Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo praktikos ataskaita: plėvelinių įpakavimo medžiagų gamyba UAB "Liepak"

Verslo praktikos ataskaita: plėvelinių įpakavimo medžiagų gamyba UAB "Liepak"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas yra supažindinti skaitančius ir besidominčius šia įmone. Įmonės istorija. Įmonės geografinė padėtis. Įmonės darbo rėžimas. Įmonės tipas ir jo privalumai ir trūkumai. Rinkos struktūra. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje ir jos pagrindiniai konkurentai. Įmonės planuojama veikla. Įmonės struktūra, atskirų struktūrinių padalinių funkcijos. Vadybininko ir administratoriaus funkcijos ir keliami reikalavimai. Darbuotojų saugos ir sveikatos darbo organizavimas įmonėje. Įmonės dokumentacija ir raštvedyba. Naudojamos informacijos technologijos. Įmonės pristatymas ir reklama. Įmonės dalyvavimas užsienio rinkose. Išvados.

Ištrauka

Šiame referate noriu aptarti uždarąją akcinę bendrovę "Lietpak". Tai yra įmonė įsikūrusi Vilniaus priemestyje, Čekoniškių gyvenvietėje, kuri gamina plėvelines įpakavimo medžiagas. Ši įmonė buvo įkurta 1991 metais ir šiuo metu yra viena iš lyderių Baltijos šalyse, gaminančių šiuos produktus.
Savo darbe taip pat trumpai aptarsiu įmonę, jos istoriją ir veiklą. Bus parašyta apie bendrovės vietą Lietuvos ir užsienio rinkoje, bei kaip ji to siekia. Taip pat, parašysiu apie įmonės struktūrą, joje dirbančius darbuotojus, jų pareigas. Atskirai aptarsiu vadybininko ir administratoriaus pareigas.
Mano darbo tikslas yra supažindinti skaitančius ir besidominčiuos šia įmone. Tikiuosi, kad konkretūs atsakymai padės lengviau suprasti uždarosios akcinės bendrovės "Lietpak" struktūrą ir bendrovės darbo išskirtinumą.

Įmonė "Lietpak" buvo įkurta 1991 metais. Nuo to laiko ji randasi Čekoniškių gyvenvietėje.
Nuo įkūrimo metų įmonė sėkmingai plėtojosi ir šiuo metu yra viena iš Baltijos šalių plėvelinių įpakavimo medžiagų gamybos lyderių. Bendrovei pasiekti tokių aukštumų per labai trumpą laiką padėjo neįprastas veiklos pobūdis. Tikrai nedažnai girdime apie įmones gaminančias įpakavimo plėveles, todėl uždaroji akcinė bendrovė "Lietpak" nuo įkūrimo neturėjo labai grėsmingų konkurentų ir galėjo laisvai plėtoti savo verslą. Net ir dabar, po septyniolikos metų, įmonė neturi sau lygių. Per mėnesį bendrovė pagamina 70 mln maišelių, tai yra net 600 tonų, per metus ji pagamina apie 10000 tonų prekių, ir kas mėnesį asortimentas pagausėja net 1000-1200 prekių. Taip pat negalime pamiršti, kad bendrovė tiekia prekes ne tik Lietuvos rinkai, bet ir 18 užsienio šalių.
Nors prieš gerą dešimtmetį įmonė degė, jai pavyko atsistatyti. Šiuo metu įmonėje yra įdiegiami nauji įrenginiai. Įvairios naujos technologijos padeda įmonei plėstis, gaminti naujus ir kokybiškesnius produktus, bei surasti daug naujų klientų užsienyje.
Įmonė sėkmingai plėtojosi, todėl jai suteikti finansinę paramą ryžosi net Europos Sąjunga. 2006 metais iš Europos Sąjungos skirtų lėšų Lietuvos įmonėms, uždarąjai akcinei bendrovei "Lietpak" buvo skirta net 6.3 mln litų, tam kad įdiegtų programą "Barjerinės plėvelės gamyba ir LOJ regeneracija diegiant daugiasluoksnių polimerinių lapų gamybos ir šilumą regeneruojančios terminės oksidacijos technologijas". Šios paramos dėka, dabar bendrovė turi daugiau galimybių surasti užsakovų užsienyje.
Įmonė nuo savo įkūrimo laiko sukaupė daug patirties ir įrengė daug modernių įrengimų. Bendrovė visą laiką stebi tarptautinius rinkos pokyčius, todėl galime būti užtikrinti, kad tai yra patikima įmonė, kuri su laiku dar labiau plėsis. Šiuo metu uždaroji akcinė bendrovė "Lietpak" planuoja plėstis ir statyti savo filialą Rusijoje. Negalime teigti, kad tai bus vienintelis toks filialas, ir kad jų nebus kitose šalyse, taigi tikėkimės, kad įmonei sekmės nepritrūks.
Bendrovė buvo įkurta prieš septynioliką metų, per tą laiką ji pasirašė daug sutarčių, surado pelną nešančių užsakovų ir toliau dar labiau plečiasi, todėl artimiausiu laiku galime būti tikri, kad įmonės istorija dar labiau paįvairės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-10-11
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis349.83 KB
AutoriusKatažina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJarašūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 1 Klasė/kursas
  • Jarašūnienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą