Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Veiklos organizavimo principai: UAB Klaipėdos "Ugnė"

Veiklos organizavimo principai: UAB Klaipėdos "Ugnė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veiklos organizavimo ir valdymo sąvokos bei principai. Planavimas. Planavimo funkcija. Planavimo esmė ir principai planavimo žingsniai. Organizavimas. Vadovavimas ir motyvacija. Kontrolės samprata. Veiklos organizavimo analizė. UAB Klaipėdos "Ugnė". Veiklos ir organizacinės struktūros įvertinimas. Įmonės vizija, misija, tikslai. Pardavimų proceso organizavimo analizė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Plėtojantis visuomeniniam darbo pasidalijimui, iškilo vienos specifinės žmonių veiklos funkcijos – valdymo, bei veiklos organizavimo - svarba. Svarbiausia valdymo funkcija ir jos paskirtis-¬suderinti, sutvarkyti, susieti įvairias ūkines veiklos sritis ir garantuoti jų sąveiką. Norint pasiekti darnumą, reikia nustatyti ir palaikyti reikalingus kokybinius ir kiekybinius skirtingų darbo ir veiklos rūšių ryšius, juos tiksliai ir nuosekliai vykdyti.
Taigi, organizacijos valdymas ir veiklos organizavimas yra kryptingas socialinis, ekonominis ir psichologinis poveikis, turintis įtakos darbuotojų veiklai.
Kiekviena įmonė po planų sukūrimo turi susikurti užduočių planą, pagal kurį bus įgyvendinamos idėjos.


Darbo tikslas :
Remiantis veiklos organizvimo analize, įvertinti, kaip ji įgyvendinama konkrečioje įmonėje.
XXI a. pagrindinė varomoji jėga yra technologinės įvairių sričių naujovės: genetikos, komunikacijų, okeanografijų, medicinės paslaugos ir kt. Jos skverbiasi į visas sritis, taip ir į verslą. Naujų technologijų kūrimas, naujų produktų pristatymas rinkoje tampa vienu pagrindinių sudėtingų uždavinių verslo vadovams.
Jaunų vadovų, kaip visuomenės "architektų", vaidmuo šiuolaikiniame globalizacijos procese smarkiai išsiplės: jis turės pasitelkti ir derybininko, technologijų vertintojo, organizacinės kultūros kūrėjo, ekologo ir kitus įgūdžius. Vadovai privalės išmokti kurti visiškai naujas organizacines formas, kurios leis jiems numatyti galimas ateities permainas. Jie turės eksperimentuoti rinkoje, kad atrastų dar nežinomų paslaugų ar klientų aptarnavimo būdų. Naujo vadovavimo mąstymo ir metodų įtvirtinimas versle turėtų tapti nacionaliniu prioritetu. Kiekvienos naujos įmonės veikla apima materialinią vertybę, būtinų visuomenei, gamybą, paskirstymą ir vartojimą, susiedama gamybos techninius bei technologinius elementus, žmonių gamybinius ir kitus santykius į sistemą.
Įmonės valdymo sąvoką skirtingi autoriai apibrėžia šiek tiek skirtingai.
Z. Gineitienė įmonės valdymą apibūdina kaip tikslingos veiklos procesą, kuris remiasi sprendimais, priimtais išnagrinėjus gautą informaciją.
N. Paliulis ir E. Chlivickas valdymą traktuoja kaip organizuojantį darbą procesą, siekiant nustatyto tikslo pagal iš anksto parengtą planą; valdymo procesų pagrindas yra sprendimų priėmimas ir įgyvendinimas.
P. Zakarevičius pateikia tokį valdymo apibrėžimą: valdymas ¬sudėtingas informacinis procesas, kurio eigoje valdymo sistemos darbuotojai vykdo valdymo funkcijas, reguliuodami visus organizacijoje vykstančius procesus.
Siekiant nustatytų organizacijos tikslų reikia valdyti jos padalinius ir kolektyvą, tad viena iš svarbiausių organizacijos ypatybių yra jos valdymas. Pats valdymo procesas ir valdymo
sistema yra tiek sudėtinga, kiek sudėtinga yra pati organizacija; nepaisant to, valdymo procesas, nepriklausomai - formalizuotas jis ar ne, turi vienodą veiksmų seką. Paveiksle pavaizduotas valdymo procesas siekiant organizacijos tikslų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos referatas
KategorijaVadyba
TipasReferatai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai10
Dydis1.45 MB
Autoriusdonatas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJolanta Kreišmonienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Veiklos organizavimo principai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 21 puslapis 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Jolanta Kreišmonienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą