Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Silpnų srovių tinklų statybos įmonių valdymo struktūros formavimo modelis

Silpnų srovių tinklų statybos įmonių valdymo struktūros formavimo modelis

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Problemos kaip sistemos interpretacija. Naujausių problemos sprendimų kritinis įvertinimas. Ekonominių valdymo metodų taikymo tyrimo objektui skaičių nustatymas. Darbo apmokėjimas. Vienetinė premijinė sistema. Kainodaros metodai. Sąnaudų modelis. Konkurencijos modelis. Administracinių valdymo metodų taikymo tyrimo objektui tikslingumo įvertinimas. Tyrimo objekto psichologinių aspektų identifikavimas ir įvertinimas. Kiekybinių valdymo sprendimų metodų taikymo tyrimo objektui galimybių įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje formuojasi nauji santykiai kaip tarp žmonių apskritai, tai ir tarp žmonių organizacijose. Dirbdamas organizacijoje jis tikisi ne tik ekonominės naudos, saugos garantijų, bet ir pripažinimo, galimybės išreikšti save. Kitaip tariant, visuomenė jau vadovaujasi ne tik kiekybiniais, bet ir kokybiniais parametrais
Su dvidešimt pirmuoju amžiumi žmonija vis ryškiau mato vykstančius globalizacijos procesus, junta visapusiškai spartėjantį gyvenimo ritmą ir skuba pasivyti vis labiau brangstantį ir vis greičiau tirpstantį laiką, keičiasi vertės samprata ir prioritetai.
Viena iš daugelių galimybių, kaip racionaliau panaudoti laiką organizacijos ribose, yra teisingas bei pastoviai tobulinamas jos valdymo struktūrizavimas. Esant blogam organizacijos valdymo struktūros nustatymui, galų gale pats jos egzistavimas gali atsisukti prieš ją pačią. Daugelis sprendimų gali būti nevykdomi arba vykdomi nenumatyta linkme.
Kiekvieną organizaciją sudaro pirminiai ir pagrindiniai jos elementai - žmonės. Bet kai jų yra daugiau, jie reikalauja tam tikro susijungimo, pasiskirstymo pagal savo sugebėjimus, norus ir galimybes. Tokių grupelių, kurios skiriasi savo vieta ir paskirtimi, susikurimas yra organizacijos struktūrizavimo pagrindas. Darbuotojams turi būti numatyti aiškios sąlygos, kuriomis jie galėtų dirbti bei siekti organizacijos tikslų. Būtent čia didelis vaidmuo priklauso vadovams.
Šio darbo tikslas: sudaryti šiolaikinės įomonės, diegiančios silpnų srovių tinklus valdymo struktųros modelį panaudojus tam tikrus vadybos metodus, bei principus.
Uždaviniai šiam tikslui pasiekti:
• Problemos kaip sistemos interpretacija;
• Naujausių problemos sprendimų kritinis vertinimas;
• Ekonominių valdymo metodų taikymo tyrimo objektui sričių nustatymas;
• Administracinių valdymo metodų taikymo tyrimo objektui tikslingumo įvertinimas;
• Tyrimo objekto psichologinių aspektų identifikavimas ir įvertinimas;
• Kiekybinių valdymo sprendimų metodų taikymo tyrimo objektui galimybių įvertinimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-14
DalykasVadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis26.39 KB
AutoriusAurimas
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Silpnu sroviu tinklu statybos imoniu valdymo strukturos formavimo modelis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą