Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Pažintinės praktikos ataskaita: valdymo procesas IĮ "Optika ir Rega"

Pažintinės praktikos ataskaita: valdymo procesas IĮ "Optika ir Rega"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Akinių gamyba: IĮ "Optika ir Rega". Įvadas. Pažintinės praktikos tikslai ir uždaviniai. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. Pradiniai duomenys. Produkcijos vartotojai. Pagrindiniai konkurentai. Klausimai, kuriuos norėjau išsiaiškinti su dirbančiais vadybininkais ir jų atsakymai. Įmonės vadybos vertinimo kriterijai. Personalo sudėtis ir organizacinė struktūra. Įmonės administracija – vadovybė. Bendroji dalis. Atstovavimas ir pavadavimas. Pagrindiniai administravimo dokumentai. Atsakomybė. Vadovybės pareiginiai nuostatai. Organizacijos kultūrinės vertybės. Įmonės veiklos rodiklių nagrinėjimas, vertinimas bei trumpas jų aprašymas. Veiklos rodikliai. Įmonės veiklos 2007 finansiniais metais apžvalga. Patirtos naudos mokomosios praktikos metu įvertinimas. Išvados. Pasiūlymai.

Ištrauka

Pažintinės praktikos tikslai ir uždaviniai
Praktikos tikslai:
• Susipažinti su praktiniu verslo organizavimo bei veiklos valdymo procesu konkrečioje įmonėje (įstaigoje).
• Suvokti būsimam vadybininkui realų teorinių žinių ir praktinio darbo įgūdžių poreikį.
• Patikrinti įgytas žinias bei savo sugebėjimus taikyti praktikoje ir apsispręsti dėl vadybininko specializacijos krypties pasirinkimo tolimesnėse studijose.
• Išmokti vertinti ir aprašyti savo bei visos įmonės (įstaigos) veiklos rezultatus.

Praktikos uždaviniai:
Klausimų, kuriuos galėtų išsiaiškinti su dirbančiais vadybininkais, kaupimas ir atsakymų į juos užrašymas ataskaitoje.
Įmonės (įstaigos), kurioje būtų galima susipažinti su pažangiais vadybos metodais, pasirinkimas ir vadybos vertinimo kriterijų aprašymas.
Įmonės (įstaigos) veiklos rodiklių nagrinėjimas, vertinimas bei trumpas jų aprašymas praktikos ataskaitoje.
Patirtos naudos mokomosios praktikos metu įvertinimas, atitinkamų išvadų darymas ir viso to aprašymas ataskaitoje.Katedros dėstytojas – praktikos vadovas patikslina, konkretizuoja ir kontroliuoja studento darbą mokomojoje praktikoje.

Pagrindinai duomenys apie įmonę
Įmonė įkurta 1991 metais, pirmoji Lietuvoje pradėjo tikrinti akis ir gaminti akinius vakarų metodais. Firmos laboratorijoje buvo pagaminti pirmieji šalyje akiniai su plastikiniais, plastikiniais fotochrominiais, progresiniais ir aukšto indekso (paplonintais) lęšiais. Pradėję nuo mažo biuro Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone, dabar džiaugiasi erdvia laboratorija ir penkiais optikos salonais Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. "Optikoje ir Regoje" dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę akių gydytojai, todėl paslaugomis naudojasi ne tik klientai iš Lietuvos. Yra specializuotas vaikų akių ligų salonas Gedimino prospekte, kuriame profilaktiškai tikrinami kūdikiai, gydomas žvairumas, parenkami prizminiai akiniai ir atliekama daug kitų procedūrų. Nemažai problemų išsprendžiama, pritaikant kontaktinius lęšius, kurie siūlomi nuo pat firmos įkūrimo. Gydytojai parenka ne tik minkštus, kietus, bet ir torinius kontaktinius lęšius. Šiuo metu yra sukaupta duomenų bazė apie visus apsilankiusius klientus – tai labai padeda gydytojams, nustatantiems regėjimo pasikeitimus. Nuolatinis domėjimasis optikos naujovėmis, jų diegimas ir labai maža kadrų kaita lėmė tai, jog šiandien galima pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. 2002 metais įmonė laimėjo prestižinį Šveicarijos įmonės organizuojamą konkursą, kurio kriterijai buvo ištirti Europos šalių firmų gaminių kokybę ir "Optika ir Rega" buvo pripažinta, kaip kokybiškiausiai akinius gaminanti įmonė baltijos šalyse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis44.19 KB
Autoriusxanat
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt. I. Trumpaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Lekt. I. Trumpaitė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą