Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Statybos darbų organizavimas įmonėje

Statybos darbų organizavimas įmonėje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti darbų organizavimo ypatumus statybos įmonėje. Statybos darbų organizavimo samprata. Statybos projektas. Projekto valdymas. Optimali projektų organizacija. Statytojo pareigos ir teisės. Statybos darbų procesų valdymas pagal kalendorinį grafiką. Tinklinis grafikas. Statybos technologijos ir organizavimo dokumentų rengimas. Bendrosios nuostatos. Statybos paruošiamieji ir organizavimo sprendiniai. Statybos darbų technologijos projektai. Statybos darbų technologijos projektų sudėtis. Statybvietės planas. Laikinieji ir privažiavimo keliai. Automobilių keliai. Geležinkeliai. Laikinieji pastatai. Laikinasis aprūpinimas elektros energija. Laikinasis vandentiekis. Laikinieji kanalizacijos įrenginiai. Laikinasis šilumos tiekimas. Laikinosios ryšių ir silpnųjų srovių sistemos. Statybos produkcijos kokybės valdymas. kokybės valdymo samprata. Statybos norminiai dokumentai. Statybos produkcijos kokybės kontrolės būdai ir metodai. Statinių pripažinimas tinkamais naudoti. STR. Aplinkos apsaugos užtikrinimas. Išvados.

Ištrauka

Statyba yra viena svarbiausių ūkio šakų. Statybos plėtotę charakterizuojantys rodikliai atspindi ir bendrą šalies ekonomikos lygį. Natūralu, kad statant pastatus, tiltus ir kitokius objektus plėtojasi ir kitos ūkio šakos, gėrėja visos šalies ekonomika.
Statybos procesas susideda iš daugelio etapų: nuo investicijų formavimo iki skirtingų pastatų tipų statybos darbų technologijos ir organizavimo metodų parinkimo. Įvairiuose etapuose dirba daug žmonių, sprendžiami sudėtingi ir įvairūs klausimai. Visos šio proceso dalys yra labai svarbios, todėl blogai atlikta kuri nors šio sudėtingo proceso dalis gali turėti neigiamos įtakos kitiems etapams. Todėl visi statybos proceso organizatoriai ir vykdytojai privalo derinti veiksmus ir dirbti sutardami, kad galutinis rezultatas – statybos objektas – būtų greitai ir gerai pastatytas.

Darbo tikslas – atskleisti darbų organizavimo ypatumus statybos įmonėje.
Darbo uždaviniai:
1. Statybos darbų technologinio projekto vykdomų statybos darbų technologijos aptarimas.
2. Aptarti statybos kalendorinį planavimą.
3. Aptarti statybvietės planą.
4. Aptarti produkcijos kokybės valdymą.
5. Aptarti aplinkos apsaugą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis570.87 KB
AutoriusJonas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Statybos darbu organizavimas imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą