

Personalo apskaitą parduotuvėje atlieka personalo valdymo specialistė. Pagrindinis duomenų apie personalą rinkimo būdas, kurį personalo specialistė naudoja, yra dokumentų analizė. Duomenys yra surenkami iš įdarbinimo metu darbuotojų pateiktų dokumentų, darbuotojų judėjimo įforminimo dokumentų ir darbuotojų pateikiamų dokumentų apie pokyčius asmeniniame gyvenime. parduotuvėje yra naudojama kompiuterizuota personalo informacinė sistema, kurioje visi duomenys yra kaupiami ir saugojami ir nuolatos atnaujinami.


2. Darbų analizė
Parduotuvėje darbų analizės metu surenkamos žinios apie parduotuvėje atliekamus darbus ir jų keliamus reikalavimus asmenims, norintiems juos dirbti. Darbų analizė suprantama kaip techninė procedūra, kurios paskirtis nustatyti pareigas, darbo atsakomybę ir atskaitomybę. Ji teisingai ir tiksliai įvardija reikalaujamas užduotys ir žinias bei įgūdžius, reikalingus toms užduotims atlikti.
Kad kiekvienam parduotuvės darbuotojui būtų aišku, kokios teisės jam suteikiamos, kokias pareigas jis turi vykdyti, kas yra jo viršininkas, yra sudaromi:
1. Darbų aprašymai, kuriuose yra išdėstomi darbo reikalavimai.
2. Darbų specifikacijos dokumentas, kuriame išdėstomi reikalavimai asmeniui, kuris tą darbą atlieka, t.y. patyrimui, išsilavinimui, asmeninėms savybėms ir panašiai.
3. Pareigybiniai nuostatai, kuriuose aprašoma darbo pobūdis ir specifikacija. Jame nurodomas pareigybės pavadinimas, darbo turinys, atsakomybė ir teisės, darbo sąlygos ir reikalavimai darbuotojui. Kada darbuotojas yra priimamas dirbti į parduotuvę, jis gauna knygelę su visais šiais darbų aprašymais, darbo reikalavimais ir pareigybiniais nuostatais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos namų darbas
KategorijaVadyba
TipasNamų darbai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis16.27 KB
Autoriusvaida
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasStaniulienė
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Parduotuves personalo valdymo veiklu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 6 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Staniulienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą