Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Investicinis projektas ir jo įvertinimas: automobilių švaros ir vidaus interjero priežiūros paslaugos

Investicinis projektas ir jo įvertinimas: automobilių švaros ir vidaus interjero priežiūros paslaugos

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Įvadas. Esmė – įkurti automobilių švaros ir vidaus interjero priežiūros centrą, kuris aptarnautų Kėdainių miesto ir rajono gyventojus. Kuriamos įmonės veiklos kryptys ir tikslai. Šakos, kurioje veiks įmonė, aprašymas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai parametrai, reikalingi tyrimai. Marketingo planas. Rinkos analizė. Tikslinės rinkos pasirinkimas. Rinkos segmentavimas. Verslo aplinkos veiksnia. Potencialūs konkurentai ir vartotojai. Marketingo kompleksas. Prekė/paslauga (product). Kaina (price). Vieta/paskirstymas (place). Rėmimas (promotion). Pardavimų prognozė. Paslaugų teikimo planas. Paslaugų teikimo procesas. Technologinė įranga. Reikalingos medžiagos. Gamybiniai pajėgumai. Patalpos. Organizacinis planas. Juridinė įmonės forma. Nuosavybės struktūra. Organizacinė struktūra. Personalas. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taškas. Sąnaudų prognozė. Ekonominiai finansiniai rodikliai. Rizikos vertinimas. Silpnosios firmos vietos. Naujų technologijų pasirodymo tikimybė. Alternatyvios strategijos. Priedas (1).

Ištrauka

Šio projekto esmė – įkurti automobilių švaros ir vidaus interjero priežiūros centrą, kuris aptarnautų Kėdainių miesto ir rajono gyventojus.
Įmonė teiks visas su automobilių švara susijusias paslaugas – kėbulo plovimas, poliravimas, salono sausas ir cheminis valymas, variklio plovimas ir ratų priežiūra. Išskirtinis bruožas Kėdainių rajone – visos paslaugos bus atliekamos rankomis, apsaugant kliento automobilį nuo galimų mechaninių pažeidimų automatinėse plovyklose.
Savo veikloje taikysime kainas orientuodamiesi į konkurentų kainų politiką, nustatydami žemesnes nei vidutinės rinkos kainos. Tačiau svarbesnis veiksnys, užtikrinantis mūsų firmos konkurentabilumą, bus ne kaina, o paslaugų kokybė ir kompleksiškumas.
Įmonės direktorė – A. Pavardenė – viena iš dviejų akcininkių yra atsakinga už projekto įgyvendnimą. Jai priklauso kontrolinis įmonės akcijų paketas (57 proc). Direktorė įgijusi verslo vadybos magistro išsilavinimą, 4 metus dirbo paslaugų įmonėje projektų vadovės pareigose. Pirmaisiais įmonės veiklos metais planuojama pasamdyti 10 darbininkų ir buhalterę.
Projekto finansavimo poreikis sudaro 199 873 litus, kurių didžioji dalis bus skirta ilgalaikio turto įsigyjimui (pastatas, technologinė įranga), dalis – reikalingoms medžiagoms įsigyti. Projektas bus finansuojamas iš vidinių ir išorinių šaltinių. 35 tūkst. litų investuoja akcininkės, o likusią dalį planuojama padengti imant paskolą iš banko.
Projekto finansinė analizė parodė, kad įmonė jau po pirmųjų veiklos metų bus pelninga ir turės pakankamai pinigų grąžinti paskolas ir sumokėti palūkanas. Projekto atsipirkimo laikas – mažiau nei metai (0,68 metų). Projekto pelningumas jau pirmais įmonės veiklos metais labai aukštas – kiekvienas įdėtas litas duoda 89 centus grynojo pelno.

Kuriamos įmonės pagrindinė veikla bus orientuota į automobilių švaros ir vidaus interjero priežiūros paslaugas, tokias kaip automobilių plovimas rankiniu būdu, automobilių poliravimas, automobilių salonų valymas, ratlankių plovimas ir kitos susijusios paslaugos. Šios paslaugos bus teikiamos Kėdainių rajono lengvųjų automobilių vairuotojams ir šiame rajone veiklą vykdančioms įmonėms, turinčioms reprezentacinių automobilių ūkį.

Įmonės egzistavimo prasmę apibūdina organizacijos misija – "Įmonė teiks kokybiškas paslaugas automobilių savininkams, taupantiems laiką bei pinigus ir besirūpinantiems savo automobilio priežiūra".
Pagrindinis strateginis tikslas, plėtojant šį verslą tapti pagrindiniu minėtų paslaugų tiekėju Kėdainių rajono rinkoje. Taktiniais tikslais laikysime nuolatinę verslo plėtrą, teikiamų paslaugų kokybės gerinimą, aktyvų klientų verbavimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-03-16
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis139.36 KB
AutoriusJustina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Stepanovas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicinis projektas ir jo ivertinimas automobiliu svaros ir vidaus interjero prieziuros paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • A. Stepanovas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą