Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Komunikacijos procesas ir judesių kalba alaus gamykloje "Tauras"

Komunikacijos procesas ir judesių kalba alaus gamykloje "Tauras"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Komunikacijos procesas. Judesių kalba. Žodžių ir gestų sutapimas. Konteksto reikšmė gestų aiškinimui. Pagrindinės įmonės įvaizdžio formavimo priemonės. Komunikacijos procesas ir judesių kalba alaus gamykloje "Tauras". Išvados.

Ištrauka

Komunikacija – tai keitimasis informacija, naudojant kokią nors ženklų sistemą. Ženklai gali būti: kalba, vaizdai, gestai, judesiai, mimika, daiktai.
Komunikaciją galima apibūdinti kaip mechanizmą, kurio dėka visuomenė egzistuoja ir vystosi. Tai visi simboliai kartu su jų perdavimo erdvėje ir išsaugojimo priemonėmis. Pati visuomenė yra santykių sąveikų, atsiradusių keičiantis informacija, visuma. Tačiau labai svarbu suvokti, kad komunikacija yra kažkas, ką daro žmonės. Pati savaime ji neegzistuoja. Kiekviename pranešime nėra jokios kitos reikšmės, išskyrus tą, kurią jai suteikia žmonės. Taigi, nagrinėjant komunikaciją, nagrinėjama tai, ką daro žmonės: bendrauja vienas su kitu, su grupėmis, organizacijomis ir visuomenėmis, veikia vienas kitą ir būna paveikti, informuoja ir būna informuojami, moko ir mokosi, pramogauja ir pan. Bendraudami žmonės dalijasi žiniomis, nuomonėmis, praneša vieni kitiems apie savo jausmus. Šiai informacijai perduoti naudojami įvairūs būdai: kalba (žodinis bendravimas), mimika, gestai, kai kada netgi aprangos detalės ar aksesuarai (nežodinis bendravimas).
Kad suprastume žmonių komunikaciją, turime suprasti, kaip žmonės sąveikauja. Jie susitinka, norėdami tarpusavyje pasidalyti kokia nors informacija. Žmonės labai skirtingi. Dėl to, kad jų gyvenimo patirtis yra skirtinga, ženklai, kurie perteikia informaciją, jiems irgi skirtingi. Kuo įvairesnė patirtis, tuo labiau skiriasi informacija, kuri juose perskaitoma. Taigi, sėkmingas komunikacijos procesas priklauso nuo to, kaip bendraujantys žmonės, t. y. kaip informacijos siuntėjas ir gavėjas supranta ženklų – žodžių, gestų prasmę. Žmonės ištobulino savo gebėjimą tvarkytis su vis didesniais kiekiais informacijos, išlavino balsą ir gestus, kad galėtų perduoti kuo daugiau informacijos, savo pranešimus padarė lengviau perduodamus, mažiau priklausomus nuo erdvės ir laiko.
Komunikacija yra viena iš tų žmogaus veiklų, kurias kiekvienas atpažįsta, bet mažai kas gali bent kiek tiksliau apibrėžti. Tai pokalbiai, televizija, informacijos platinimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis85.64 KB
AutoriusJurgita
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komunikacijos procesas ir judesiu kalba alaus gamykloje Tauras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą