Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Pažintinės praktikos ataskaita: maisto gamyba UAB "Rilva"

Pažintinės praktikos ataskaita: maisto gamyba UAB "Rilva"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. UAB "Rilva" veikla, produkcija, klientai, tiekėjai ir konkurentai. Įmonės informacinė sistema. Įmonės darbo organizavimas. Darbuotojų struktūra. Konfliktai. Konfliktų tipai bei juos sukeliančios priežastys. Konfliktų sprendimo būdai. Įmonės valdymas. UAB "Rilva" valdymo funkcijos. Planavimas. Organizavimas. Motyvavimas. Kontrolė. UAB "Rilva" valdymo sprendimai. UAB "Rilva" dokumentacija. UAB "Rilva" veiklos rodikliai. išvados.

Ištrauka

Mano pažintinės praktikos atlikimo vieta – Uždaroji Akcinė Bendrovė "RILVA" (toliau UAB "RILVA"). Įmonės veikla yra produkcijos gamyba ir tiekimas. Vystydama savo veiklą remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir galiojančiais Europos Parlamento ir Tarybos reglamentais. Įmonės produktai yra submarinai ir sumuštiniai.
Darbo tikslas – pažintinės praktikos ataskaitos paruošimas.
Pažintinė praktika – svarbus savarankiškių studijų elementas. Atlikdama pažintinę praktiką ugdžiau analitinio darbo įgūdžius; siejau teorines žinias su praktine situacija; rinkau ir apdorojau reikalingus duomenis, atlikau stebėjimus, analizavau gautus duomenis ir juos apibendrinau.
Pažintinės praktikos tikslas – teorinių žinių taikymas praktikoje – išsiaiškinti kaip teorinės žinios apie verslą, jo vadybos pagrindus, įmonės ekonomiką, taikomos praktikoje, suvokti realų teorinių žinių ir praktinio darbo įgūdžių poreikį; susipažinti su praktiniu verslo organizavimo bei veiklos valdymo procesu UAB "RILVA"; patikrinti įgytas žinias bei savo sugebėjimus taikyti praktikoje ir apsispręsti dėl vadybininko specializacijos krypties pasirinkimo tolimesnėse studijose.
Pažintinės praktikos uždaviniai:
• Surinkti ir apibendrinti informaciją apie tam tikro tipo įmonių ar institucijų vadybą ir administravimą. Apibūdinti UAB "RILVA" valdymo sistemą, įmonės informacinę sistemą, įmonės valdymo problemas ir jų sprendimo būdus.
• Praktikos metu išanalizuoti ankstesnėse studijose įgytų teorinių žinių praktinio panaudojimo patirtis, prioritetą teikiant verslo pagrindų, vadybos pagrindų, inžinerijos pagrindų, gamybos technologijos ir organizavimo bei kitiems dalykams.
• Praktikos metu įvertinti savo gebėjimus ateityje dirbti konkretų vadybinį darbą.
Praktikos ataskaitoje išsamiai pristatau UAB "RILVA" charakteristiką, susipažindinu su įmonėje esančia dokumentacija, organizacine valdymo struktūra, pateikiu darbuotojų funkcijas bei iškilusių konfliktų sprendimo būdus. Praktikos metu naudojau stebėjimo, praktinius tyrimo metodus, analizavau Lietuvos bei užsienio autorių literatūrą, taip pat remiausi viešaisiais internetinės informacijos šaltiniais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis86.67 KB
AutoriusTatjana
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Nina Šukelienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintines praktikos ataskaita maisto gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • lekt. Nina Šukelienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą