Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Apskaitos paslaugų teikimo proceso valdymo praktika: "Sodra" informavimo paslaugos "Vilniaus draudėjų ir apdraustųjų skyrius"

Apskaitos paslaugų teikimo proceso valdymo praktika: "Sodra" informavimo paslaugos "Vilniaus draudėjų ir apdraustųjų skyrius"

  
 
 
12345
Aprašymas

Įvadas. Vilniaus draudėjų ir apdraustųjų skyriaus valdymo struktūra. Proceso ir jo valdymo dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.

Ištrauka

Socialinis draudimas, kaip ir lemtis, lydi žmogų ilgiau negu visą jo gyvenimą – nuo dar negimusio kūdikio, kuris su motina yra apdraustas, iki jau mirusio žmogaus, nes jį laidojęs asmuo gauna išmoką. Valstybinio socialinio draudimo sistema pagrįsta socialiniu principu: dirbantys žmonės, mokėdami įmokas, remia pensininkus, neįgaliuosius, bedarbius. Taigi fondo biudžetas priklauso nuo įmokų, o įmokos – nuo valstybės ekonominės būklės, dirbančiųjų skaičiaus, darbo užmokesčio dydžio, pagaliau – nuo jas mokančių sąžiningumo.

Sodroje veikiantis Vilniaus draudėjų ir apdraustųjų skyrius teikia draudėjų ir apdraustųjų įmokų apskaitos ir informavimo paslaugas – tai yra ST formų apie apdraustųjų priėmimą, atleidimą, informacija būtų laiku pateikiama į skyrių ir būtų teisinga. Draudėjų teikiamų finansinių ataskaitų priėmimas, tikrinimas, registravimas, įvedimas (finansinės ataskaitos –tai duomenys apie įmonių darbuotojų skaičių, jo pokyčius, priskaičiuotą darbo užmokestį, sumokėtus mokesčius, priskaičiuotas bei sumokėtas baudas). Klientų konsultavimas tiek tiesiogiai, tiek telefonu.
(Draudėjai – visi juridiniai asmenys, bei jų filialai ir atstovybės, taip pat fiziniai asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka privalo mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas.
Apdraustieji asmenys – fiziniai asmenys, kurie įstatymo nustatyta tvarka valstybinio socialinio draudimo įmokas moka patys ir (arba) už juos šias įmokas moka draudėjai.)
Paslaugų teikimo procese naudojamos darbo priemonės: kompiuterinė technika, faksimiliniai aparatai, žmogiškieji ištekliai, informacinės duomenų bazės (Sodros, registrų, mokesčių inspekcijos), kanceliarinės įrankiai.
Vilniaus draudėjų ir apdraustųjų skyrių sudaro 187 darbuotojai. Tai skyriaus vedėjas, vedėjo pavaduotojai, vyriausieji specialistai, vyresnieji specialistai.
Skyriui vadovauja skyriaus vedėjas, kuriam tiesiogiai pavaldūs pavaduotojai, kuruojantys dvi skirtingas darbo sritis. Įmokų ir apdraustųjų apskaitos vedėjo pavaduotojas teikia nurodymus pavaldiems vyriausiems specialistams, o jie savo ruožtu – vyresniesiems specialistams. Analogiškai draudėjų apskaitos ir informavimo vedėjo pavaduotojas, kuruoja pavaldžius vyriausius specialistus, o šie nurodymus perteikia žemesniame hierarchiniame lygyje esantiems vyresniems specialistams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis4 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis12.71 KB
AutoriusDiana
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasM. Alminauskienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos paslaugu teikimo proceso valdymo praktika [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 4 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • M. Alminauskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą