Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Organizacinės struktūros

Organizacinės struktūros

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Valdymo struktūrizavimo samprata. Organizacijos valdymo struktūros aktualumas. Valdymo struktūrų įvairovė. Linijinė valdymo struktūra. Funkcinė valdymo struktūra. Linijinė–funkcinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. AB "Eurobankas" struktūrinė valdymo schema. Struktūrinės valdymo schemos charakteristika.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje formuojasi nauji santykiai tarp žmonių apskritai ir tarp žmonių organizacijose. Dirbdami organizacijoje jie tikisi ne tik ekonominės naudos, saugos garantijų, bet ir pripažinimo, galimybės išreikšti save. Kitaip tariant, visuomenė jau vadovaujasi ne tik kiekybiniais, bet ir kokybiniais parametrais.
Su dvidešimt pirmuoju amžiumi žmonija vis ryškiau mato vykstančius globalizacijos procesus, junta visapusiškai spartėjantį gyvenimo ritmą ir skuba pasivyti vis labiau brangstantį ir vis greičiau tirpstantį laiką, keičiasi vertės samprata ir prioritetai.
Viena iš daugelių galimybių, kaip racionaliau panaudoti laiką organizacijos ribose, yra teisingas bei pastoviai tobulinamas jos valdymo struktūrizavimas. Esant blogam organizacijos valdymo struktūros nustatymui, galų gale pats jos egzistavimas gali atsisukti prieš ją pačią. Daugelis sprendimų gali būti nevykdomi arba vykdomi nenumatyta linkme.
Kiekvieną organizaciją sudaro pirminiai ir pagrindiniai jos elementai - žmonės. Bet kai jų yra daugiau, jie reikalauja tam tikro susijungimo, pasiskirstymo pagal savo sugebėjimus, norus ir galimybes. Tokių grupelių, kurios skiriasi savo vieta ir paskirtimi, susikurimas yra organizacijos struktūrizavimo pagrindas. Darbuotojams turi būti numatyti aiškios sąlygos, kuriomis jie galėtų dirbti bei siekti organizacijos tikslų. Būtent čia didelis vaidmuo priklauso vadovams.
Šio referato tikslas būtų savarankiškai išanalizuoti organizacijų valdymo struktūras, palyginti penkių mokslininkų nuomones šiuo klausimu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis41.46 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacines strukturos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą