Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planas: picerija UAB "BIGpizza"

Verslo planas: picerija UAB "BIGpizza"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Bendri duomenys apie įmonę. Santrauka. Siūlomo projekto esmė. Įmonės charakteristika. Firmos vizija. Misija. Įmonės tikslai. Įmonės rūšis ir nuosavybės forma. Žinios apie pagrindinius steigėjus ir akcininkus. Trumpa įmonės veiklos apžvalga. Duomenys apie vietovę. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Veiksniai, lemiantys gaminio (paslaugų) paklausą. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Marketingo tikslai. Kainų politika ir kainos. Realizavimas. Reklama. Pardavimų apimties prognozė. Gamyba (paslaugos). Trumpas gamybinio proceso aprašymas. Transportas. Įrengimai. Medžiagos žaliavos ir jų tiekėjai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos įvertinimas . Rizika susijusi su išoriniais veiksnias. Firmos silpnosios vietos. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Prognozuojamos pajamos. Labiausiai tikėtina verslo prognozė. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansų lentelė. Pelningumo rodikliai.

Ištrauka

Piceriją UAB ,,BIGpizza" nutarta įkurti, kadangi šiuo metu Kėdainiuose nėra picerijos, nėra realių konkurentų. Nutarėme atsižvelgti į gyventojų poreikius (buvo atlikta apklausa). Mūsų tikslas, kad klientai gerai praleistų laisvalaikį, atsipalaiduotų nuo darbų, pamirštų buities rūpesčius, padaryti taip, kad pritrauktumėm ne tik jaunimą, bet ir pensinio amžiaus klientus. Šiuo metu Kėdainių gyventojai neturi, kur nueiti ir jaukiai pasėdėti, skaniai ir nebrangiai pavalgyti, bei pažaisti biliardą.
Svarbiausia picerijoje bus pritaikytas valgiaraštis pagal gyventojų pomėgius, pavyzdžiui, kompleksiniai pietūs, atskiras valgiaraštis vaikams; prieinamos kainos. Sukursime jaukią aplinką, kuri bus maloni kiekvienam klientui. Norėdami į savo piceriją pritraukti tiek rūkančius, tiek nerūkančius lankytojus, atskirsim patalpos dalį pertvara ir įrengsime ten vietas nerūkantiesiems. Taip galima pasiekti, kad visi lankytojai jaustųsi patenkinti ir žinotų, jog mums rūpi jų poreikiai. Įdarbinsime vieną darbuotoją su nuosava transporto priemone, kuris išvežios maistą į namus pagal užsakymus.
Įmonė įregistruota 2010 metų rugsėjo 22 dieną.
Mūsų pasirinkta įmonės forma-uždaroji akcinė bendrovė,tai yra juridinis asmuo, kurio turtas atskirtas nuo savininkų asmeninio turto. Įmonės įstatinis kapitalas 250 000 litų.
Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną, įvertinus galimus rizikos faktorius.
Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą Didžiojoje gatvėje (senamiestis). Tai patogi vieta, nes tai yra Kėdainių centras, daug darboviečių (notarų biuras, savivaldybė, maisto ir drabužių parduotuvės, bankai ir pan.), netoli yra muziejus, mokymo įstaigos . Šioje vietoje galime aktyvinti reklamą, atkreipiant didesnį dėmesį klientų skaičiui, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių gatvių. Joje gausu reklaminių iškabų ir įvairių firmų.
Picerijos patalpos (213 m2) nuomojamos (1 700 Lt/mėn.) yra centre. Strategiškai labai geroje vietoje, dideli žmonių srautai. Picerijos darbo valandos nuo 9 00 iki 23 valandos.
Šiuo metu galime paminėti tik vieną rizikos faktorių, jei netikėtai atsirastų dar vienas žmogus, kuris įkurtų piceriją ir būtų stiprus konkurentas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos referatas
KategorijaVadyba
TipasReferatai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis495.11 KB
AutoriusIzabela
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas picerija UAB BIGpizza [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 37 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą