Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Inovacijos

Inovacijos

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalys. Mokslinių tyrimų ir technologijų bazės stiprinimas, jos naudojimo efektyvumo didinimas. Inovacijų finansinės aplinkos gerinimas ir paramos infrastruktūros plėtra. Praktinė dalis. Projekto poreikis. Projekto tikslas. Projekto įgyvendinimas. Paslaugos, kuriai skirtas projektas, aprašymas. Projekto įgyvendinimo vieta. Naujos paslaugos gamybos technologinė schema. Kompiuterinės sistemos sukūrimas. Sutartys su klientais. Sutartys su trečiaisiais asmenimis. Pinigų judėjimas. Finansų/investicijų paieška. Efektyvi ūkinė veikla. Autorinių teisių apsauga. Išvada.

Ištrauka

Šis darbas yra inovacijų vadybos pradinis mano darbas, kuris padės man atskleisti visas smulkmenas, tai yra sunkumus, ypatybes, stipriąsias ir silpnąsias puses, pranašumus ir trūkumus mano inovacijos ir manęs kaip inovacijų vadybininkės.
Darbo eigoje aš iškelsiu bendrą problemą, pateiksiu jos sprendimą ir tada atliksiu išsamią padėties rinkoje analizę bei inovacijos diegimo smulkų planą.
Darbo pabaigoje apibendrinsiu atliktą tyrimą ir padarysiu išvadą – ar bus verta mano sukurtą inovaciją įgyvendinti, ar ekonomiškai tai bus efektyvu ir pelninga ir ar nebus per didelių technologinių, įėjimo į rinką, konkurencijos, kokybės, intelekto stokos ar kitokių sunkumų, neleisiančių įgyvendinti šį mano sugalvotą inovacinį projektą.


Lietuvoje vyrauja nuomonė, kad inovacijos – tik naujausių technologijų gamybos įmonių rūpestis, kad jos susijusios tik su tomis įmonėmis, kurios pačios gali atlikti tyrimus, plėtoti ar taikyti naujas technologijas. Tačiau toks požiūris yra siauras ir nevisiškai teisingas. Inovacijos turi rūpėti visiems fiziniams ir juridiniams asmenis – gamintojams ar paslaugų teikėjams. Šiuolaikiškos įmonės, organizacijos, fiziniai asmenys sugeba diegti arba keisti produktus ir procesus, remdamiesi naujausiomis žiniomis. Visuomenė turi palankiai priimti inovacijas, dėl to būtina jai aiškinti inovacijų svarbą Lietuvos ekonomikos plėtrai. Numatoma organizuoti įvairios literatūros apie inovacijas spausdinimą, rengti seminarus ir skleisti informaciją per visuomenės informavimo priemones, taip pat apie galimybes dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse programose ir projektuose, gauti finansinę paramą inovacijų projektams vykdyti. Numatoma tobulinti inovacijų, mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros statistinius tyrimus, Lietuvos statistikos kriterijus visiškai suderinant su naudojamais Europos Sąjungoje.
Patikimi ir veiksmingi informacijos kanalai padėtų organizuoti verslo subjektų veiklą ir gauti kuo didesnę naudą iš įvairių institucijų ir organizacijų taikomų priemonių. Didžioji dalis valstybės ir savivaldybės institucijų, aukštųjų mokyklų ir mokslinių tyrimų įstaigų, inovacijų paramos organizacijų turi interneto tinklalapius, kuriuose teikia visuomenei naudingą informaciją, tačiau daugelis šių tinklalapių atnaujinami retokai arba juos sunku surasti. Dėl to reikėtų sukurti nacionalinius inovacijų interneto vartus (specializuotą interneto tinklalapį), užtikrinti jo ryšį su atitinkamais institucijų, verslo ir mokslo tinklalapiais.
Kai kurios pramonės įmonės jau turi nemažą bendradarbiavimo su aukštosiomis mokyklomis ir mokslinių tyrimų įstaigomis patirtį, tačiau šis bendradarbiavimas galėtų būti aktyvesnis. Tyrimai rodo, kad tose srityse, kuriose glaudžiai bendradarbiauja mokslo institucijų ir verslo atstovai, inovacijų plėtra ypač sėkminga. Glaudesnį verslo ir mokslo visuomenės bendradarbiavimą itin skatintų mokslo ir technologijų parkai, verslo inkubatoriai, kitos inovacijų paramos infrastruktūros organizacijos. Numatoma skatinti mokslininkus dalyvauti inovacijų paramos infrastruktūros veikloje, rengti aukštųjų mokyklų dėstytojų stažuotes ir studentų praktiką inovacijų ar didelę pridėtinę vertę kuriančiose įmonėse. Ne mažiau svarbus bendradarbiavimo akstinas – tobulesnis verslo poreikių ir mokymo įstaigų studijų programų rengimo koordinavimas, studijų ir mokslo kokybės gerinimas. Įmonės neretai teigia, kad inovacijų plėtrą stabdo tinkamos srities ir kvalifikacijos specialistų stygius arba prastokas jų parengimas. Taigi į studijų ar mokymų programų rengimą turi būti įtraukiami ir verslo visuomenės atstovai. Patyrę verslo vadovai ir vadybininkai turi būti kviečiami skaityti studentams paskaitų apie inovacijas, mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą, inovacijų komercializavimą, technologijų perdavimą, žinių ekonomiką ir verslumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis20.87 KB
AutoriusJulija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Inovacijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą