Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Profesinės praktikos ataskaita: mažmeninė prekyba maisto produktais UAB "Kelerija"

Profesinės praktikos ataskaita: mažmeninė prekyba maisto produktais UAB "Kelerija"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadinė dalis. Organizacijos charakteristika. Rinkos situacija. Mikro ir makro aplinkos vertinimas. Ekonominė dalis. Įmonės tikslų sistema. Įmonės išlaidų struktūra, jos kitimo tendencijos. Bendra ekonominių rodiklių charakteristika. Prekių tiekimo procesai įmonėje. Vadybos dalis. Organizacijos valdymo schema. Organizacinės struktūros tipas. Įmonės valdymo strategija. Planavimo procesas įmonėje. Personalo (darbuotojų) organizavimo analizė. Vadovavimo darbuotojams analizė. Įmonės kultūros apibūdinimas. Darbuotojų skatinimo sistema. Dominuojantys vadovavimo stiliai. Susirinkimai. Laidavimo sistema įmonėje. Marketingo dalis. Marketingo vieta įmonėje. Tiriamoji veikla įmonėje. Prekės, jų gylis ir plotis. Prekių kainų politika. Prekių paskirstymo kanalai. Komunikacijos procesas įmonėje. Tiesioginis marketingas. Marketingo plėtros galimybės. Apskaitos dalis. Apskaitos skyrius įmonėje. Banko ir kasos operacijų apskaita. Finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Įmonės mokami mokesčiai. išvados ir pasiūlymai. Savo praktinės veiklos vertinimas.

Ištrauka

Praktiką atlikau UAB "Kelerija" nuo 2008 06 02 iki 2008 07 13.
Įmonės praktikos vadovas – Aldona Skiezgilienė
Praktikos tikslai:
~ Gebėti įvertinti įmonės stipriąsias ir silpnąsias veiklos sritis bei konkurencinę aplinką;
~ Gebėti parengti ar patobulinti įmonės organizacinę valdymo struktūrą, aprašant darbuotojų atliekamas funkcijas ir atsakomybę;
~ Gebėti planuoti padalinio veiklą ir savo veiklą, numatant atsiskaitymo ir kontrolės procedūras;
~ Gebėti identifikuoti problemas įmonėje ir pasiūlyti jų sprendimo būdus;
~ Mokėti apskaičiuoti ir analizuoti pagrindinius ekonominius įmonės veiklos rodiklius;
~ Lavinti vadybininko praktinius įgūdžius, dirbant kartu su vadybininku įvairiose įmonės veiklos srityse.
~ Lavinti bendravimo ir kitus įgūdžius

1997 metais birželio 17 dieną buvo įkurta UAB "Kelerija". Ji turėjo įkūrusi dvi parduotuves. Viena jų randasi Lenkimų miestelyje, Skuodo rajone, o kita – pačiame Skuodo mieste. Pastaroji šiuo metu jau yra likviduota, nes jos veikla nevisiškai pasiteisino dėl esančios mikroaplinkos. O 2002 metais UAB "Kelerija" Lenkimų mstl. persikėlė iš mažesnių patalpų į kur kas didesnes. Tai buvo nuspręsta padaryti siekiant didesnės naudos, t.y. didesnės apyvartos bei vartotojų patenkinimo. Kadangi pagrindinis tiekėjas yra UAB "Aibės logistika", UAB "Kelerija" pavadinimas rinkoje yra matomas kaip "CB Aibės".Nuo įkūrimo pradžios pagrindinė veikla – mažmeninė prekyba (maisto produktais), t.y. prekes perka dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojo arba didmenine prekyba užsiimančių įmonių, ir parduoda jas mažais kiekiais bei didesnėmis kainomis galutiniam vartotojui. Galutinis vartotojas prekes panaudoja savo reikmėms, vartojimui. Tai savitarnos parduotuvė. Prekės į ją patenka bendradarbiaujant su gausybe tarpininkų. Papildoma gamybine veikla neužsiimama. Kol kas pagrindinis ir vienintelis prekybos taškas yra, jau minėtame, Lenkimų miestelyje, Skuodo rajone, tačiau tiksluose yra numatyta atidaryti dar vieną tokią pačią prekybos parduotuvę kitame miestelyje. Tam yra geros perspektyvos, kurios leistų klestėti tokia veikla užsiimančioms įmonėms. Tai buvo išsiaiškinta atlikus apklausą Lenkimų miestelyje ir kitame miestelyje, kuriame ketinama ateityje atidaryti tokią parduotuvę. Lenkimų miestelyje atlikta apklausa parodė, jog vartotojų nuomone, UAB "Kelerija" puikiai vykdo savo veiklą ir tuo patenkinti vartotojai ir toliau naudosis jų paslaugom. O kito miestelio, t.y. Luknės, gyventojų nuomonė buvo palanki, užklausus, ar pasiteisintų UAB "Kelerija" filialo atidarymas jų gyvenvietėje. Į užsienio rinkas kol kas nenumatyta kelti savo veiklos, nes šiuo metu šiai įmonei pakanka tos nišos, kurioje ji dabar randasi.
Įmonė savo veiklą organizuoja remdamasi mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių ištraukos talpinamos žemiau: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis60.43 KB
AutoriusEdita
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasG. Bandzevičiūtė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines praktikos ataskaita prekyba maisto produktais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą