Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Įmonės gamybos proceso planavimas: UAB "Turtmeda"

Įmonės gamybos proceso planavimas: UAB "Turtmeda"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

Įvadas. Gamybos proceso esmė. Gamybos proceso elementai. Gamybos procesų rūšys ir fazės. Gamybos tipai ir jų charakteristika. Įmonės gamybos proceso planavimo samprata. Produkcijos pardavimo ir gamybos planavimas. Aprūpinimo pagrindinėmis medžiagomis planavimas. Energijos poreikio ir išlaidų planavimas. Personalo ir amortizacinių atskaitymų planavimas. Gamybos kaštų planavimas. Medžiagų ir prekių atsargų planavimas. Parduodamos produkcijos gamybos kaštų planas ir veiklos sąnaudų planavimas. Gaminių kainos apskaičiavimas. Įmonės pajamų ir pelno planavimas. Apyvartinių lėšų planavimas. Pagrindinių ekonominių rodiklių planavimas. UAB "Turtmeda" gamybos proceso planavimas. Įmonės veiklos pristatymas. UAB "Turtmeda" produkcijos pardavimo ir gamybos planavimas. UAB "Turtmeda" pagrindinių medžiagų planavimas. UAB "Turtmeda" energijos poreikio ir išlaidų planavimas. UAB "Turtmeda" personalo ir amortizacinių atsiskaitymų planavimas. UAB "Turtmeda" gamybos kaštų planavimas. UAB "Turtmeda" medžiagų ir prekių atsargų planavimas. UAB "Turtmeda" parduodamos produkcijos gamybos kaštų planas ir veiklos sąnaudų planavimas. UAB "Turtmeda" gaminių kainos apskaičiavimas. UAB "Turtmeda" pajamų ir pelno planavimas. UAB "Turtmeda" nebaigtos gamybos ir apyvartinių lėšų planavimas. UAB "Turtmeda" pagrindinių finansinių gamybos rodiklių planavimas. Išvados.

Ištrauka

Darbo aktualumas. Įmonės valdymas susideda iš keturių pagrindinių funkcijų: planavimo, organizavimo (sprendimų priėmimo), jų vykdymo ir kontrolės. Planavimas yra svarbiausia valdymo funkcija. Visų sprendimų priėmimas ir operacijų sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo šios funkcijos vykdymo kvalifikuotumo. Jis nustato organizacijos tikslus ir uždavinius, kad kiekvienas darbuotojas galėtų suprasti, ką turi padaryti. Planavimas - tai procesas, vykstantis prieš imantis konkrečių veiksmų ir padedantis priimti sprendimus dabartiniu metu galvojant apie ateitį. Šiuolaikinėse organizacijose planavimas įgyja vis didesnę reikšmę ir tampa vis dažniau traktuojamas kaip veiklos sėkmės garantijos pagrindas, o gamybos planavimas reikalingas tam, kad padeda įmonės darbuotojams nenukrypti nuo pagrindinio gamybos tikslo ir įvertinti reikalingus gamybai išteklius. Sudarius gamybos proceso planą, įmonė mažiau patiria konfliktų, nepalankių situacijų ir nuostolio.
Darbo objektas. Įmonės gamybos proceso planavimas.
Darbo tikslas. Remiantis teorine paskaitų medžiaga bei kita literatūra, išnagrinėti UAB ,,Turtmeda" gamybos proceso planavimą.
Darbo uždaviniai:
1. Apibrėžti gamybos proceso esmę;
2. aptarti gamybos proceso planavimo sampratą;
3. išanalizuoti įmonės gamybos proceso planavimą.
Darbo metodai:
1. Teorinių šaltinių analizė.
2. Dokumentų analizė.


Kiekvienos įmonės paskirtis – gaminti gamybos priemones, vartojimo reikmenis arba atlikti patarnavimus.
Visame gamybos procese galima išskirti 3 sudedamąsias dalis:
• Darbą;
• darbo priemones;
• darbo objektus.

Žaliavos ir pagrindinės medžiagos – tai darbo objektai, iš kurių tiesiogiai gaminama produkcija, kurie sudaro gaminių daiktinį turinį.
Pagalbinės medžiagos – nesudaro daiktinio turinio, bet jos naudojamos gamybos procese.
Kooperuojami dirbiniai – ūkio požiūriu nėra gatavi gaminiai, nors ir įeina į juos gaminusios įmonės prekinę produkciją,
Komplektuojami dirbiniai – tai tarpinė kooperuojamųjų dirbinių ir gatavų gaminių stadija.
Operacija - elementari gamybos proceso dalis, kurią darbininkas ar jų brigada, neperderindama įrengimų, atlieka toje pačioje darbo vietoje tiems patiems objektams.
Gamybos operacija – tai tikslingas darbo objektų fizinių bei cheminių savybių kitimas, siekiant juos paversti gaminiai ( Sakalas, Vanagas, 2000, 167 p.). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis128.81 KB
AutoriusGintare
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasD. Beržinskienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasPanevėžio institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones gamybos proceso planavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 44 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • D. Beržinskienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą