Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Darbo organizavimo analizė: okeaninė žūklė, šaldytos žuvų produkcijos gamyba bei realizacija UAB "Baltlanta"

Darbo organizavimo analizė: okeaninė žūklė, šaldytos žuvų produkcijos gamyba bei realizacija UAB "Baltlanta"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Vadybos pagrindų kursinis darbas. Įvadas. UAB "Baltlanta" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Darbo organizavimo teorijos analizė. Darbo organizavimo esmė. Darbo pasidalijimas. Darbo vietų organizavimas. Darbo užmokesčio organizavimas. Darbo sąlygos. UAB "Baltlanta". Darbo organizavimo analizė. UAB "Baltlanta" darbo pasidalijimo vertinimas UAB "Baltlanta" darbo vietų organizavimo vertinimas. UAB "Baltlanta" darbo užmokesčio organizavimo vertinimas. UAB "Baltlanta" darbo sąlygų vertinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Valdymas - tai begalinis procesas, kuris dažnai būna neapibrėžtas. Planai ne visada vykdomi taip, kaip numatyta. Ne visada žmonės teisingai priima jiems deleguotas teises ir pareigas. Ne visada vadovams pavyksta teisingai motyvuoti žmones, kad būtų efektyviausiai įgyvendinti tikslai. Keičiasi išorinė aplinka, ir organizacija turi prie jos pritapti. Taigi organizacijos vadovybei pavyksta pasiekti numatytus tikslus tik organizuojant darbą.
Organizavimas - tai organizacijos tikslų siekimo proceso užtikrinimas. Tai labai svarbi valdymo funkcija. Šią funkciją vadovybė pradeda vykdyti, kai tik suformuluoja organizacijos tikslus ir uždavinius. Be organizavimo organizacijoje įsivyrautų chaosas, ir apimti visų jos dalyvių veiklą nebūtų įmanoma. Organizacijos tikslai, planai ir valdymo struktūra lemia organizacijos veiklos kryptį, tačiau organizavimas yra neatsiejamas bet kurios organizacijos esmės elementas.
Organizavimo funkcija yra kiekvienam darbuotojui nurodyti jo darbą bei suteikti įgaliojimų, tam darbui kokybiškai atlikti. Vienas iš svarbiausių organizavimo ypatumų yra tas, kad jis turi būti visa apimantis. Kiekvienas vadovas, nepriklausomai nuo lygio, privalo organizuoti darbą, net jeigu jam specialiai niekas to nepavedė - tai turi būti neatskiriama jo pareigų dalis.
Bet kurio proceso valdymo sėkmė priklauso nuo laiku atlikto organizavimo. Reikia ne tik priimti optimalų sprendimą, bet ir tinkamai suorganizuoti jo vykdymą.

Darbo tikslas – ištirti UAB "BALTLANTA" darbo organizavimo sistemą.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti UAB "BALTLANTA" darbo pasidalijimą.
2. Išnagrinėti UAB "BALTLANTA" darbo užmokesčio organizavimą.
3. Įvertinti UAB "BALTLANTA" darbo vietos organizavimą.
4. Nustatyti UAB "BALTLANTA" darbo sąlygas.
Darbo metodai – mokslinės literatūros palyginamoji analizė, informacijos rinkimas apie UAB "BALTLANTA" darbo organizavimo sistemą, gautos informacijos susisteminimas, analizė ir pritaikymas, loginės išvados. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis38.47 KB
Autoriusdarja
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Antanas Vaitiekus
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo organizavimo analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. Antanas Vaitiekus
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą