Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kiekybiniai sprendimo metodai (14)

Kiekybiniai sprendimo metodai (14)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslai: Atlikti koreliacinę regresinę analizę; Atlikti prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais; Sudaryti ir ištirti gamybos planavimo uždavinį; Sudaryti ir išspręsti transporto uždavinį. Koreliacinė regresinė analizė. Tyrimo tikslo aprašymas. Porinė koreliacinė analizė y su kiekvienu x1,...,xn. X1, x2,..., xm (m ≥ 3) regresinei analizei atlikti atrinkimas. Porinė regresinė analizė y su kiekvienu x1,...,xm. Daugianarė koreliacinė regresinė analizė. Rezultatų aprašymas. Tyrimo rezultatų taikymo pavyzdžiai. Gamybos planavimo uždavinys. Dualus uždavinys. "Šešėlinės" kainos nustatymas. Atlikti prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais, apskaičiuoti vidutines kvadratines paklaidas. Transporto uždavinys.

Ištrauka

Šio kursinio darbo tikslai:
Atlikti koreliacinę regresinę analizę
Atlikti prognozę slenkančio vidurkio ir eksponentinio išlyginimo metodais
Sudaryti ir ištirti gamybos planavimo uždavinį
Sudaryti ir išspręsti transporto uždavinį.

Daugelyje fizinių bei ekonominių procesų, jų kiekybiniai rodikliai veikia vieni kitus. Tie ryšiai tarp kintamųjų gali egzistuoti ištiktųjų ar būti tik įtariami. Koreliacinė analizė leidžia nustatyti, ar egzistuoja ryšys tarp nagrinėjamų veiksnių, išreikštų kiekybiniais rodikliais.
Koreliacinė regresinė analizė plačiai naudojama socialiniams, ekonominiams bei fiziniams procesams tirti.
Planavimas turi didelę reikšmę kiekvienos organizacijos valdymui. Intuicija ir ekonomikos situacijos suvokimas gali padėti vadovui nujausti, kas įvyks ateityje. Tačiau gana sudėtinga paversti tą nuojautą tiksliais skaičiais.
Prognozavimas yra neatsiejama valdymo sprendimų dalis ir gali padėti numatyti daugelį būsimų aspektų verslo operacijoms.


Koreliacinė regresinė analizė – tai ryšių tarp kintamųjų priklausomybė. Daugelyje praktinių uždavinių, kur naudojami vykstančių procesų kiekybiniai rodikliai, svarbu, kaip jie veikia vieni kitus. Tie ryšiai tarp kintamųjų gali egzistuoti iš tikrųjų ar būti tik įtariami. Koreliacinė regresinė analizė naudojama sudėtingiems ekonominiams ir fiziniams reiškiniams tirti. Ji leidžia nustatyti, ar egzistuoja ryšys tarp nagrinėjamų veiksnių, išreikštų kiekybiniais rodikliais.
1.1 Tyrimo tikslo aprašymas
Šioje darbo dalyje atliksiu tyrimą ar egzistuoja ryšys tarp išlaidų moksliniams tyrimams ir technologijų plėtrai (Y) ir penkių pasirinktų veiksnių:
(X1) Darbuotojų dalyvaujančių moksliniuose tyrimuose ir technologijų plėtroje
(X2) Aukštąjį universitetinį išsilavinimą įgijusių skaičiaus
(X3) Vidutinio darbo užmokesčio
(X4) Bendrojo vidaus produkto
(X5) Nedarbo lygio

Koreliacinė analizė padės nustatyti ar egzistuoja stochastinis ryšys tarp dviejų nagrinėjamų veiksnių x ir y. Regresinė analizė išaiškins stochastinės priklausomybė formą ir analitinę išraišką. Daugianarės koreliacinės regresinės pagalba įvertinsiu y priklausomybę nuo z veiksnių, sužinosiu regresinės lygties kokybę ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis133.38 KB
AutoriusVirgis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPabedinskaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kiekybiniai sprendimo metodai (14) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Pabedinskaitė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą