Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Pažintinė verslo praktika įmonėje: prekyba malkomis

Pažintinė verslo praktika įmonėje: prekyba malkomis

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Jono Gervicko IĮ veikla, jos kryptys, asortimentas. Vieta Lietuvos rinkoje bei aplinka, kurioje ji veikia. Įmonės veikla ir jos kryptys. Prekių asortimentas. Įmonės vieta Lietuvos rinkoje bei aplinka, kurioje ji veikia. Verslo įmonių tipai. Įmonėje naudojamos informacinės technologijos ir jų taikymas raštvedyboje. Įmonės organizacinė struktūra. Vadybininko ir administratoriaus funkcijos. Planų sistema įmonėje. Darbų saugos reikalavimai įmonėje. Pareiginiai nuostatai ir darbo vietų aprašymas. Žmoniškųjų išteklių formavimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, motyvacija. Išvados.

Ištrauka

Kadangi dirbau Jono Gervicko įmonėje, todėl ir panorėjau atlikti praktiką būtent šioje įmonėje. Pažintinės praktikos verslo įmonėje tikslas- įgyti praktinio darbo žinių, gebėjimų ir įgūdžių. Šio darbo tikslas- išnagrinėti įmonės, kurioje atlikau praktiką veiklos kryptis, įmonės aplinką, susipažinti su įvairaus tipo verslo įmonėmis, vadybininko darbo funkcijomis, aptarti įmonės ateities planus, plėtros galimybes.
Jono Gervicko įmonė įsikūrė 2002 metais. Įmonės pagrindinės veiklos tai malkų gamyba, prekyba ir transporto paslaugos. Įmonei įsikūrus buvo tik viena veiklos sritis tai malkų gamyba ir prekyba. Malkų gamyba ir prekyba gerai sekėsi, per kelis metus atsirado daug klientų. Įmonė pradėjo plėstis. Buvo nupirktas sunkvežimis vežioti krovinius Lietuvoje, po pusmečio buvo nupirktas autovežis gabenti automobilius. Taip įmonė pradėjo plėstis į transporto paslaugų sritį. 2007m buvo nupirktas dar vienas sunkvežimis gabenti kroviniams Europoje ir vienas naujas autovežis gabenti automobilius Europoje. Šiuo metu įmonę turi 3 sunkvežimius ir 2 autovežius. Įmonė bendradarbiauja su daug kitų transporto logistikos įmonių "KAPRATAS" "BLEIRAS" "NANDAS" "JOVYVA" "VITLAIMA". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis24.39 KB
Autoriusspirgas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasRegina Jakiūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasKauno skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintine verslo praktika imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 1 Klasė/kursas
  • Regina Jakiūnienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą