Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Vadybinės profesinės veiklos praktikos ataskaita: turizmo sodyba "Pas Gražiną"

Vadybinės profesinės veiklos praktikos ataskaita: turizmo sodyba "Pas Gražiną"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Įmonės tiekėjai, tiekiamas asortimentas. Paslaugų paklausa. Kaimo turizmo sodybos užsakymų organizavimas ir vykdymas. Įmonės įvaizdis, vietovė, kurioje įmonė randasi. Rėmimo veiksnių taikymas formuojant įmonės įvaizdį. Įmonės valdymas. Įmonės valdymo, organizacinė struktūra. Įmonės personalo sudėtis. Įmonės savikontrolės sistema. Sutarčių analizė. Darbų saugos reikalavimai, taikomi įmonėje. Materialinės apsaugos priemonės ir sąlygos įmonėje. Įmonės SSGG analizė. Įmonės konkurencinė aplinka. Paslaugų kainodaros principai. Įmonės finansinės veiklos rodikliai. Prekių (paslaugų) pajamavimas ir apskaita. Įmonės vadybininko veikla. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Praktikos reikšmė yra didžiulė, tik jos metu galima savo turimas teorines žinias pritaikyti praktiškai ir susipažinti su prekybos įmonės veikla, jos įstatais, organizacine struktūra, saugaus darbo reikalavimais bei pamatyti darbuotojų darbo aplinką iš arčiau. Vadybinę praktiką atlikau kaimo turizmo sodyboje ,,Pas Gražiną", kuri yra įsikūrusi adresu: Telšių rajonas, Viešvėnų seniūnija, Pakapių kaimas, už 6 kilometrų nuo Viešvėnų. Šios kaimo turizmo sodybos veikla yra apgyvendinimo, maitinimo ir poilsio paslaugų teikimas. Kaimo turizmo verslas orientuojamas į vidutines pajamas gaunančias šeimas su vaikais. Turistų apgyvendinimui yra pritaikyti 8 kambariai. Vieno kambario kaina vienam žmogui yra 30 Lt. Kadangi, poilsiautojo tikslas – bent trumpam pamiršti miesto įtampą, atsipalaiduoti, fiziškai ir dvasiškai pailsėti, atgauti jėgas ir darbingumą, vadinasi, sodybos šeimininko uždavinys – ne tik tinkamai apgyvendinti atvykusius poilsiautojus, bet ir pasirūpinti jų teigiamomis emocijomis, pilnaverčiu poilsiu. Gražinos Gaižauskienės kaimo turizmo sodyboje per visą praktikos laikotarpį man teko dirbti vadybininkės padėjėja. Čia galėjau patikrinti ir įvertinti savo turimas žinias bei įgyti praktinio darbo įgūdžių, kurie, mano nuomone, pravers ateityje.

Kaimo turizmo sodyba ,,Pas Gražiną" yra Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijoje, Pakapių kaime, už 6 kilometrų nuo Viešvėnų. Šios kaimo turizmo sodybos savininkė yra Gražina Gaižauskienė. Ši įmonė įkurta 2000 m. birželio 31 d., o verslo liudijimas įsigytas 2001 m. sausio 1 d. Verslo liudijimas yra įsigyjamas kas vieneri metai. Sodybos teritorija užima 5 ha, o poilsio zonos teritorija - 3 ha. Šiuo metu įmonėje dirba 5 darbuotojai: buhalterė - vadybininkė, kambarinė – vaikų prižiūrėtoja, sargas, gidas – važnyčiotojas bei pagalbinis darbininkas.
Ši kaimo turizmo sodyba yra skirta aktyviam arba ramiam poilsiui kelioms šeimoms, jaunimui ir vaikams. Laukiami poilsiautojai ištisus metus, pasiilgę ramybės ir gryno oro, norintys saugiai ir netrukdomai (sodyba skirta tik svečiams) pailsėti, švęsti šeimos šventes, pramogauti, pamatyti vienintelę genofondinių gyvulių bandą Lietuvoje, aplankyti istorines vietas, kurių yra labai gausu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis240.8 KB
AutoriusAirida
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Andrijauskienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadybines profesines veiklos praktikos ataskaita turizmo sodyboje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą