Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Logistikos valdymo analizė: krovinių gabenimas UAB "Benmore"

Logistikos valdymo analizė: krovinių gabenimas UAB "Benmore"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. UAB "Benmore" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Veikla: Laivų agentavimo, ekspedijavimo paslaugos. Krovinių plukdymas jūrų transportu. Metalo laužo supirkimas, prekyba. Vizija: Stabiliai, efektyviai ir saugiai veikianti įmonė, savo veikla užtikrinanti maksimalų klientų poreikių tenkinimą. Įmonės vieta tarptautiniame logistikos kanale. Transportavimo procesas. Ekspedicinių firmų vieta ir ekspedicinės paslaugos transportavimo procese. Informaciniai srautai, kontrolė ir užsakymo ciklas logistikoje. Tarptautinės prekybos koncepcijos. Eksporto svarba. Eksporto operacijų planavimas. "Benmore" logistikos valdymo analizė. UAB "Benmore" transporto logistika. UAB "Benmore" sandėlių logistika ir prekių paskirstymas. UAB "Benmore" eksporto valdymas. Sutarčių su užsienio partneriais sudarymas ir prekių pristatymas. Konkurenciniai įmonės pranašumai. Prekybos sąlygų analizė. Pagrindiniai įmonės plėtros tikslai ir eksporto plėtros etapai. Užsienio rinkų pasirinkimas ir rinkų bandymai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Tuo atveju, jeigu verslo logistika suprantama kaip koordinuotai valdomų, tarpusavyje susijusių veiklos sričių grupė, logistikos specialistų uždavinys yra pačiu efektyviausiu būdu pateikti vartotojams prekes ir paslaugas, atsižvelgiant į jų poreikius bei paklausą. Kitaip sakant, logistikos tikslas yra pristatyti reikiamus krovinius, prekes ir paslaugas į reikiamą vietą kiek įmanoma mažesne kaina ir reikiamu laiku. Fizinio tiekimo kanalas rodo laiko ir erdvės nuotolį tarp įmonės pirminių medžiagų šaltinių ir jų perdirbimo taškų bei produkcijos pirkėjų. Verslo logistika vadinam fizinį tiekimą ir fizinį skirstymą, kadangi jų operacijos yra panašios.
Logistika apima visas vadybos operacijas, pasikartojančias daug kartų, kol žaliava paverčiama gatavu produktu.
Norint sukurti įmonės verslo sistemą, būtina suformuoti optimalų verslo veiklos tinklą. Verslo logistikos sistema susideda iš sandėlių tinklo, mažmeninio realizavimo rinkų, atsargų, transporto ir informacinių sistemų. Subalansuota šių veiksnių visuma sudaro galimybę pasiekti pusiausvyrą tarp produkcijos ar prekių realizavimo apimties ir kainų, susijusių su verslo veiklos tinklo kūrimu ir jo funkcionavimu. Todėl grafiškai verslo logistos tinklas gali būti pavaizduotas kaip abstrakti grandžių ir susikirtimų sistema.
Logistinė veikla pasikartoja atvirkštine tvarka tais atvejais, kai naudotos atliekos yra surenkamos ir pakartotinai perdirbamos.
Produkcijos srautų judėjimo ir saugojimo veiklos visuma yra visos verslo logistikos sistemos dalis. Kartu egzistuoja ir informacijos srautų tinklas, kuriuo perduodama informacija apie prekių atsargų kiekį, prekybos apimtį, prekių kainas, transporto tarnybos darbą. Informacijos tinklą sudaro paštu, telefonu, faksu, internetu iš vieno geografinio taško į kitą perduodama informacija. Susikirtimo taškai yra informacijos surinkimo ir perdavimo punktai, kuriuose vadybininkai kompiuteriais valdo pardavimo, transportavimo ir saugojimo procesus bei reguliuoja operatyvinę informaciją. Informacinė sistema, kaip ir produkcijos srautų sistema, yra sudaryta iš grandžių ir taškų. Didžiausias skirtumas yra tas, kad prekės juda paskirstymo kanalu užsakovo link, o informacija daugiausia juda iš klientų į žaliavų Šaltinius. Informacijos ir prekių judėjimo tinklai turi būti susieti į apgalvotą logistinę sistemą, kadangi jie priklauso vienas nuo kito. Pavyzdžiui, suprojektuotas informacijos tinklas daro įtaką užsakymų atlikimo trukmei, o ji savo ruožtu - atsargų kiekiui tinklo mazguose. Atsargų kiekis veikia vartotojų aptarnavimo kokybę, o tai lemia užsakymo ciklo trukmę ir efektyvaus informacijos tinklo kūrimą. Todėl galima teigti, kad visos verslo logistikos dalys yra ir turi būti nagrinėjamos kaip viena sistema.
Verslo veikla, kuri sudaro logistiką, priklauso nuo įmonės organizacinės struktūros ir to, kiek svarbi logistikos operacijoms kiekvieno padalinio veikla.
Verslo veiklos rūšys yra suskirstytos į pagrindines ir pagalbines todėl, kad pagrindinė veikla dažniausiai vyksta kiekviename logistikos kanalo segmente, o pagalbinė veikla organizuojama atsižvelgiant į aplinkybes tik tam tikrose sferose. Pagrindinės veiklos išlaidos prisideda prie bendrųjų logistikos kaštų, todėl būtina efektyviai koordinuoti ir spręsti logistikos uždavinius. Vartotojų aptarnavimo standartai lemia gamybos lygį, taigi jie taip pat daro įtaką būsimoms logistikos išlaidoms. Jei nustatyti labai aukšti arba labai specifiški paslaugos standartai, jos teikimo galimybės gali tapti ribotos, todėl kaina dar padidės.
Transportavimas ir atsargų valdymas sudaro pagrindines logistikos išlaidas. Patirtis rodo, kad kiekvienai iš jų priklauso nuo 50 iki bendrųjų logistikos išlaidų. Transportavimas prideda produkcijai vietos ir laiko, o atsargos - laiko vertę. Transportavimas yra būtinas, nes jokia įmonė negali egzistuoti neplanuodama savo žaliavų ir/arba gatavų produktų judėjimo.
Užsakymų tvarkymas yra labai svarbi veiklos rūšis. Jos išlaidos yra mažos palyginti su transportavimo ir atsargų priežiūros išlaidomis. Nepaisant to, užsakymų tvarkymas yra svarbus viso laiko, kol vartotojas gauna prekes ar paslaugas, elementas. Ši veikla taip pat spartina produkcijos judėjimą ir paslaugų teikimą.


Tikslas – atskleisti logistines veiklos ypatumus, išanalizuoti įmonės veiklą.
Uždaviniai:
1. Apibudinti krovinio gabenimo ypatumus UAB "Benmore"
2. Išnagrinėti transportavimo procesą
3. Išnagrinėti eksporto pagrindinės operacijas
4. Išanalizuoti problemas pateikti sprendimo būdus
Darbo metodai – Stebėjimas, dokumentų analizė, literatūros šaltinių analizė
Darbo sruktūra - Bus įvertinamos įmonės logistinės veiklos kriptys, pardavimų organizavimas, eksporto svarba bei iškylusios problemos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis264.35 KB
AutoriusDmitrij
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Anužienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Logistikos valdymo analize kroviniu gabenimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 4 Klasė/kursas
  • A. Anužienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą