Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Kontrolingo sistemos diegimas įmonėje

Kontrolingo sistemos diegimas įmonėje

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

Įvadas. Tikslas - įdiegti įmonėje, kurios veiklos rezultatai nėra geri, kontrolingo sistemą, kas sudarytų galimybę optimizuoti įmonės veiklos pajėgumus ir turimus darbo jėgos išteklius. Kontrolingo sistemos diegimo būtinumo pagrindimas. Kontrolingo tarnybos organizavimas. Įmonės valdymo struktūros reorganizavimas. Esamos valdymo struktūros analizė. Atsakomybės centrų formavimas. Įmonės kaštų apskaitos sistemos reorganizavimas. Kaštų apskaita atsakomybės centruose. Gaminių kaštų apskaita. Kaštų apskaitos metodų parinkimas. Kontrolingo sistemos organizavimas. Įmonės veiklos planavimas. Strateginis planavimas. Atsakomybės centrų biudžetų parengimas. Apskaitos ir atsakomybės organizavimas. Kontrolės organizavimas. Įmonės veiklos koordinavimas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Aštrėjanti konkurencinė kova, konkurentų skaičiaus didėjimas, informacijos trūkumas apie vidinę ir išorinę aplinką bei jos kitimo tendencijų neapibrėžtumas sudarė sąlygas diegti įmonėse naujus pažangesnius valdymo metodus, kurie pirmiausia leistų laiku gauti valdymo sprendimams reikalingą informaciją, taip pat padėtų aiškiai apibrėžti įmonės ekonomines – finansines problemas. Vienas iš tokių valdymo metodų yra kontrolingas.
Kontrolingas vykdo "valdymo valdymą" ir yra planavimo, apskaitos, kontrolės, ekonominės analizės, informacinių srautų organizavimo ir kt. procesų sintezė. Šis metodas koordinuoja, integruoja ir nukreipia visą įmonės veiklą siekti nustatytų tikslų.
Kontrolingas – tai į įmonės ateitį ir numatytų tikslų siekimą orientuota sistema. Tačiau tiek norint nustatyti aiškius ir teisingus įmonės veiklos tikslus, tiek analizuoti ir vertinti jau pasiektus rezultatus bei priimti atitinkamus valdymo sprendimus, būtina tiksli, išsami ir savalaikė informacija. Tik metodiškai registruojant, kaupiant, apdorojant ir analizuojant duomenis apie įmonėje vykstančius visus ūkinius procesus, galima gauti kokybišką ir naudingą informaciją, leidžiančią priimti valdymo sprendimus.
Kontrolingas reikšmingas visame įmonės valdymo procese, tad šio darbo tikslas - įdiegti įmonėje, kurios veiklos rezultatai nėra geri, kontrolingo sistemą, kas sudarytų galimybę optimizuoti įmonės veiklos pajėgumus ir turimus darbo jėgos išteklius, padidinti įmonės pelningumą, užtikrinti jos likvidumą ir padidinti efektyvumą.
Uždaviniai:
1. Pagrįsti kontrolingo sistemos būtinumą;
2. Organizuoti kontrolingo tarnybą;
3. Reorganizuoti įmonės valdymo strūktūrą (išanalizuoti esamą valdymo struktūrą ir, nustačius trūkumus, ją reorganizuoti bei suformuoti įmonės atsakomybės centrus);
4. Reorganizuoti įmonės kaštų apskaitos sistemą (organizuoti kaštų apskaitą atsakomybės centruose, gaminių kaštų apskaitą bei parinkti kaštų apskaitos metodą);
5. Organizuoti kontrolingo sistemą (parengti įmonės veiklos planą, t.y. strateginį planą ir atsakomybės centrų biudžetus, organizuoti įmonės apskaitą ir atskaitomybę, organizuoti kontrolę ir sukurti įmonės veiklos koordinavimo modelį). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-10-29
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis42 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis85.16 KB
AutoriusRone
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJasudienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kontrolingo sistemos diegimas imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 42 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Jasudienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+4
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą