Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Tarptautinė organizacija kaip socialinė sistema: bendravimo neverbaline kalba svarba

Tarptautinė organizacija kaip socialinė sistema: bendravimo neverbaline kalba svarba

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Tarptautinė organizacija. Tarptautinės organizacijos sąvoka. Tarptautinių organizacijų tikslai. Tarptautinių organizacijų struktūra. Tarptautinių organizacijų klasifikacija. Tarptautinės organizacijos funkcijos. Etikos, moralė ir kultūros esmė. Etikos samprata. Moralės samprata. Kultūros samprata. Tarptautinis verslas. Kultūrinės įtakos tarptautiniam verslui. Neverbalinė kūno kalba. Tarptautinis bendravimas. Neverbalinio bendravimo ypatumai bendraujant su užsieniečiais. Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tema tarptautinė organizacija kaip socialinė sistema: bendravimo neverbaline kalba svarba.
Kursinio darbo tikslas susiaurinti, sukonkretinti, pasirinktos tarptautinės organizacijos aspektą. Uždaviniai yra išanalizuoti tarptautinės organizacijos sąvoką, bendravimo ypatumus skirtingose šalyse, etikos, moralės ir kultūros sąvokas.
Darbe aprašomos tarptautinės organizacijos, etikos, moralės ir kultūros esmės, tarptautinio verslo ypatumai užsienio šalyse ir kaip reikia bendrauti neverbaline kalba su kitos tautybės žmonėmis.

Tarptautinė organizacija - nacionalinės valstybės sienas savo veikla peržengianti organizacija. Tarptautine organizacija gali būti vadinami šie dariniai:
• Tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija;
• Tarptautinė nevyriausybinė organizacija;
• Tarptautinė politinė organizacija. [4]
Tarptautinėmis organizacijomis vadinami nuolatiniai tarpvyriausybinio ir nevyriausybinio pobūdžio junginiai, įsteigti tarptautiniu susitarimu tam, kad padėtų spręsti tarptautines problemas, nurodytas jų steigiamuose dokumentuose, taip pat visapusiškai plėtotų tarptautinį bendradarbiavimą. Kaip matyti iš šio bendro apibrėžimo, tarptautinių organizacijų sąvoka apima dvejopas organizacijas – tarpvyriausybines ir nevyriausybines. (Žalimas, 2001, p. 37)
Tarptautinė (tarpvyriausybinė) organizacija – tai valstybių susivienijimas, įsteigtas tarptautine sutartimi tam tikriems tikslams siekti, turintis nuolatinių institucijų sistemą, tarptautinės teisės subjekto statusą, sukurtas ir veikiantis pagal tarptautinę teisę. (Žalimas, 2001, p. 43)
Abiem minėtom tarptautinių organizacijų rūšims būdingi šie bruožai: 1) steigiamasis dokumentas, kuriame nurodomi pagrindiniai organizacijos tikslai, veiklos kryptys ir būdai, organizacijos vidaus struktūra; 2) nuolatinis veiklos pobūdis ir esamos nuolatinės organizacijos institucijos; 3) lygiateisių subjektų savanoriška narystė; 4) pagrindinis veiklos metodas – daugiašalės derybos ir problemų aptarimas, sprendimų priėmimas balsuojant ar sutarimu; 5) sprendimai paprastai yra rekomendaciniai. (Žalimas, 2001, p. 37)
Tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos turi kur kas didesnę reikšmę nei nevyriausybinės, nes tik valstybių vyriausybės gali veiksmingai spręsti pasaulinio mąsto problemas. Tik tarptautinių tarpvyriausybinių organizacijų steigimą ir veiklą reguliuoja tarptautinė teisė, nes tik jos kuriamos valstybių sutarimu, valstybės dalyvauja šių organizacijų veikloje ir priima sprendimus. (Žalimas, 2001, p. 37) ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-11-10
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis34.34 KB
Autoriusraine
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Blažėnaitė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tarptautine organizacija kaip socialine sistema bendravimo neverbaline kalba svarba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Blažėnaitė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą