Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Profesinės praktikos ataskaita: minkštų baldų gamyba UAB "Lukandra"

Profesinės praktikos ataskaita: minkštų baldų gamyba UAB "Lukandra"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadinė dalis. UAB "Lukandra" yra minkštų baldų gamybos įmonė, gaminanti kokybiškus klasikinio bei modernaus dizaino minkštus baldus svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, viešbučiui ir biurui. Valdymas. Marketingas. Apskaita. Praktikos vertinimas.

Ištrauka

Pagal studento praktinio mokymo sutartį, praktiką atlikau uždarojoje akcinėje bendrovėje (UAB) LUKANDRA.
Profesinės praktikos tikslas buvo susipažinti su šios bendrovės administravimu ir valdymu, su jos prekėmis bei paslaugomis, tiekėjais ir pirkėjais, išsiaiškinti, kokias rėmimo priemones ir kokią kainų politiką įmonė taiko bei kaip vyksta apskaita įmonėje, kad būtų galima pateikti praktikos ataskaitą.
Norint pasiekti aukščiau išvardintus tikslus, praktikos metu buvo iškelti šie uždaviniai: palyginti UAB LUKANDRA taikomus valdymo principus su teoriniais principais, įsisavintais paskaitų metu, taip pat, išanalizuoti prekių ir paslaugų asortimentą, kainodaros principus bei buhalterinės apskaitos organizavimą.
Šios profesinės praktikos ataskaitos uždaviniai – supažindinti su UAB LUKANDRA ir išanalizuoti jos veiklą, produkcijos asortimentą ir jo sudedamąsias dalis, organizacinę struktūrą, marketingo komplekso elementus, bendrovėje naudojamą kainų nustatymo sistemą bei apskaitos organizavimą.
UAB LUKANDRA yra minkštų baldų gamybos įmonė, gaminanti kokybiškus klasikinio bei modernaus dizaino minkštus baldus svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, viešbučiui ir biurui. Bendrovė užsiima ne tik baldų gamyba, tačiau savo gaminius taip pat eksportuoja, taip pat užsiima importu bei tiek didmenine, tiek ir mažmenine prekyba.
Įmonėje gaminami minkšti kampai, foteliai, sofos - lovos, pufai, tachtos išsiskiria dideliu funkcionalumu, originalumu, kompaktiškumu ir patvarumu. Balduose įmontuojami automatiniai ištraukimo mechanizmai leidžia išplėsti baldo naudojimo galimybes: minkštas kampas, sofa ar fotelis gali akimirksniu virsti patogia lova. Didelis dėmesys skiriamas ne tik funkcionalumui ir dizainui, bet ir ergonomiškumui užtikrinti – kuriant baldų konstrukcijas, visada atsižvelgiama į žmogaus kūno formų ypatumus. LUKANDROJE gaminami baldai yra patogūs, kompaktiški, taupantys erdvę, suteikiantys platesnes galimybes formuoti unikalius, savito stiliaus interjerus.
Bendrovė baldų gamybai naudoja tik sertifikuotas, Europos standartus atitinkančias medžiagas: kokybišką medieną, patvarią baldų furnitūrą, padidinto elastingumo, didelėms apkrovoms atsparų poroloną. Ilgaamžiškumui užtikrinti naudojamos kokybiškos Vokietijoje pagamintos spyruoklės, o lovų gamybai naudojami specialūs čiužiniai. Užsakovų patogumui siūlomas didelis pasaulyje gerai žinomų kompanijų bei Lietuvos gamintojų baldinių audinių pasirinkimas.
Visą pelną LUKANDRA gauna parduodama minkštus sėdimuosius baldus ir juos pristatydama pirkėjui. Visi bendrovės gaminiai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, turi "Baldų sertifikavimo centro" išduotus kokybės pažymėjimus. Įmonėje pagamintiems baldams suteikiamas 12 mėn. garantinis aptarnavimas. Užsakovui pageidaujant teikiamos kokybiškos baldų surinkimo paslaugos. Užsakant didesnį produkcijos kiekį, taikomos nuolaidos bei garantuojamas operatyvus pristatymas. UAB LUKANDRA tai įsipareigoja savo sutartyse su pirkėjais. Didesniems pirkėjams įsipareigojama savo transportu ir savo sąskaita pristatyti ir įrengti pirkėjų prekybos centre savo gaminių ekspozicijas pagal suderintą asortimentinį sąrašą, garantuoti ekspozicijos atstatymą, jeigu prekės parduodamos, bei pastovią jų priežiūrą. Bendrovė taip pat pateikia pirkėjams baldų surinkimo brėžinius, reklaminę medžiagą bei rašytinę informaciją apie gaminius, kuri yra skirta pirkėjams prekybos salėse. Jeigu per 30 dienų nebuvo pateikta nei vieno užsakymo ir prekės nebuvo parduotos, pirkėjas apie tai informuoja UAB LUKANDRA, o ši savo ruožtu pasiūlo arba prekes nukainuoti, arba jas pakeisti kitomis, arba prekes atsiimti.
Įmonė savo gaminiais bei importuota produkcija prekiauja Kaune – didžiausioje miesto gatvėje bei Urmo bazėje.
UAB LUKANDRA dirba su aštuoniais pagrindiniais tiekėjais. Didžiausias jos tiekėjas yra Lietuvos UAB LITENA. Maždaug vienodą dalį tiekime pasidalija UAB LITFOAM, UAB DINASAS, UAB AUDMIJA, AB AUDĖJAS IR STYLE & FASHION. Jie įmonei tiekia baldinius audinius. Mažiausią dalį iš lietuviškų bendrovių užima UAB TRUKMĖ. Smulkiausias tiekėjas yra Lenkijos fabrikas STALMOT.
Pagrindiniai UAB LUKANDRA gaminamos produkcijos pirkėjai ir atstovai yra Lietuvos UAB BALDŲ ROJUS bei Latvijos SIA VLT. Nemažai perka ir UAB AUDĖJO PREKYBOS CENTRAS. Nedidelę dalį pirkėjų sudaro UAB LADALVA iš Alytaus ir UAB GERI BALDAI iš sostinės, taip pat UAB ARNEIGA ir UAB GRASINTOS PASLAUGOS iš Panevėžio.
Kokybiškų minkštųjų spyruoklinių baldų gamintojas ir prekiautojas UAB LUKANDRA susiduria su nemaža konkurencija ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje, taip pat ir užsienio valstybėse, į kurias eksportuoja savo gaminius. Stiprūs konkurentai Kaune yra PLAZA baldų ir interjero centras, UAB DIFORMA, UAB MONOIDĖJA, individuali įmonė BALVAIDA, UAB Burtažodis bei TO IR TO, UAB VAVIRA. Kėdainiuose baldais prekiauja UAB ELBEKA, Šiauliuose UAB SINTUVA, Alytuje – Z. Jakubynienės įmonė. Sostinėje yra taip pat daug stiprių konkurentų pradedant UAB SLENKANČIOS SISTEMOS, UAB ADELANTA, UAB SADITA IR KO ir baigiant senovinių baldų krautuvėmis, kurių viena didžiausių yra VINTAGE. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis43.09 KB
AutoriusMokslas
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKašetienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą