Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Inovacinis projektas: virtuali meno galerija

Inovacinis projektas: virtuali meno galerija

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinė darbo idėja – virtuali meno galerija. Ar pritaptų tokia paslauga Lietuvos rinkoje, bus išsiaiškinama palaipsniui, remiantis jau esančių paslaugų rinkos analize, techninėmis galimybėmis. Teorinė dalis. Inovacijų samprata. Inovacijų klasifikacija. Inovacinis procesas (tyrimai). Projekto samprata. Projekto sąvoka. Projekto bruožai. Projektų klasifikacija. Inovacinis projektas. Praktinė dalis. Tyrimai. Vidinių veiksnių analizė. Išorinių veiksnių analizė. Spręstinos problemos. Inovacinio projekto aprašymas. Tikslai. Uždaviniai. Ištekliai. Veiklos (įgyvendinimo būdo aprašymas). Pasiekimai, rezultatai, poveikis. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje ir versle inovacijų reikalingumas bei svarba jau nebekelia jokių abejonių. Dauguma naujovių, nesvarbu, ar tai būtų naujas produktas/paslauga, ar pritaikytas naujas gamybos metodas, yra priimamos, nes jos leidžia pagerinti ir patobulinti ne tik pačios įmonės veiklą ar mus supančią aplinką, bet ir dar geriau patenkinti vartotojų poreikius. Nors verslas, kuriame numatoma diegti inovacijas, yra rizikingesnis už tradicinį, bet gyvenimas ne kartą yra įrodęs inovacinio verslo pranašumus, lemiančius jo sėkmę.
Naujoms technologijoms sparčiai veržiantis į priekį nuolat keičiasi ir vartotojų požiūris bei poreikiai. Vartotojo tikslas yra sutaupyti laiko, atliekant darbus ar perkant kokį naują įrenginį. Todėl yra ieškoma kuo tobulesnių produktų, kad įsigyta prekė atliktų visus įmanomus ir reikiamus procesus. Taip pat vartotojai tikisi gauti aukštos kokybės produktus, todėl bet kurios inovacinės įmonės pagrindinis tikslas būtų tenkinti nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius, taip siekiant pritraukti kuo daugiau naujų klientų.
Pagrindinė darbo idėja – virtuali meno galerija. Ar pritaptų tokia paslauga Lietuvos rinkoje, bus išsiaiškinama palaipsniui, remiantis jau esančių paslaugų rinkos analize, techninėmis galimybėmis.
Inovacinio projekto tikslas - remiantis įgytomis žiniomis bei turima informacija, paaiškinti inovacijų procesą bei jų reikšmę pasirinktos paslaugos (virtualios meno galerijos) kūrime.
Pagrindiniai darbo uždaviniai:
• Išsiaiškinti inovacijos sąvoką, jos reikšmę ir panagrinėti, kuo turi pasižymėti inovacija;
• Suvokti bei paaiškinti inovacinio projekto esmę;
• Visą nagrinėtą teorinę medžiagą susieti su praktiniu pritaikymu;
• Naudojantis įvairiais atliktais rinkos tyrimais nustatyti, ar virtuali meno galerija turės savo dalį rinkoje, ar tokią paslaugą iš viso įmanoma sukurti ir koks yra tokios paslaugos poreikis Lietuvoje.
Darbą sudaro dvi pagrindinės dalys:
• Pirmoje dalyje, remiantis įvairia moksline literatūra, pateikiama teorinė informacija apie inovacijų procesą bei inovacinį projektą.
• Antroje dalyje nagrinėjama internetinės prekybos rinka bei aprašoma galutinė nauja paslauga, jos idėja, atliekama techninių galimybių analizė, taip pat yra pagrindžiamos inovatyvios paslaugos poreikis ir galimybės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-01-20
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis47.15 KB
Autoriusgeradare
Viso autoriaus darbų27 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMantas Vilys
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Inovacinis projektas virtuali meno galerija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Mantas Vilys
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą