Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Planavimas ir kontrolė

Planavimas ir kontrolė

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Vadybos savarankiškas individualus darbas. Įvadas. Atsargų planavimas ir gaminių pasirinkimas. Darbo veiklos grįžtamasis ryšys. Darbo laiko planavimas. Pavaldinių valdymas. Gyvybės draudimo tarpininko darbo planavimas ir kontrolė. Išvados. PowerPoint pristatymas (20 skaidrių).

Ištrauka

Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip gaminanti produkciją arba teikianti paslaugas. Visa organizacijos veiklos esmė – tikslų įgyvendinimas: mažiausiomis sąnaudomis gaminti produkto tiek ir tokios kokybės, kokia yra jo paklausa; parduoti pagamintus produktus įmanomai didesnėmis kainomis, pirkti žaliavas, medžiagas įmanomai mažesnėmis, gauti kuo didesnį pelną; efektyviai panaudoti gaunamus finansinius išteklius; pasiekti ir nuolat palaikyti optimalų techninį technologinį gamybos ir kt. veiklos lygį; įmanomai geriau tenkinti įmonės darbuotojų poreikius. O tai galima padaryti pritaikant vadybos principus.
Darbo tikslas – išanalizuoti planavimo ir kontrolės reikšmę įmonės veiklai.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti įmonės darbo planavimo ir prognozės ypatumus.
2. Išnagrinėti darbo veiklos grįžtamojo ryšio naudą įmonės vadovams.
3. Nustatyti darbo laiko planavimo privalumus.
4. Išanalizuoti idealaus vadovo įvaizdį darbuotojų atžvilgiu.
5. Pateikti planavimo ir kontrolės svarbą draudimo konsultanto darbe.
Darbo metodai – mokslinės teorinės literatūros ir kitų informacijos šaltinių analizė.Norint sukurti organizaciją pirmiausiai reikia profesionalių, kvalifikaciją turinčių darbuotojų, po to labai svarbu turėti priemones (įrankius, prietaisus, mašinas...) darbams atlikti. Bet visa tai turint dar negalima pradėti darbų, reikia nuspręsti kokia produkcija bus gaminama ir kokias reikia užsakyti medžiagas, tai produkcijai gaminti.
Bendrovės turi prognozuoti savo produktų ir paslaugų paklausą. Jos taip pat turi numatyti, kokie sprendimai gali būti priimti ne bendrovės pvz. konkurentų, tiekėjų, valstybės. Jie, bei pačios bendrovės politika, turės įtakos rinkos daliai ir sąnaudoms. Rinkos dalis ir rinkos prognozės leidžia bendrovei prognozuoti pardavimus. Blogai atliktos prognozės gali būti per didelių ar per mažų gamybos pajėgumų, per didelių gamybos atsargų, prarastų pardavimų ar kitų neigiamų padarinių priežastimi. Nors ir negalima prognozuoti visiškai neklystant, vis dėlto galima tai daryti tiksliau, taikant tam tikrus patikimus principus.
Organizacija turi būti aprūpinta medžiagomis taip, kad joje būtų viskas, ko reikia kiekvieno daromo produkto kiekvienai technologinio proceso operacijai. Organizacijai reikalingos medžiagos turi būti užsakytos pas jų tiekėją, pristatytos į organizaciją, patikrintos ir priimtos, sudėtos atsargų sandėlyje, išduotos produkto darymą pradedančiam daliniui, atlikus technologines jo apdorojimo operacijas saugomos tarpoperaciniuose sandėliuose, kol gaviniams tapus gatavu produktu arba pateikiamos pardavėjui ar tiesiogiai vartotojui, arba saugomos gatavos produkcijos sandėlyje (2, 101]. Pagrindinis rodiklis, kuriuo galima remtis planuojant medžiagų tiekimą organizacijai, tegali būti atsargų kiekis, reikalingas nepertraukiamam visų organizacijos narių darbui užtikrinti. Šis kiekis, kaip ir reikalingas įrengimų bei įvairių profesijų darbininkų skaičius, gali būti nustatytas orientaciniai, remiantis iš numatomų gamybos mastų apskaičiuota ir didžiausią dalį sudarančių produktų metine gamybos prognoze. Labai didelę reikšmę pardavimams teikia oro kaita ar sezonas pvz. ledų parduodama visada daugiau vasaros metu, pačiūžos - žiemos metu, langus dažniausiai keičia rudenį, o apie sodo prekes pagalvojama pavasarį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos namų darbas
KategorijaVadyba
TipasNamų darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis368.16 KB
Autoriusbasta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasN. Kašėtienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint PowerPoint pristatymas [speros.lt].ppt
Microsoft Word Planavimas ir kontrole [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • N. Kašėtienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą