Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Mokomosios praktikos ataskaita: prekyba statybinėmis medžiagomis UAB "Orfis"

Mokomosios praktikos ataskaita: prekyba statybinėmis medžiagomis UAB "Orfis"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Susipažinimas su įmone (įmonės steigimo tvarka, juridinis statusas, valdymo struktūra, veikla ir tikslai). Juridinis įmonės statusas. Valdymo struktūra. Įmonės padaliniai, jų veikla bei funkcijos. Įmonės (padalinio) darbo organizavimas, aprūpinimas reikalingais ištekliais. Įmonės (padalinio) perspektyvų analizės (stipriosios ir silpnosios pusės, galimybės ir grėsmės). Įmonės (padalinio) veiklos įvertinimas ir kokybės kontrolė. Marketingo tyrimai įmonėje. Įmonės marketingo strategija ( produkto kainodaros, pateikimo ir rėmimo strategija). Darbuotojų priėmimo į darbą tvarka, adaptacija, darbo vertinimas. Personalo mokymo ir kvalifikacijos tobulinimas. Susipažinimas su darbuotojų pareiginiais nuostatais. Įmonės pildomi pirminiai apskaitos dokumentai (PVM sąskaitos faktūros, kasos pajamų orderiai). Įmonėje taikomos kompiuterinės buhalterinės apskaitos programos. Įmonėje rengiama metinė finansinė atskaitomybė (balansas, pelno (nuostolio) ataskaita, paaiškinamasis raštas).

Ištrauka

įregistruota 1991 metais, Molėtuose, Melioratorių g. 2. Tais pačiais metais pradėjo vykdyti prekybinę veiklą, atlikti statybos remonto darbus. Nuo 1995m. bendrovė užsiima tik didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis. Per keturiolika gyvavimo metų bendrovė sukaupė didžiulę patirtį šioje sferoje ir gali ne tik parduoti, bet ir suteikti profesionalias praktines konsultacijas Jums rūpimais klausimais, padėti priimti vieną ar kitą sprendimą, įdiegiant naujas medžiagas ir technologijas. Šiai dienai turinti prekybos centrą Molėtuose ir padalinius Utenoje, Vilniuje bei Molėtuose.
UAB "Orfis", toliau vadinama bendrove, yra uždaru būdu neribotam laikui įsteigta bendrovė. Bendrovė įsteigta ir veikia pagal Lietuvos Respublikos konstituciją, įmonių, akcinių bendrovių ir kitus įstatymus. Bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės. Pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu. Bendrovės įstatinis kapitalas padalintas į dalis, vadinamas akcijomis.
Bendrovė gali turėti savo filialus, veikiančius pagal bendrovės įstatus ir suteiktus įgaliojimus, kurie turi būti nurodyti filialo nuostatose. Filialas nėra juridinis asmuo ir naudojasi bendrovės, kaip juridinio asmens, vardu.
Bendrovės buveinės adresas: Melioratorių g. 2, 33118 Molėtai, Lietuvos Respublika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis283.99 KB
AutoriusJulita
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasL. Kaušylas
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mokomosios praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą