Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Viešosios institucijos veiklos projektas

Viešosios institucijos veiklos projektas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849
Aprašymas

Įvadas. I dalis – viešosios institucijos veiklos aprašymas. Viešosios institucijos poreikio/reikalingumo pagrindimas. Viešosios institucijos pavadinimas. Viešosios institucijos misija. Viešosios institucijos vizija. Viešosios institucijos funkcijos/teikiamos viešosios paslaugos. Viešosios institucijos teisinis statusas. Viešosios institucijos partneriai. Viešosios institucijos darbo organizavimas. Organizacinė struktūra. Darbuotojų skaičius. Darbuotojų funkcijos. Viešosios institucijos biudžetas. Statybos sąmata. Veiklos biudžetas. II dalis - viešosios institucijos pavaizdavimas. Viešosios institucijos eksterjeras. Viešosios institucijos interjeras. Aplinka. III dalis - viešosios institucijos pristatymo visuomenei idėjos aprašymas. Priedai (2). Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Socialinių paslaugų tinklas Vilniaus mieste yra geriau išvystytas nei kituose Lietuvos miestuose: Vilniuje daugiausiai veikia nevyriausybinių organizacijų, čia teikiama originalių paslaugų, kokių nėra net kaimyninėse Estijos, Latvijos šalyse. Tačiau remiantis Vilniaus Socialinės paramos centro socialinių paslaugų Vilniaus mieste 2005 metais tyrimo ataskaita matoma, kad paslaugų gavėjų poreikis bazinėms paslaugoms, tokioms, kaip parama daiktais, maistu, aprūpinimas būstu nėra iki galo patenkintas. Taip pat trūksta laisvalaikio paslaugų vaikams. Ekspertai tai paaiškina tuo, kad už vaikų užimtumą nėra aiškiai atsakingos vienos institucijos. Dalis atsakomybės tenka švietimo įstaigoms, dalis savivaldybei, ir dar iš dalies už vaikų laisvalaikį yra atsakinga Vaikų teisių apsaugos tarnyba. Toks neaiškus atsakomybės pasidalinimas trikdo šios paslaugos administravimą, vangiai vyksta vaikų dienos centrų plėtra.
Ekspertų nuomonė nėra vieninga ir vertinant klausimą, kokioms socialinėms grupėms socialinės paslaugos Vilniaus mieste išvystytos silpniausiai. Tačiau galima pastebėti gana vieningą ekspertų nuomonę - tai, kad silpnai išvystytos paslaugos šeimoms su vaikais. Nors jie nevienodai įvardijo šią socialinę grupę (vieni ją pavadino probleminės šeimos, turinčios vaikų, kiti - vaikai, likusieji bet tėvų globos ir jų šeimos, treti - visos šeimos su mažamečiais vaikais), tačiau ši klientų grupė socialinės apsaugos sistemoje iš esmės patenka į socialinę riziką, kuri vadinama "šeimos su vaikais". Apklausos taip pat išryškino akivaizdžiai nepatenkintą socialiai remtinų šeimų su vaikais poreikį paslaugoms. Tarp labiausiai plėtotinų paslaugų Vilniaus mieste ataskaitoje buvo nurodyta paslaugos probleminėms šeimoms, šių šeimų vaikų užimtumui.
Ekspertai turėjo pateikti konkretų pasiūlymą, kokią pagrindinę priemonę, veiklą jie siūlo, siekiant padidinti paslaugų prieinamumą mieste. Viena iš ekspertų rekomendacijų, kaip padidinti socialinių paslaugų prieinamumą yra įgalinti nevyriausybines organizacijas bendruomenėse teikti socialines paslaugas.
Taigi, remiantis socialinių paslaugų Vilniaus mieste tyrimo ataskaita nustatėme, kad yra didelis poreikis įstaigų teikiančių socialines paslaugas vaikams. Todėl nutarėme įsteigti vaikų dienos centrą, ir taip prisidėti prie pažeidžiamiausios socialinės grupes – vaikų gerovės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-22
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis46 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.32 MB
AutoriusMarmaliuze
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas6
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Viesosios institucijos veiklos projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 46 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 6 Klasė/kursas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą