Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Naujo produkto kūrimo procesas: Sofos-lovos modifikavimas

Naujo produkto kūrimo procesas: Sofos-lovos modifikavimas

  
 
 
123456789
Aprašymas

Naujo produkto kūrimo procesas. Praktinė dalis. Vartotojų segmentai. Modifikuojamo produkto unikalumas. Produkto įvedimo į rinką strategija. Apibendrinimas.

Ištrauka

Naujų prekių kūrimas yra vienas iš svarbių šaltinių, padedančių įmonei įgyti konkurencinį pranašumą. Be to, šis procesas leidžia padidinti užimamos rinkos dalį, siekti pardavimo apimties ir pelno augimo, sumažinti naujų konkurentų atėjimo į rinką grėsmę.
Dauguma mokslininkų tvirtina, jog kurti naujas prekes skatina kintanti paklausa ir konkurentų prekių pasiūla. Ilgainiui vartotojai ima keisti požiūrį į įmonės siūlomą prekę, nes rinkoje atsiranda naujų prekių, kurios geriau tenkina jų poreikius.
Sudėtinga apibrėžti, kas yra nauja prekė. Tačiau šis klausimas yra strategiškai svarbus, kadangi nauja prekė greičiausiai buvo daug griežčiau kuriama ir bandyta negu prekė, kuri yra paprasčiausia esamos prekės modifikacija. Sąvoką "nauji produktai" mes suprantame, kaip originalius, patobulintus ar modifikuotus gaminius bei naujus prekių ženklus, kuriuos bendrovė sukuria pasinaudodama savo mokslinių tyrimų pastangomis. Kiekvienas įmonės siūlomas produktas pasižymi vis kitokiomis savybėmis bei gebėjimu patenkinti įvairiausius vartotojų poreikius. Nauji produktai gali buti nauji tiek vartotojui, tiek pačiai įmonei, arba abiems. Daugelis produktų, kurie yra nauji tiek įmonei, tiek vartotojui, vadinami inovacijomis. Tokie produktai atsiranda keičiantis vartotojo elgesiui ir paklausai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos namų darbas
KategorijaVadyba
TipasNamų darbai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis63.11 KB
Autoriusjulija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasValiukonytė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naujo produkto kurimo procesas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 7 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Valiukonytė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą