Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Praktikos ataskaita: langų surinkimas, karkasinių namų statymas UAB "Agnapolio dvaras"

Praktikos ataskaita: langų surinkimas, karkasinių namų statymas UAB "Agnapolio dvaras"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Valdymas. UAB "Agnapolio dvaras" organizacinė valdymo struktūra. Vadovo valdymo stilius. Personalo organizavimas ir valdymas. Personalo dokumentų bankas. Darbo organizavimo procesas. Pareiginės instrukcijos. Marketingas. Prekė. Kaina. Kainodaros tikslai. Kainos nustatymo metodai. Kainų strategijos. Nuolaidos. Paskirstymas. Veiksniai įtakojantys paskirstymo kanalo parinkimą. Paskirstymo būdas. Paskirstymo strategijos. Rėmimas. Reklama. Makroaplinka. Mikroaplinka. Apskaita. Praktikos vertinimas. Išvados. Pasiūlymai.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Agnapolio dvaras" buvo įsteigta 1997m., balandžio mėn. 25d. Nuo įsteigimo dienos, bendrovės pagrindinė veikla:
• Surenkami skydiniai-karkasiniai namai
• Mediniai langai
• Lauko ir vidaus durys
• Klijuotos medienos tašai

Nuo 2001 m. Rugsėjo mėn. buvo įsteigtas faneruotų durų gamybos cechas. UAB "Agnapolio dvaras" visus savo gaminius gamina puikiai įrengtuose cechuose, taikant naujausias gamybos technologijas. Plečiantis gamybai manoma įsteigti filialo atstovybes didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, nuolat siunčiami į įvairius seminarus ir tobulinimosi kursus. UAB "Agnapolio dvaras" eksportuoja savo produkciją į Europos šalis, bei Rusiją.
UAB "Agnapolio dvaras" bendradarbiauja ir su kitomis panašią produkciją gaminančiomis įmonėmis, tokiomis kaip UAB"Alseka", UAB "Sabonio langai" ir kitomis.
Įmonė taip pat prekiauja skydiniais-karkasiniais namais, UAB"Agnapolio dvaras" yra oficialus ELK atstovas Lietuvoje.
Kaip jau minėjau, pagrindinė veikla yra skydinių namų gamyba ir statyba, medinių langų ir durų bei kitų pjautos medienos dirbinių gamyba. Surenkami skydiniai namai gaminami komplektais pagal individualius arba įmonės paruoštus projektus. Jau keletą metų UAB"Agnapolio dvaras" benradarbiauja su austrų firma ELK - skydinių namų lydere Europoje. Sienų skydai atvežami iš Austrijos, o perdangos, stogo skydai, mediniai langai ir durys – gaminamos Kaune, įmonės gamybinėje bazėje.
Pagal klientų, ar įmonės pateiktus projektus statomi skydiniai namai. Jei klientas užsisako namą Uždarojoje Akcinėje Bendrovėje "Agnapolio dvaras" projektas jam nieko nekainuoja. Įmonė turi daugiau nei 100 individualių namu projektų, kuriuos siūlo žmonėms. Visus projektus, su pilnu namo išplanavimu galima rasti austrų internetiniame puslapyje www.elk.at, nuorodoje fertighauser.

Skydiniai namai turi daug privalumų:
Greitas gyvenamojo namo surinkimas,
Aukšta kokybė,
Fiksuota namo kaina,
Didelė šiluminė varža,
Aukštas saugumas (stichinių nelaimių, žemės drebėjimo atžvilgiu),
Galimas dizaino keitimas pagal užsakovo norus,
Gamybos ir statybos montavimo darbus galima vykdyti ir žiemą,
Namas ekologiškai švarus ir šiltas,
Minimalios darbo sąnaudos statybos aikštelėje,
Statybos metu nereikalingos buitinės patalpos,
Užsisakant namą UAB "Agnapolio dvaras" – projektas užsakovui nieko nekainuoja.

Rinka, kurioje UAB "Agnapolio dvaras" vykdo savo veiklą, nėra perpildyta, todėl įmonės gaminiai yra tikrai paklausūs ir užsakymų firmai netrūksta. Tačiau ši įmonė taip pat neužima ir didelės rinkos dalies, nes turi labai daug konkurentų, kurie užsiima panašia veikla, o tarp jų yra gana populiarių ir daug didesnių kompanijų nei UAB "Agnapolio dvaras". UAB "Agnapolio dvaras" nėra labai didelė įmonė. Joje dirba 45 darbuotojai.
UAB "Agnapolio dvaras" siekia tapti viena iš geriausiai atliekančių savo darbą įmonių, savo srityje. Įmonė siekia pralenkti konkurentus gerindami savo gaminių kokybę, todėl vykdant gamybą, po kiekvieno gamybos etapo yra vykdoma kokybės kontrolė, įmonėje yra integruota kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis48.8 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasG. Bandzevičiūtė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą