Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Projektų vadyba (2)

Projektų vadyba (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Projekto sąvoka. Projektų klasifikavimas. Projekto gyvavimo ciklas ir stadijos. Projekto struktūra. Projekto vadybos samprata. Sisteminis projekto valdymas. Tinklinio grafiko sudaryma. Projekto rizika. Praktinė dalis. Projektas skirtas Renault mašinos laidų rinkinių pakeitimų įdiegimas į gamybą. Projekto tikslas ir apribojimas. Projektų struktūra. Projekto vadovas. Tinklinio grafiko sudarymas. Tinklinio grafiko analizė. Optimizavimo dalis. Kalendorinis grafikas ir finansavimo grafikas. Operatyvus projekto valdymas. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena organizacijos veikla, tiek jis viduje, tiek išorėje, savaip prisideda prie konkrečių organizacijos tikslų įgyvendinimo. Ne visada įvertinti pavienio darbo ar sprendimo įtaką šiems tikslams pasiekti sudėtingame organizacijos veiklų kontekste. Įprasta manyti, kad tai, kas sujungia visus organizacijos procesus į bendrą visumą ir sutelkia pastangas konkrečiu laikotarpiu apibrėžia kryptimi, ir yra strategija.
Projektinis darbas yra viena iš ypatingųjų veiklos valdymo formų, Norint, kad projektai tikrai padėtų siekti organizacijos strateginių tikslų, pirmiausia pravartu juos atskirti nuo kitų organizacijos veiklų.
Visų pirma projektų specifika susijusi su tam tikru neapibrėžtumu, kurį sukelia vykdomos veiklos naujumas arba unikalumas. Šie požymiai gali reikštis labai įvairiais pavidalais. Taigi projekto tikslų įgyvendinimas visuomet grindžiamas tam tikromis prielaidomis ir prognozėmis, kurios gali ir nepasitvirtinti. Tačiau tai jokiu būdu nesumažina projektų vadovų atsakomybės už laukiamus rezultatus, jie tiesiog privalo dirbti susidariusiomis sąlygomis. Gebėjimas vadovauti projektui nuolat kintančiomis aplinkos ir neapibrėžtumo sąlygomis yra viena pagrindinių gero projekto vadovo kompetencijų. Ši kompetencija grindžiama tam tikrų vadybos metodų įvaldymu, visų pirma – gebėjimu naudotis šiuolaikiniais planavimo ir kontrolės metodais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis53.28 KB
Autoriusoksano4ka
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc. J. Silickas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Projektu vadyba (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc. J. Silickas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą