Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Sprendimų priėmimas grupėje: UAB "Klaipėdos konteinerių terminalas"

Sprendimų priėmimas grupėje: UAB "Klaipėdos konteinerių terminalas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Vadybos pagrindų kursinis darbas. Įvadas. Tikslai: Išanalizuoti sprendimų priėmimą grupėse, kaip atsakingai ir veiksmingai yra atrenkami galimi sprendimai, kurie duoda naudą ar išsprendžia iškilusią grėsmę. Krovinių gabenimo įmonės "Klaipėdos konteinerių terminalas" įmonės veiklos ir informacinių šaltinių apžvalga. Valdymo sprendimo samprata. Individualus ir grupinis sprendimų priėmimas. Sprendimo priėmimo proceso turinys. Sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo etapai. Sprendimų priėmimas grupėje. Valdymo sprendimų klasifikacija. Sprendimo priėmimo būdai. Sprendimų priėmimo metodai. Sprendimų priėmimo metodų privalumai ir trūkumai. Sprendimų priėmimas grupėje. Kaip priimti geriausius sprendimus. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas: Sprendimus tiek eilinis žmogus, tiek vadovas priima kiekviename žingsnyje. Daugelį sprendimų priimame net daug negalvodami. Pavyzdžiui, kasdien renkamės patiekalus studentų kavinukėje, perkame kojines ir pan. Vadovo padėtis yra panaši, bet sudėtingesnė, nes sprendimo pasekmės liečia ne tik jį vieną, bet ir visus arba daugelį kolektyvo narių. Klaidingo sprendimo pasekmės įmonei ar įstaigai gali būti ir nelabai naudingos arba net žalingos.
Darbo objektas: Sprendimų priėmimas grupėse. Šiomis dienomis verslininkas ieško geriausio sprendimo likviduoti iškilusias grėsmes. Jam yra svarbu gauti naudingus, teisingus ir žinoma galinčius atnešti pelną ar bėdas galinčius likviduoti sprendimus. Todėl grupių sprendimų priėmimo procesams yra skiriamas ypatingas dėmesys, išbandomi nauji sprendimų metodai, kurių rezultatai yra fiksuojami. Norėdamas geriau įsisavinti studijų metu įgytas žinias, atlikau praktiką (2010.05.31 – 2010.06.18) įmonėje UAB Klaipėdos Konteinerių Terminalas. Praktikos metu, turėdamas progą bei galimybę susipažinau su įmonės vidaus struktūra, su subordinacijos laipsniškumu, krovinių priėmimo ir išsiuntimo dokumentų pildymu. Bendraudamas su atsakingais asmenimis, pvz. ekspedijavimo agentais, talmanais, pamainų viršininkais, pagilinau bendravimo įgudžius, susijusius su krovinių pervežimais. Taip pat turėjau galimybę bendrauti su asmenimis, įgaliotais rupintis atvykusiu kroviniu bei visa dokumentacija, susijusia su kroviniu. Ši praktika man suteikė daug naujų žinių bei galimybę iš arčiau pažvelgti į UAB KKT darbuotojų darbo našumą bei pačiam dalyvauti šios įmonės veikloje.
Tikslai: Išanalizuoti sprendimų priėmimą grupėse, kaip atsakingai ir veiksmingai yra atrenkami galimi sprendimai, kurie duoda naudą ar išsprendžia iškilusią grėsmę.
Susipažinti su konkrečios įmonės įsteigimo procedūra ir įmonės veiklą reglamentuojančiais dokumentais;
Analizuoti įmonės veiklą;
Įtvirtinti studijų metu įgytas teorines žinias;
Uždaviniai:
1. ištirti individualių ir grupinių sprendimų priėmimą bei taikomus metodus. Įvertinti metodų pritaikymo patikimumą bei išskirti vieną iš patikimesnių sprendimo priėmimo metodų.
2. Apibūdinti įmonės įsteigimo tvarką.
3. Susipažinti su įmonės veiklos padalijimu;
4. Apibūdinti darbuotojų pavaldumo struktūrą:
5. Išanalizuoti įmonės organizacinę valdymo struktūrą.
6. Apibūdinti įmonėje taikomą motyvavimo sistemą.
7. Tobulinti profesinius bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų.
Darbo metodai: praktikos atsakingo vadovo stebėjimas bei tiesioginis ryšys su juo, gautų dokumentų analizavimas ir susipažinimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai19 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis129.18 KB
AutoriusTomas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLina Sulutienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sprendimu priemimas grupeje [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Lina Sulutienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą