Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Praktikos ataskaita: prekyba ekologiškomis kosmetikos priemonėmis "Ekovita"

Praktikos ataskaita: prekyba ekologiškomis kosmetikos priemonėmis "Ekovita"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Marketingo skyrius. Rėmimas. Skyriuje nuveikti darbai. Komercijos skyrius. Komercijos skyriaus funkcijos. Skyriuje nuveikti darbai. Darbo organizavimas komercijos skyriuje. Žmogiškųjų išteklių skyrius. Žmogiškųjų išteklių skyriaus uždaviniai. Skyriaus funkcijos. Skyriuje atlikti darbai. Buhalterinės apskaitos skyrius. Skyriaus funkcijos. Pirminiai skyriaus dokumentai. Apskaitos procesas įmonėje. Skyriuje atlikti darbai. Išvados.

Ištrauka

"Ekovita" – tai įmonė, kuri imituoja tikrą bendrovės veiklą, prekiauja su kitomis praktinio mokymo firmomis ir veikia pagal tam tikrus įmonėje vykstančius procesus. Praktinio mokymo firmoje viskas yra tikra (finansiniai dokumentai, sutartys, mokesčių tarifai, dirbama pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, atsižvelgiama į realius valiutų kursus ir pan.). Skirtumas tik toks, kad nėra tikrų materialių prekių (jos egzistuoja tik dokumentuose) ir pinigai yra netikri (tik imitacinio banko įrašuose, VPMF buhalterijos knygose). Praktinio mokymo firma "EKOVITA" 2009-02-03 buvo įregistruota "SimuLith" tinklo rejestre vadovaujantis LR įmonių rejestro įstatymu. Įmonės adresas Pramonės g. 20, LT-3000 Kaunas. UAB "EKOVITAI" buvo suteiktas įmonės kodas (255555850). Firmos rūšis yra uždaroji akcinė bendrovė, kuri yra savarankiška akcinio kapitalo įmonė, kurios kapitalas padalintas į dalis akcijas. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi LR Akcinių bendrovių įstatymu, kitais LR įstatymais bei norminiais aktais, reglamentuojančiais įmonių veiklą, o taip pat UAB "EKOVITA" įstatais. Bendrovės jstatinis kapitalas yra 65 000 Lt, kuris yra padalintas į 13 paprastųjų vardinių akcijų ir vienos akcijos nominali vertė - 5000 Lt. Bendrovės akcijos negali būti platinamos bei jomis prekiaujama viešai.
"EKOVITA" prekiauja ekologiškomis kosmetikos priemonėmis. Pagrindiniai veiklos tikslai yra vykdyti komercinę veiklą, teikti paslaugas ir gauti ekonominę naudą (pelną). Šioje praktinio mokymo firmoje yra keturi skyriai:
• Personalo;
• Pirkimų;
• Pardavimų ir rinkodaros;
• Finansų ir buhalterijos.
Steigiant šią firmą, atidžiai įvertinome rinkos situaciją, kurioje ji veiks. Mums buvo svarbu išanalizuoti mikroaplinką, išsiaiškinti konkurentus bei ar bus norinčių pirkti mūsų siūlomas prekes. Kadangi įmonė prekiauja ekologiškai kosmetikos gaminiais, konkurentų šioje sirtyje neturi, todėl galime sėkmingai plėtoti savo veiklą. Taip pat kadangi dabar yra labai aktuali ekologijos tema, daug žmonių ja domisi, tai manau ir pirkėjų mes turėsime nemažai.
Mano manymu akcinei bendrovei "EKOVITA" ekonominė aplinka yra vienas iš svarbiausių makro aplinkos elementų. Juk ekonominę aplinką apibūdina tokie rodikliai kaip pirkėjų pajamos, kredito gavimo galimybės, prekių kainų lygis.
Socialinė kultūrinė aplinka, mano manymu mažai ką keičianti aplinka kosmetikos pardavime. Juk kiekvienas niro atrodyti gražiai ir jiems būtinos kosmetikos priemonės, galbūt netgi neišskirčiau vartotojų amžiaus grupėmis, nes kosmetiką renkasi įvairaus amžiaus žmonių. Aišku, būtina paminėti, kad mes prekiaujame ekologiška kosmetika. Todėl ją gali pirkti žmonės, kuriems rūpi ekologija ir sveikata. .
Gamtinė aplinka- mes kaip tik gaminame ekologišką kosmetiką, kuri nekenkia žmogaus odai. Manau ši aplinka mus mažai veikia. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-02-25
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis29.4 KB
Autoriusingriulis
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Šabrinskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą