Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Lengvųjų automobilių paruošimo ir dažymo baro projektavimas

Lengvųjų automobilių paruošimo ir dažymo baro projektavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Gruntavimas. Užpildai. Glaistas. Smulkus glaistas. Užpildantys ir įsiskverbiantys glaistai. Glaistymas. Šlifavimas. Pasiruošimas dažymui. Dažymo kamera. Kompresorius ir jo priežiūra. Dažų maišymo aparatas. Dažymas. Senų automobilių perdažymas ir dažymas dviem spalvom. Nedidelio paviršiaus ploto dažymas. Vieno sluoksnio metalo efektinis dažymas. Dviejų sluoksnių metalo efekto dažymas. Daugiasluoksnio efekto dažymas. Dažymas priderinant atspalvius. Antikorozinis paruošimas. Technologinė dalis. Objekto charakteristika. Darbų apimties nustatymas. Technologinių įrenginių parinkimas. Įrangos parinkimas. Įrankių, prietaisų parinkimas. Reikalingų medžiagų parinkimas. Gamybinių patalpų ploto skaičiavimas. Atliekamų darbų technologinis procesas. Organizacinė dalis. Darbo vietų organizavimas. Technologinis procesas. Darbo ir gamtos sauga, priešgaisrinė technika. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai iškilus pavojui. Darbuotojo veiksmai po darbo. Gamtos apsauga. Sveikatos apsaugos priemonės. Comfort Plus dulkių respiratorius. Priešgaisrinė sauga. Ekonominė dalis. Projekto ekonominis skaičiavimas. Kapitaliniai įdėjimai. Išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.

Ištrauka

Lietuvoje automobilių amžiaus vidurkis 10 metų. Šiems automobiliams jau reikalinga atlikti kėbulo remontą. Automobilio kėbulo remonto darbai sudaro 27 procentus nuo visų kitų automobilio remonto darbų. Pats kėbulas yra brangiausia automobilio dalis.
Per Lietuvą ir Klaipėdos uostą vyksta ir lengvųjų automobilių tranzitas į rytus. Tradiciškai Klaipėdoje yra daug nedidelių automobilių paruošimo pardavimui dirbtuvių. Visiems be išimties parduodamiems automobiliams atliekamas kosmetinis kėbulo remontas. Dalis įmonių parveža automobilius pardavimui su kėbulo defektais ir čia vietoje juos remontuoja.
Kol nebus žymaus ekonomikos pagerėjimo išliks didelis senų automobilių kiekis ir bus reikalingi įvairūs kėbulo serviso ir remonto darbai, kad būtų palaikytas jų darbingumas.
Vienas iš pagrindinių automobilio mazgų yra jo kėbulas. Lengvųjų automobilių sudėtingiausiai pagaminami mazgai. Prie kėbulo mazgo priklauso taip pat ir šios jo komplektuojančios dalys: kapotas, durelės, bagažinės dangtis, šoniniai sparnai, radiatoriaus grotelės ir kt.
Automobilio kėbulo eksploatacinis ilgaamžiškumas didinamas, didinant jo standumą ir atsparumą apkrovoms. Automobilio kėbulo sužalojimai dažniausiai reiškia viso automobilio darbingumo praradimą.
Dabartiniu metu yra realizuojama tendencija koncentruoti automobilių remontą gamybiniuose automobilių transporto susivienijimuose, nes tai leidžia specializuoti automobilių remonto įmones. Stambiuose automobilių techninio aptarnavimo ir remonto servisuose, numatoma tendencija didinti automobilių kėbulų remonto darbų lyginamąjį kiekį bendroje atliekamų automobilių remonto darbų apimtyje. Šiuolaikiniuose automobilių remonto ir techninio aptarnavimo įmonėse vis plačiau automobilių remontui ir jų techniniam aptarnavimui naudojama progresyvi gedimų diagnostikos ir remonto darbų technologija, pagrįsta specialių ir specializuotų technologinių įrenginių įrangos ir įrankių panaudojimu.
Automobilio kėbulo eksploatavimo ilgaamžiškumui užtikrinti yra atliekama papildoma jo antikorozinė apsauga.Geriausiai tai atlieka automobilių techninio aptarnavimo įmonėse, nes ten yra visa tam reikalinga techninė įranga.
Todėl savo diplominio darbo objektu ir pasirinkau lengvųjų automobilių paruošimo ir dažymo baro projektavimą .


Diplominio projekto tikslas – Suprojektuot ir parengti lengvųjų automobilių paruošimo ir dažymo baro technologinį projektą.


Diplominio projekto uždaviniai :

1. Išanalizuoti literatūros šaltinius aprašančius lengvųjų automobilių paruošimo ir dažymo baro technologinio proceso ypatumus .
2. Nustatyti projektuojamo baro apimtis .
3. Parinkti projektuojamo baro technologinę įrangą .
4. Aprašyti atliekamų darbų procesą.
5. Įvertinti darbo ir gamtos saugos bei priešgaisrinės technikos reikalavimus .
6. Atlikti projektuojamo baro ekonominius skaičiavimus . ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis55 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis89.74 KB
Autoriusmandrake
Viso autoriaus darbų22 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas6
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lengvuju automobiliu paruosimo ir dazymo baro projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+6
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą