Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Praktikos ataskaita maitinimo įmonėje

Praktikos ataskaita maitinimo įmonėje

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įmonėje rengiami dokumentai. Technologinių įrengimų eksploatavimo ir darbo saugos reikalavimai. Maisto žaliavų ir gatavos produkcijos priėmimas ir laikymas. Darbo organizavimas įmonėje. Patiekalų asortimentas ir puošimas. GHP sistemos veikimas įmonėje ir praktiniai įgūdžiai.

Ištrauka

Aš atlikau praktiką viešojo maitinimo įmonėje, kuri dirba pagal GHP normą, kuri taikoma juridiniams ir fiziniams asmenims, tvarkantiems ir (arba) teikiantiems į rinką maistą.
Susipažinau su instruktavimų registracijos žurnalais, asmens higienos reikalavimais, šaldymo įrengimų registracijos žurnalais, taip pat ir valymo, plovimo ir dezinfekavimo darbų registracijos žurnalais.
Norėčiau išsamiai paanalizuoti saugos instruktavimą, kuris yra labai būtinas, kad neįvyktų nelaimė darbo vietoje, nors daugelis darbdavių labai atmestinai tą instruktavimą praveda. Įmonėje kurioje aš atlikau praktiką šiuos instruktavimus atlieka direktorė ir yra atsakinga už registracijos žurnalų tvarkymą. Todėl paprašiau, kad viską išsamiai paaiškintų su kuo privalo direktorė supažindinti atėjus naujam darbuotojui.
Atliekant praktiką ar atėjus naujam darbuotojui visų pirma darbdavys supažindina su darbo drausmės taisyklėmis, siekiant išvengti galimų susižalojimų maitinimo įmonėse, privalo gerai žinoti technologinių įrengimų eksploatavimo ir darbo saugos, elektrosaugos ir priešgaisrinės saugos reikalavimus, darbuotojams draudžiama dirbti su techniškai netvarkingais įrengimais. Darbuotojai supažindinami su maitinimo įmonėje esančiais įrengimais, jų veikimu ir saugiu eksploatavimu. Darbdavys negali reikalauti, kad darbuotojas pradėtų darbą įmonėje, jeigu jis neapmokytas ir (ar) neinstruktuotas saugiai dirbti. Visi darbuotojai, nepriklausomai nuo darbo stažo, instruktuojami pagal nustatyta tvarka įmonėje patvirtintas instrukcijas. Darbuotojų instruktavimas įforminamas instruktavimų registracijos žurnaluose. Privalomi šie darbo saugos instruktavimai:
• įvadinis;
• pirminis darbo vietoje;
• periodinis darbo vietoje;
• papildomas darbo vietoje;
• specialusis.
Įvadinis darbo saugos instruktavimas.
Darbuotojai, sudarydami darbo sutartį, privalo išklausyti įvadinį darbo saugos instruktavimą. Tai įforminama įvadinio instruktavimo registracijos žurnale, kuris saugomas įmonėje 75 metus po paskutinio įrašo. Įvadinio instruktavimo tikslas - supažindinti darbuotojus su darbo saugos taisyklėmis maitinimo įmonėse, įrengimų naudojimosi taisyklėmis, vidaus tvarkos taisyklėmis, aiškinamos nelaimingų atsitikimų priežastys ir būdai jiems išvengti. Mokoma, kaip suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam. Aiškinami asmens higienos ir sveikatai keliami reikalavimai, darbo drabužių dėvėjimo tvarka.
Pirminis instruktavimas darbo vietoje.
Instruktavimas darbo vietoje rengiamas visiems darbuotojams, atėjusiems dirbti į įmonę arba paskirtiems į kitą cechą. Pirminį instruktavimą darbo vietoje privalo išklausyti darbuotojai, gaminantys produkciją, teikiantys paslaugas, dirbantys su medžiagomis, žaliavomis, įrankiais, įrengimais ir t.t. Darbuotojai, moksleiviai instruktuojami darbo vietoje praktinių užsiėmimų metodu. Išaiškinama įrengimų konstrukcija, veikimo principas, valdymas, darbo saugos reikalavimai, sanitarijos ir higienos reikalavimai technologinei įrangai. Atlikus instruktavimą, patikrinamos klausytojų žinios ir registruojama instruktavimų darbo vietoje registracijos žurnale.
Periodinis instruktavimas darbo vietoje atliekamas ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių, registruojamas instruktavimų darbo vietoje registracijos žurnale.
Papildomas instruktavimas darbo vietoje atliekamas pasikeitus gamybiniams technologiniams procesams, patvirtinus naują darbo saugos instrukciją, pakeitus darbo vietą tame pačiame padalinyje, įvykus nelaimingam atsitikimui, avarijai arba susirgus profesine liga. Papildomas instruktavimas įforminamas tame pačiame instruktavimų darbo vietoje registracijos žurnale.
Specialusis instruktavimas darbo vietoje rengiamas darbuotojams, dirbantiems pagal paskyras-leidimus ar rašytinius nurodymus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis23.84 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslekt. M.Lakačiauskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2010-07-15 IP: 212.117.22.67
    Deima sako

    Darbe neišskirti skyriai. Rašymo stilius greičiau primena istorijos atpasakojimą. Trūksta teorinio pagrindimo.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą