Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Grūdinių kultūrų augalininkystės sektoriaus plėtojimas ūkininkės ūkyje

Grūdinių kultūrų augalininkystės sektoriaus plėtojimas ūkininkės ūkyje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Projekto aprašymas. Projekto klasė, tipas ir rūšis. Projekto verslo strategija. Projekto gairės ir gairių planas. Projekto darbų išskaidymo struktūra. Darbų trukmė ir jų vykdymo seka. Projekto tvarkaraščių parengimas. Kritiniai keliai. Projekto išteklių įvertinimas. Tiesioginių darbo išteklių agregavimas. Projekto biudžetas. Projekto rizikų identifikavimas. Projekto suinteresuotosios šalys. Organizacijos valdymo grafinė struktūra. Projekto vadovo ir komandos narių reikalavimai. Priedas (1).

Ištrauka

1.1. Projekto aprašymas

Projekto pavadinimas – grūdinių kultūrų augalininkystės sektoriaus plėtojimas "x" ūkininkės ūkyje.
Projektas kuriamas siekiant sudaryti sąlygas ūkininkei praplėsti savo ūkį ir tuo būdu gauti didesnį pelną iš būsimos auginamos kultūros.
Trilypis projekto tikslas - per vienerius metus už 372,350 tūkst. litų, iš Europos Sąjungos gavus, 242,027 tūkst. Lt didinti ūkininkės ūkio našumą, gerins produkcijos kokybę, bei sumažins grūdinės kultūros paruošimo išlaidas.
Projekto rezultato sritis – grūdinės kultūros augalininkystės plėtojimas ūkininkės ūkyje.
Ūkininkės ūkyje atlikus pastatų renovavimo darbus, įsigijus papildomos žemės ir reikalingų įrengimų (traktorius, pirminis dirvos agregatas, diskinį skutiklį) bus pritaikyta pradėti auginti grūdinės kultūros augalus. Įgyvendinus projektą, šalies įmonėms bus siūloma įsigyti grūdinės kultūros, kurią bus galima realizuoti ir pateikti į rinką. To sąlygojamas rezultatas – ekologiškai išaugintos grūdinės kultūros, kurios ne tik didins Lietuvos biudžetą, jas parduodant, bet kartu ir gyventojams suteiks galimybę rinktis lietuvišką prekę.
Atsižvelgus šalies ūkinės veiklos rinką, galima teigti, kad toks projektas pelningas ir paklausus. Todėl, kad šalies ūkinės veiklos rinka, sparčiai plečiasi, tai pagreitino Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, ir galimybė gauti paramą ūkinei veiklai. Taip pat padidėjęs rinkos poreikis, skatina auginti kuo daugiau lietuviškos produkcijos, kuri būtų kartu ir ekologiška.
Todėl visi projekto įgyvendinimo veiksmai skirti ne tik ūkininkės ūkinės veiklos plėtros tikslui – didinti ūkio našumą, bet kartu ir vartotojų norams ir poreikiams patenkinti - –lietuviška, kokybiška ir ekologiška grūdinių kultūrų auginimas.
1.2 Projekto klasė, tipas ir rūšis

Esant dideliai projektų įvairovei, vienam nuo kito besiskiriant svarbumo, dydžiu, turiniu, trukme, dalyviais ir t.t. iškyla jų klasifikavimo būtinybė. Tačiau vieningos klasifikacijos nėra.
Grūdinės kultūros augalininkystės sektoriaus plėtojimo "X" ūkininkės ūkyje projektas, remiantis B. Neverausko, V. Stankevičiaus, bei I. Černiūtės kvalifikacija, priskiriamas monoprojektų klasei (atskiri, nepriklausomi, skirtingo tipo ir dydžio projektai), ekonominiam projektų tipui bei investicinei projektų rūšiai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-21
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis379.85 KB
Autoriusgiedrius
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Grudiniu kulturu augalininkystes sektoriaus pletojimas ukininkes ukyje [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą