Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Funkcinių įmonės valdymo uždavinių projektavimo metodai

Funkcinių įmonės valdymo uždavinių projektavimo metodai

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – aprašyti, išanalizuoti ir palyginti funkcinių įmonės valdymo uždavinių projektavimo metodus. Projektavimo metodai. Struktūriniai projektavimo metodai. Spiralinis projektavimo metodas. Komponentinis projektavimo metodas. Praktinis struktūrinio projektavimo pavyzdys (avansų skaičiavimas). Informacinis modelis. Matematinis modelis ir sprendimas. Technologinis procesas (duomenų srautų schema). Objektiniai projektavimo metodai. Praktinis objektinio projektavimo pavyzdys (mobiliojo ryšio įmonė). Ovalinis modelis. Esybių ir jų ryšių diagrama. Infologiniai duomenų bazės modeliai (tinklinis modelis ir hierarchinis modelis). Išvados.

Ištrauka

Nūdieną kompiuterinės technikos naudojimas yra siejamas su naujausiomis informacinėmis technologijomis, garantuojančiomis patikimą ir greitą žmonių aprūpinimą jų veiklai reikalinga informacija, o kas dar svarbiau – aktyvią kompiuterių ir žmonių sąveiką, jų dialogą ieškant reikiamų sprendimų.
Kiekvieną dieną visoje savo veikloje mes turime priimti sprendimus. Šių sprendimų teisingumas visada tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokios informacijos mes turime. Pati savaime nesisteminga informacija nėra labai vertinga. Milžiniški jos kiekiai laisvai platinami visuomenės informavimo priemonių dėka, tačiau dažnai dėl klaidingos, nepilnos ar pasenusios informacijos mes prarandame savo pinigus ir laiką. Taigi tam, kad priimtumėme teisingus sprendimus, informaciją reikia surinkti ir pateikti sistemizuotą ir nepasenusią. Taigi kuriamos informacinės sistemos, kurios skirtos informacijai apdoroti, formuoti (kurti), skleisti (siųsti ir gauti), taip pat sprendžia funkcinius uždavinius apie kurių projektavimo metodus kalbėsime šiame darbe.
Neįsigilinus, atrodo jog jokio skirtumo, kokiu būdų uždavinys buvo projektuotas, svarbu galutinis variantas, tačiau IT specialistai privalo suvokti projektavimo metodus jų privalūmus ir trūkumus. Kadangi duomenys turi būti organizuojami ir valdomi taip, kad būtų kuo didesnė nauda organizacijai, suteiktų jei pranašumo, be to ne visi projektavimo metodai tenkina tam tikrus poreikius. Renkantis metodą turi būti atsižvelgti į galimybių ir kainos santykį.
Kursinio darbo tikslas – aprašyti, išanalizuoti ir palyginti funkcinių įmonės valdymo uždavinių projektavimo metodus. Tikslui pasiekti kursiniame darbe reikia:
1) apibrėžti projektavimo metodus;
2) pateikti ir išanalizuoti projektavimo metodų pavyzdžius;
3) išsiaiškinti metodų privalumus ir trūkumus.
Šiame darbe bus analizuojami du projektavimo metodai: struktūrinis ir objektinis. Buvo naudota literatūra, internetas bei dėstytojų konspektai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-31
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai7
Dydis204.12 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. Zenonas Brazaitis
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Funkciniu imones valdymo uzdaviniu projektavimo metodai [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. dr. Zenonas Brazaitis
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą