Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Baigiamosios praktikos ataskaita: spaustuvė AB "Aušra"

Baigiamosios praktikos ataskaita: spaustuvė AB "Aušra"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadinė dalis. Organizacijos charakteristika. Rinkos situacija. Tiekėjai. Ekonominė dalis. Įmonės tikslų sistema. Ekonominiai rodikliai. Vadybos dalis. Organizacijos valdymo schema. Planavimo procesas įmonėje. Personalo (darbuotojų) organizavimo analizė. Vadovavimo darbuotojams analizė. Marketingo dalis. Įmonės rinkodara. Kainų politika. Prekių ir paslaugų paskirstymas. Pardavimų rėmimas. Įmonės rinka ir vartotojai. Prekės ir paslaugos. Asortimentas. Komunikacijos procesas. Prekių ir paslaugų pasiskirstymas. Marketingo plėtros galimybės. Individuali baigiamojo darbo vadovo užduotis. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Apie įmonę. AB "Aušra" - tai Kaune esanti bei gilias, ypač knygų, spausdinimo tradicijas turinti spaustuvė. Ne viena karta, tikriausiai to net nežinodama, mokėsi iš vadovėlių, studijavo mokslinę bei skaitė grožinę literatūrą, atspausdintą "Aušroje".
Spaustuvė buvo įkurta 1948 metais, sujungus kelias poligrafijos įmones. Beveik 50 metų spaustuvės pagrindinė produkcija buvo vadovėliai bei kita pedagoginė literatūra. Ilgus metus čia buvo spausdinamas Kauno miesto dienraštis.
Šiandien "Aušroje" spausdinamos ir gaminamos knygos kietais viršeliais, brošiūros, laikraščiai, žurnalai, sąsiuviniai, įvairi reklaminė produkcija, blankai, etiketės, pakuotės bei kita poligrafinė produkcija.
2003 metų lapkričio mėnesį AB "Aušra" tapo Koncerno "Achemos grupė" dalimi. Nauji savininkai jau per pirmą 2004 metų ketvirtį į naujas spaudos technologijas bei įrangą investavo beveik 1 mln. eurų. Visa tai gerins kokybę, spartesnį užsakymo atlikimą, sumažins paslaugų kainas. Ne mažiau svarbi leidyboje AB "Aušra" darbuotojų milžiniška patirtis ir žinios.
AB "Aušra" - tai senas poligrafijos tradicijas turinti spaustuvė, kurios veikla siekia daugiau kaip šešių dešimtmečių laikotarpį. Spaustuvė pergyveno kelis reorganizacijos periodus, kol tapo dabartine įmone, atliekančia plataus profilio poligrafijos paslaugas.

Veikla. Knygų kietais viršeliais gamyba, knygų ir brošiūrų minkštais viršeliais gamyba, žurnalų, sąsiuvinių, laikraščių, specializuotų leidinių, įvairių blankų, sieninių ir stalinių kalendorių, plakatų, bei kitos poligrafinės produkcijos spausdinimas.
Reklaminės produkcijos (lankstinukai, bukletai, skrajutės ir kt.), etikečių spausdinimas, pakuočių spausdinimas ir gamyba; dizaino, maketavimo, repro paslaugos.

Esama situacija. 2003 metais produkcijos ir paslaugų pardavimų apimtys, palyginus su 2002 metų tuo pačiu laikotarpiu padidėjo 5,23%.
Viena iš aktualiausių AB "Aušra" problemų ir viena iš priežasčių įtakojanti nuostolingą veiklą – dideli, vykdomai veiklai nepanaudojami, gamybiniai plotai. Įmonei nuosavybės teise priklausančių gamybinių ir administracinių patalpų bendras plotas sudaro apie 11,7 tūkst. m2. Bendrovės paskaičiavimais, įvertinus turimus gamybinius įrengimus ir pastarųjų metų gamybos ir pardavimų apimtis, bendrovės reikmėms pilnai pakaktų apie 8 tūkst. m2 gamybinio ploto. Likusią patalpų dalį, atlikus dalinę patalpų rekonstrukciją ir perkėlus įrengimus, galima būtų nuomoti. Šiai dienai nuomojama tik labai nedidelė turimų laisvų patalpų dalis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis38.11 KB
Autoriusbuka
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasD. Ilevičienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita spaustuveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą